БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 255
Неуморни сте! Ето и от мен едно етапче:


.... май наистина ми трябва нов фотоапарат...
Виж целия пост
# 256
моят както постоянно чете и сменя книгите...

Браво на детето! Защото моето това нещо не го прави! Това лято трябваше да прочете от задължителната литература в училище "Немили недраги", "До Чикаго и назад" (едната или двете в най-добрия случай). Но това още не станало.
Прекрасни неща сте показали. Поздравления.    bouquet
Аз напредвам с Мелницата с маково поле на Анхор, като идеята ми бе тези почивни дни да го свърша, но се отвори къщна работа... newsm75 newsm79
Виж целия пост
# 257
Бяло Цвете, Ети, много ви благодаря. Hug
Тук са ми нещата, които съм ушила до сега, ако някой иска да разгледа: http://www.flickr.com/photos/67255506@N08/
Виж целия пост
# 258
Бачийска, благодаря Hug!

Наде, страхотни са  bouquet!
Виж целия пост
# 259
точно черешовата фея е, но малката. комплекта е подарък към The World of Cross Stitching 176/2011 (това го разбрах от тук

май нямам шанс да открия схемата  Confused
схема може и не ще откриеш, ама комплектовка можеш да купиш
http://www.ebay.co.uk/itm/World-Cross-Stitching-Flower-Fairies-C … sh=item20bc7558c6
Виж целия пост
# 260
Наде, вълкът е РАЗКОШЕН!!! Оригинал ли е? И на коя фирма?

точно черешовата фея е, но малката. комплекта е подарък към The World of Cross Stitching 176/2011 (това го разбрах от тук

май нямам шанс да открия схемата  Confused
схема може и не ще откриеш, ама комплектовка можеш да купиш
http://www.ebay.co.uk/itm/World-Cross-Stitching-Flower-Fairies-C … sh=item20bc7558c6

Тук май е цялата Фея, но ти си използвай само главата  Peace

http://www.liveinternet.ru/users/taklis/post176843716/

Тук има още една, но е по-различна
http://dump.ru/file/4134773
Виж целия пост
# 261
Бяло цвете, аз затова сложих само бял лист - за да може да се ламинира, иначе много ще се омърля, моят както постоянно чете и сменя книгите...
Ясно!  Peace  Наистина е хубаво, че чете детето!!!

nadeto_sp , БРАВО!!! Вълкът и на мен ми грабна окото веднага!  Sunglasses
Виж целия пост
# 262
http://img293.imageshack.us/img293/41/santaclaus13lm.jpg
Момичета,тази схема с какви конци е? Embarassed
Виж целия пост
# 263
Благодаря ви!   bouquet
Вълкът е на Vervaco , ших го по оригинал. Изключително е лесен.
Stardust , мисля, че е модел на Дименшънс. Tе работят със свои конци, които не се продават отделно.
Виж целия пост
# 264
Да,техен е модела.Жалко тогава,че няма как да купя конци. Tired
Виж целия пост
# 265
Наистина е много жалко...
Из нета има конверни таблици от дименшънс към дмц, но не знам до колко са достоверни. Thinking
Виж целия пост
# 266
Наистина е много жалко...
Из нета има конверни таблици от дименшънс към дмц, но не знам до колко са достоверни. Thinking

Не са лоши конверторите  Peace Аз използвам ето този, всичко се получава прекрасно
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604933.msg19648037#msg19648037

Наде, мерси  Hug Сега ще го потърся, дано открия някъде схемичката
Виж целия пост
# 267
Деси, имам скан на сxемата, ще я изровя от архивите  Hug
Виж целия пост
# 268
Деси, имам скан на сxемата, ще я изровя от архивите  Hug

Страхотно, много благодаря!  Hug Аз го намерих и в РМ, но винаги е по-сигурно с оригинална схема  Hug
Виж целия пост
# 269
Заповядай  Wink
http://www.filesonic.be/file/1871892114
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия