БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 85

  • 117 793
  • 733
# 615
хахаххах, тичай. Ако има нещо , ще помагам, няма проблем smile3503
Виж целия пост
# 616
Здравейте момичета,

извинявайте че така нахлувам, но търся идеи за малки минита на тема любов, бебета и сватби. Като казвам малки, имам предвид наистина малки - нещо като 2 на 3 см. Много ви моля да помагате със схеми   bouquet
Виж целия пост
# 617
*TONY*  - да не ме забравиш искам и със звездичките да я видя -
брех че идейка
Тази елхичка толкова добре си я снимала че чак схема мога да си извадя от нея  Laughing Laughing
Чакам й снежинките
Някой да знае интернет сайт за поръчване на панама й конци - че свободното ми време е кът и трудно ще стигна до магазина
А ако взема червена панама за покривка май трябва по голяма да премеря - после колко ли ще се свие след правето - някой има ли наблюдения
Виж целия пост
# 618
8888bg.com Много са отзивчиви и коректни!
Виж целия пост
# 619
Добро утро на всички работни пчелички.Страхотни сте! smile3501!Обръщам се към вас с една молба:ще уча една приятелка на нашето страхотно хоби,но нямаме подходящ модел като за начинаещи.Предварително благодарим!

не знам на каква вълна е приятелката ти,  Blush малко разнородни идейки  Hug





Бишкота, оказа се че имам някакви дребни сърчица, но са пдф  Confused ако дадеш адрес ще ти ги пусна  Hug

 ooooh! и снежинки трябва да има някъде, ама къде  ooooh!
Виж целия пост
# 620


Ето картички и минита за различни поводи :

http://www.liveinternet.ru/users/3971977/rubric/1589453/

http://forum.cityw.ru/viewforum.php?f=49

Виж целия пост
# 621
да покажа подаръка за църквата. поводът е кръщенето на този змей  Laughing

Виж целия пост
# 622
st. Dobri подаръкае просто уникален, страхотно се е получило и рамката много подхожда. А малкия сладур да е жив и здрав Peace.
Виж целия пост
# 623
да покажа подаръка за църквата. поводът е кръщенето на този змей  Laughing
...

       Гуде, маме, аз к'вото имах да кажа, казАх го... smile3501 Да ти е жив и здрав "кротушкото"!  love001 (Такъв невинен поглед е отпрал...  newsm62 )...  Но ме гризе душевно безпокойство: Защо, аджеба, не покажеш какво си спретнала с двете си златни ручки специално за него! Дай го тук, да гледат всички, да ти се радват бре, душо шекерена! newsm53
Виж целия пост
# 624
Здравейте,момичета.Търся гоблен с изображение на тигър/но не само глава/.Да имате някакви идеи
Виж целия пост
# 625

супер, хиляди благодарности. Ще ми свършат страхотна работа   bouquet
Виж целия пост
# 626
Здравейте,момичета.Търся гоблен с изображение на тигър/но не само глава/.Да имате някакви идеи

Имаме  Wink Най-лесно е така. Минаваш по този линк http://www.stitch.su/search.php (ако не ти се отваря страничката с тигрите, отгоре задаваш - "Все производители", категория "Животные", след това избираш "Тигры"), харесваш си някое тигърче, казваш кое е, а после ще се опитаме да издирим схемата  Hug В този сайт са събрани почти всички производители и гоблени  Peace

Добри, честито ви християнче!   bouquet Иконата е разкошна, чакаме и другия подарък  Hug
Виж целия пост
# 627
Здравейте момичета,

Искам да кажа първо,че нещата които творите са невероятни   bouquet .Преди време и аз шиех и сега нещо пак ме хваща музата,но досега съм шила само на кръстчета а повечето схеми които намирам за са другия шев,с които се шият гоблените.Та въпроса ми е има ли някаква програма или начин,по които да си пригодя схемите и да мога да шия с кръстчета,защото иначе ще станат прекалено големи .
Виж целия пост
# 628
Едно въпросче,като правите картички,как залепвате гобленччето върху хартията,искам дакажа с какво лепило,да не се получи някакво петно.
Виж целия пост
# 629
Добро утро на всички работни пчелички.Страхотни сте! smile3501!Обръщам се към вас с една молба:ще уча една приятелка на нашето страхотно хоби,но нямаме подходящ модел като за начинаещи.Предварително благодарим!

не знам на каква вълна е приятелката ти,  Blush малко разнородни идейки  Hug





Бишкота, оказа се че имам някакви дребни сърчица, но са пдф  Confused ако дадеш адрес ще ти ги пусна  Hug

 ooooh! и снежинки трябва да има някъде, ама къде  ooooh!
   Благодарим ти st. Dobri.Тя иска да като за начало в гобленарството да ушие нещо за малката си дъщеря,но и тя не знае точно какво да е.Тука в нашето "голямо село" няма кой знае какъв избор.Има един магазин(по-точно мини магазинче),в който предлагат само няколко гоблена на "Милена стил" и това е.Затова се обърнахме към вас.Ако имате нещо подходящо.... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия