Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани в дискусията?
Какви са някои от основните елементи, които участниците споделят във форума?
Какви са някои от коментарите и реакциите на участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани в дискусията?
Основните теми в дискусията са подреждането на маси, декорация, използване на цветя, салфетки, свещи и други аксесоари за създаване на красиви и стилни маси за хранене. Участниците споделят снимки и идеи за декорация, дават отзиви за различни теми на маса и предоставят съвети за подобни творчески проекти.
-
Какви са някои от основните елементи, които участниците споделят във форума?
-
Какви са някои от коментарите и реакциите на участниците във форума?
-
Какви са основните емоции и реакции на участниците в дискусията?
-
Какви са основните теми, често срещаните теми и някои от обсъжданите теми във форума?





утре дано изпече слънцице, че тогава стават що годе за пред хората
радвам се, че отново си сред нас 

Салфетките са точно подбрани за повода със сърца и кокиченцата и зюмбюла ммм как прекрасно ухаят 
масата да не би да е за 8-ми Март
Масата е чудесна и много интересна и алкохол има и шоколад ... глезите се вие 
радвам се, че се присъедни към нашата красива тема
свещите ти ми харесва и цялото съчетание
радост за очите ми е колажа ти c
да не би Мъжо ти да се върна и ти да нямаш време... 
и не на последно място бурните аплодисменти на публиката

много яко си вързала салфетките, свещите и те цветни и едно приятно и слънчево настроение лъхаа, кокиченцата са също в унисон с позитивизма на масата 





оСмомартенската маса е супер, а високите свещи как застанаха така, в чинийка ли са, или купичка, мисля си, че ако сложа само така свещи, ще паднат
), много да те радва и да е много щастлив!!!!
Хубав празник ви пожелавам, нямам търпение да ти видя масата 


:


Може или да си качиш сайта в нов безплатен хост, или, ако е само за снимки, профил в snimka.bg, imageshack.us и подобни, аз лично не качвам мои / наши снимки в нета и за тази тема ползвам prikachi.com. Има десетки такива сайтове, разбира се, това са конкретно моите избори. Извини ме, ако ти поднасям само стара информация