Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 744
  • 740
# 435
Хей здравейте мили момиченца Hug

Идвам да помрънкам...
bugsy
иImaSmi
не ви виждам снимките Embarassed

Поради късния час без коментар...

От мен само нещо скромничко, безтематично



Виж целия пост
# 436
Навън вали сняг , но ние си знаем ,че идва пролет...
Ами то не че е за тук, но намерих това което ще помогне да направим красиви неща за Великден

http://choosetothrive.blogspot.com/2011/04/rainbow-easter-eggs.html
Виж целия пост
# 437
чудна тема, ще ви следя.
Виж целия пост
# 438
Ето и моите осмомартенски творения.






smileys
много добре съчетани цветове-много ми хареса

bugsy --добра идея с бурканчета
Виж целия пост
# 439
Добър вечер на всички!
Разглеждах си разни стари аранжировки и реших с носталгия да ви покажа една семпла морска маса, която бях правила лятото. Ах, морето!
Виж целия пост
# 440
               Здравейте прекрасни   Hug
Аз от няколко дена сам в пауза с аранжировките... откакто ми откраднаха хубави я апарат съм в траур, истинско мъчение е да правя снимки със тия измислените апарати, дето вече и на битака ги продават... ама събирам пари за нов!!! И днеска уж имах вдъхновение да аранжирам, взех да снимам.... побърках се от яд снимките снатаха Ужасни, понеже беше мрачно и...   rotfImbo утре дано изпече слънцице, че тогава стават що годе за пред хората  Rolling Eyes
BadDiddy   Heart Eyes радвам се, че отново си сред нас    bouquet
Като ти видях масата Ах, морето! и се сетих за моя роден град и семейството ми, мама има същия сервиз. Прекрасно си сгънала салфетките с този морски възел  Laughing и Фара много ми харесва и купата в средата с морската звезда. Като бях в Бг си купих 2 такива купи и си чакат реда в шкафа за аранжиране Peace предишната ти аранжировка с лалетата е Намбър уан Влюбих се в абсолютно всичко  Heart Eyes пиша ти 10 точки с +    Party Time
tarlio мм каква романтика за 8-ми Март  Heart Eyes с този нежен цвят, може би лилаво или пепел от рози, любим ми е, а освен това тука имахме една аранжорка Apr на която също и беше любим, но напоследък нещо я няма  Rolling Eyes ако ни чете, да знае, че я чакаме  Peace Салфетките са точно подбрани за повода със сърца и кокиченцата и зюмбюла ммм как прекрасно ухаят    Kissing Heart
matze  то не е за вярване, ти си пак тук Уха!  Mr. Green радвам се, че си разучила Пикасата и вече ни показваш професионални кулажи. Букета с розите е  newsm81 масата да не би да е за 8-ми Март  Heart Eyes да не си открила вече летния сезон    Nature Sun With Face Масата е чудесна и много интересна и алкохол има и шоколад ... глезите се вие  1dating
smileys  Добре дошла сред нас   welcome радвам се, че се присъедни към нашата красива тема     bouquet
Забелязах, че правиш страхотни неща и за това те поканих  Heart Eyes Много ти харесвам сета от зелените чинии Party  coolcool свещите ти ми харесва и цялото съчетание  txtloves радост за очите ми е колажа ти c
Ягодка Затихна нещо... изчезна  newsm78  да не би Мъжо ти да се върна и ти да нямаш време...  Wink
Осмомартенската маса с "картината" е жестока, обявявам те за най идейната участничка във нашата тема, приза ти е букет- маргаритки    bouquet и  бутилка вино  Wine Glass и не на   последно място бурните аплодисменти на публиката   Hands Clap newsm80
kKristi тази аранжировка е една от любимите ми Two Hearts много яко си вързала салфетките, свещите и те цветни и едно приятно и слънчево настроение лъхаа, кокиченцата са също в унисон с позитивизма на масата  Heart Eyes
venie и от вас лъха пролет с тези жълти цветя и салфетки, оранжева покривка, много добре се е получила масата     bouquet
..и за да не съм съвсем с празни ръце, ето още една маса с кокичета    Nature Partly Sunny
Виж целия пост
# 441
: danchika Ами кокичетата добре,но тази покривка ме впечатли.Прилича ми на ръчна работа????od

да побутна темата

Виж целия пост
# 442
 
Здравейте Прекрасни! Само утре остана и ще се насладим на няколко почивни дни  yesyes
Леля Ог Честит рожден ден и от мен   bouquet Много здраве и щастие ти пожелавам!
Страхотна жълта маса и невероятни вкусотии  newsm80
Даничка и двете ти маси са прекрасни! Правиш мнооооого добри колажи!  newsm20
Ягодка какво да ти кажа .... тази е една от най-нежните ти маси! Много ми хареса! Има нещо много романтично в нея.  smile3501
Приятна вечер и пълни с вдъхновение почивни дни!

newsm10 smile3501 smile3501всичко е страхотно
Виж целия пост
# 443
 newsm10
Ето и моите осмомартенски творения.






smileys
много добре съчетани цветове-много ми хареса

bugsy --добра идея с бурканчета
супер
Виж целия пост
# 444
ULKA29    Благодаря,
Сега суча едни ириси на Ягодка -че утре имам рожденик.
Виж целия пост
# 445
Тарльо, покривките (тесни и дълги за по средата на масата) се казват рънъри (runners), идеята е, че run-ват по протежението на масата, оттам и името Wink Твоите са много хубави Simple Smile оСмомартенската маса е супер, а високите свещи как застанаха така, в чинийка ли са, или купичка, мисля си, че ако сложа само така свещи, ще паднат  newsm78
И днес да ти пожелая да ти е жив и здрав рожденикът (не разбрах дете или мъж  Blush), много да те радва и да е много щастлив!!!! smile3525 nbirthday newsm59 Tada Хубав празник ви пожелавам, нямам търпение да ти видя масата  Hug

Данчика, много са ти хубави кокиченцата  Heart Eyes

кКристи, комбинацията от светлозелените салфетки и оранжеви свещички мн ми допада, а с кокиченцата много пролетно усешане навява масата ти  Hug

Вени, много хубава "студентска"  Mr. Green маса, много харесвам, когато букетът на масата се съчетае с малки елементи по нея, в случая ти имаш 3 малки цветчета в средата в същия цвят на големия букет - много е нежно!

Ягодке, масите по картина май са ти специалитет! И хич не те подкачам за активността, ми много ти се радвам, най-вече се  радвам, че от обикновени предмети вкъщи, успяваш всеки ден да покажеш нещо ново и различно и успяваш да подчиниш масата ви на тази тема   bouquet А колажите досега ги правех с Paint,  затова и рядко пишех, че вс снимка поединично смалявах, после всяка отваряш наново, копираш .... Общо взето, бавно ставаше, надявам се сега по-честичко да мога да се включвам Wink

Бъгси, много са ти хубави аранжировките, наминавай по-често оттук Wink

Смайлис, много интересна маса, интересно си я съчетала цветово - зелено, синьо, жълто, а по средата, червено-бял акцент. А зелените столчета на чашите за вино пасват много хубаво с останалите неща  Sunglasses

Маце, започна ти с прекрасните цветя, добре, че идва пролет, да има да им се наслаждаваме и ние  Hug А какво направи с мястото, от което махнахте боровете? Сега нови светенца ли си засади там?  Heart Eyes Heart Eyes А Елза е много шик с тази мартеничка на врата  Mr. Green

Дианче (Бед Диди), много красива "носталгична" морска маса, възелът определено мисля да си го открадна, имам и подобно "въженце", и самите ти салфетки са  много хубави  Heart Eyes

От мен отпреди няколко дни (И специално за Ягодка) една маса с кокиченца. Получих и един много красив букет с лалета от моя приятел, скоро ще го видите и него Wink Свещичките също той ми ги донесе, защото знае, че обичам да си играя с такива неща  Heart Eyes.


Виж целия пост
# 446
chrissy Много благодаря за пожеланията.Добре мина рождения ден.
Направих ирисите на Ягодка.И на мен не ми се правят колажи ,че нямам време.


Виж целия пост
# 447
Тарльо, честит рожден ден на твоя рожденик! Да ти е жив и здрав! Много красиви маси си направила и за рождения ден, и за 8-март!   Виждам, че вече си започнала с Великденската украса. bouquet
Криси, много свежа маса с кокиченца!   bouquet
Данчика, много хубава покривчица, както и сърчицата са много нежнички! Не си много активна напоследък!  Hug
Бед Диди,салфетки, въженца и морски звезди - много красива морска маса!  Crazy
Маце, много цветно и много сладко при теб, а букетчето е много красиво, харесва ми колажа!  Hug
Има Сми, Бъгси, не мога да видя снимките ви!  Rolling Eyes
Смайлис, добре дошла! Много красива маса!   bouquet

Криси, права си, че ми харесва да правя маси по картини. Ето още една  Grinning:






Виж целия пост
# 448
bugsy, ImaSmi, действително не ви се виждат снимките Sad

bugsy, hit.bg отдавна го свалиха като хост, всички сайтове в hit.bg изчезнаха, може би ако си имала преди сайт там, ти дава да си качваш някакви промени по сайта, но ние няма как да ги видим  Naughty Може или да си качиш сайта в нов безплатен хост, или, ако е само за снимки, профил в snimka.bg, imageshack.us и подобни, аз лично не качвам мои / наши снимки в нета и за тази тема ползвам prikachi.com. Има десетки такива сайтове, разбира се, това са конкретно моите избори. Извини ме, ако ти поднасям само стара информация  Heart Eyes

ImaSmi, и твоите снимки не се виждат, дала си линк към албум в Google+ или някакви Google-албуми (или поне мен там ме препраща), не към конкретна снимка. Албумът трябва да е публичен, за да го виждаме, отделно от това, може да иска регистрация в Google, за да се гледат снимки, а може и да е нужно да сме ти приятели там, за да разглеждаме, зависи от настройките. Ако искаш да дадеш линк към конкретна снимка, правиш някое от следните:

Internet Explorer: десен бутон -> Properties ->  от полето Address (URL) копираш конкретния линк и него слагаш м/у
Mozilla Firefox: десен бутон -> View Image и копираш линка отгоре на новата отворила се страница със снимката
Opera: десен бутон -> Open Image и копираш линка отгоре на новата отворила се страница със снимката

Извини ме и ти, ако тези неща вече ги знаеш Wink

Ягодке, много шарена масичка, супер си   bouquet
Виж целия пост
# 449
Това за хит.бг не го знаех, а аз винаги там си качвам снимките...досега никой не е казвал, че не се вижда  newsm78 Явно при някой го няма този проблем, не при всеки не се вижда...
Иначе от втория ми пост ето снимките:

   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия