Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 744
  • 740
# 450
Аз минавам набързо да покажа един детайл, не е цяла маса, но много ми харесаха цветята, които ми донесоха и затова.  Hug



bugsy, много красив букет, а пък тази формичка за маслинки е страхотна!!! Искам пъъъък!!!  Joy Откъде ти е, помниш ли? И щипчицата-пеперудка е страхотна, чудесно се връзва всичко на масата ви  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 451
chrissy , подарък ми са тези за маслинките, но съм ги виждала в Мастърхаус, на tescoma са, предполагам и други места ги има. Щипките-пеперудки са от Джъмбо.

eто, намерих онлайн Simple Smile
http://athome.bg/products/50001709/tescoma-r386030
Виж целия пост
# 452
Момичета, пролет идва, а вас никакви ви няма! Толкова слаба активност! Засрамете се!  Crossing Arms

Криси, гледам вече тренираш с козунака! Лалетата ги обожавам от съвсем малки и зелени, до съвсем отворени като твоите.  Peace
Бъгси, страхотен сервиз! Много сладурски цветове - бонбонски!

Аз започвам със серията "Пролет"  Grinning:





Виж целия пост
# 453
Здравейте!

Влизам на бързо с една скромна маса, която на живо изглеждаше доста по-добре,
но явно не са ми се получили снимките!

Толкова красиви неща видях, надявам се утре да ми остане време да споделя впечатления,а и да направя пролетна маса!

Виж целия пост
# 454
         Аз съм тук и чета, само че имах технически проблем Laughing бях си изгубила зарядното за апарата и ми отне почти 2 седмици да го намеря зад нощното шкафче Mr. Green Бях на път да си купя ново зарядно, но Praynig намерих го hahaha
Вие сте изписали цяла странница докато се наканя.
Почвам подред,  отзад--> напред Mr. Green
tarlio И аз си имам такова дръвче, впрочем всяка година си правя, ама гледам твоето с много зелени листа, моите клонки едвам напъпили Rolling Eyes и яйцата са много красиви, ти ли си ги правила и на покривката ти завидях Heart Eyes  Нищо, че не ти се правят колажи и така се вижда прекрасно, масата за празника ми е любима с тези красиво сгънати салфетки  Party Time просто чудесно
chrissy харесва ми масата в зелено със зелените свещи и подложки, аз много съм се зарибила по това зелено и в нас купих спално бельо, кърпи, сега мисля и пердета... внася ми голяма свежест и пролетно настроение. А тези лалета... цвета им е много красив... ами козунака, слюнки взеха да ми се отделят... само не ми казвай, чети си го майсторила Laughing  bouquet
yagodka   благодаря за хубавите думи, сега нали разбра защо не бях активна Joy ама и ти не си от най активните напоследък, да не би децата да са болни Rolling Eyes - надявам се не Praynig
Масите с картините са ти запазена марка, аз  не съм пробвала имам една идея ама... не ми се ще да пробвам, че оригинала- визирам теб е винаги най достоен и красноречив Heart Eyes много сладко си подредила свещничетата в различни цветове, както подложката и отрупаната купа с плодове yes Другата маса- пролетната с клонките и тя  е сладурска малко по сериозна, салфетките ти са прекраснии Heart   bouquet
bugsy страхотниии нюанси на розовото  и комплекта чинии... олее искам ги и свещниците, за вазата с цветята нямам думи просто Heart Eyes и аз ще си измайсторя подобни свещници- страхотна си   bouquet
kKristi ти си червената кралица- твой запазен цвят Heart Eyes сета ти от чинии,
 го обожавам, а за малките цветенца във вазичките, толкова чар и позитивизъм да има в тях.... пролетта направо си дойде Hug  bouquet
      Започвам с критиката:
кака Ог - дека си? аййй само тука ни обещаваш, че ще триумфираш и само отлагаш и ни държиш в напрежение  Laughing до края на седмицата дано нещо сътвориш newsm80
Маце и ти се покри, сезона на градината дойде и ни ... направо изчезна -чакамее newsm26
Митонела липсват ми кристалните ти посуди, скоро дано се сетиш за нас Praynig Peace
Боре скачайй в темата...преди сезона на зелечуците да е дошъл Wink
то има и още хора с неизвинени ама... те си знаят newsm78
Така... аз слагам 1 маса от днешния обяд в жълто имам мини рози които за 2-ри път цъфтят и съм много доволна, че оцеляха и ме радват така с цъфтежа си  и 2-я колаж е Великденско ми дръвче, тук в Унгария са католици и празника е 2 седмици по рано в сравнение с България, та тукашното ми семейство са католици и аз покрай тях почти станах Laughing аз и без това не съм кръщавана в православна църква, иначе тук има Българска църква мнпго близко до нас и на цветница ходя за върбови клонки и да чуя малки сладки децица да играят напред - назад,,, майките им ги водят, понеже има много българи и общуват хората Heart Eyes да не забравят езика и родното coolcool





Виж целия пост
# 455
danchika   Тези яйца са от миналата година.сегашните още не съм ги правила.Клонките ги начупрвам за 1 март от жълтия дъжд и им слагам мартеници.После яйца.А са разцъфнали според това кога се пада Великден....Яйцата са си мое производство.Твоите са много нежни.Всяка година правя и подарявам , у нас е пълно..

Виж целия пост
# 456
Честита пролет на всички.
Дълъг рожден ден беше.



Виж целия пост
# 457
                                                    Честита Първа Пролет аранжорки! sun
Виж целия пост
# 458
 Grinning newsm10браво
Виж целия пост
# 459
newsm51здравейте момичета!ето нещо и от мен newsm03
Виж целия пост
# 460
newsm47
Виж целия пост
# 461
Честита пролет, аранжорки!  sun  Two Hearts

Ето и от мен няколко пролетни неща, а по-късно и коментарите.  Grinning  Hug







И два колажа - заигравки  Grinning:





Виж целия пост
# 462
 newsm53ЕХ, ПРОЛЕТ... Two Hearts
Виж целия пост
# 463
 тук съм пак Grinning
Мацее- проверявам, да видя дали не си се объркала да постнеш нещо Mr. Green
Ягодка колко мноого масии newsm44 и аз имам такива пеперудки Simple Smile много са яки, от Бг са ми половината другите тук ги намерих Laughing и как готино си ги сложила на клонките, ами да Пролет е и пеперудите са на вън Heart Eyes и как кариво си съчетала подложките Hug всеки път като ида в Теско- магазините виждам подобни цветни подложки и си мисля да си купя, обаче моето гадже- вика само боклуци... напълнила си цялата къща и не смея, ама като ида сама и нямам ОТК познайтее Joy Салфетките са нови май, колко са много и колко пъстри  Heart Eyes чудесно е!
На следващата маса ми харесва как си подредила свещите, картината с цъфналото дървче, малките купички със цветченца  Hands Clap На следващата маса ми харесва бялата покривка... как им казвахте newsm78 рънар ли беше и салфетките с кокиченца, ти истиснки не намери, но поне салфетки си имаш,  Flowers Bouquet newsm20
ULKA29 и у вас  е много пролетно, подложките придават свежест, пеперудите и цветята в средата  bouquet
При нас от няколко дена е много хубаво времето и си стоя на терасата Laughing само, че не съм съдила никакви цветя понеже, другия месец май ще заминаваме в Германия и няма смисъл  Simple Smile а как ще си опаковам "боклуците" не ми се мисли  hahaha Ейй тая Германия се оттървах от нея преди амен 2 години и ся пак... тъй да не я обичам  Sunglasses

Виж целия пост
# 464
Tarlio, Danchika, Chissy, Yagodka, много благодаря, момичета, за милите думи и топлото посрещане!  Hug Hug Hug Hug

Нямам никакво време да аранжирам маси, а страшно много ми се иска да го правя. Затова се задоволявам само с някой повод вкъщи. Преди 2 дни имаше такъв. Та, ще споделя с вас колажа, макар че пак се ядосвам на променените на снимките цветове. С телефон - толкова. Пробвахме и с дигиталната камера, но не ми се сториха по-добри снимките. Просто изсветляват цветовете. На телефона стоят добре, като ги изтегля в компа - тц! Но пък ми остава удоволствието от създаденото у дома настроение.  Wink

Понякога поглеждам в темата и вашите снимки ме зареждат само с положителна енергия. Да сте живи и здрави всички!   bouquet


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия