Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 743
  • 740
# 495

Здравейте мили аранжорки!
През дългото ми отсъствие вие сте натворили толкова много красоти, че се чудя откъде да започна.
Първо, добре дошли на новите момичета, Hugмного е хубаво , че в темата непрекъснато се вливат нови сили със свежи идеи.
А на всички,които са показали такива чудесни маси- по едно голямо "браво"  bouquet  bouquet

И сега да ви споделя, че в последния брой на сп."Good food", което си купих днес има обявен конкурс "Най-красивата маса" за интересни и красиви аранжировки ( както показаните тук  Wink), така че...участвайте.

И все пак да ви покажа и една маса - тя е още от 3 март  Embarassed, тогава в къщи имахме празник "3 в 1", но водещ за мен беше именният ден на дъщерята, така че се опитах да я направя по- свежа, макар че от тези тъмни снимки не си личи особено.
Още снимки отлежават във фотоапарата, дано скоро успея скоро да покажа и тях.

Хубава слънчева и пролетна седмица от мен!

Виж целия пост
# 496
Здравейте и от мен Hug
Появявам се и аз да не ме забравите Mr. Green
(за тези които вече са виждали днескашната снимка на "другото място", нека се направят на изненадани)

Виж целия пост
# 497
Ей, че вкусно, matze......

Mitonela, и ние си имаме именик на 3-ти март! Hug Но нашата маса беше къде-къде по-скромно украсена тогава (бяхме на гости, а домакинята не изглежда да е голям фен на украсите, освен ако не са в чиния Mr. Green). Много ми харесаха салфетките ти, толкова добре се връзват с цветята във вазата. Както и на siren теменужките.

Venie, масата ти излъчва много топлина - цветове, свещи, чаши....

Danchika, зайовците наистина внасят прекрасно настроение.

Ето една бърза маса за закуска и от мен. Имам нужда от някои иновации, но скоро ще се местим в нова къща и тогава ще се поправя. Както и ще разполагам с всичката си налична посуда в извън-кашонно състояние. Joy


Виж целия пост
# 498
Маце, затварям си очите, че съм видяла масата... но няма как да не кажа Браво  bouquet
siren и ти вече си в пред Великденска треска много е сладичко зайчето с цветенцата, другата маса не ми се отваря, сигурно заради слабия Интернет    bouquet
venie какви красиви лалета, рънър и свещи, много добре си подредила масата Heart Eyes
Mitonela как ни липсвашеее Hug с нетърпение очаквах появата ти, чакането си струваше, много красиво си сгънала салфетките, панделките отстрани внасят особен разкош, лалетата ги обожавам и свещичките, така подредени в чашките  bouquet
ImaSmi   отличен 6 получаваш за красивите подложки Heart както и за салфетката където си пъхнала приборите, жестоко, купувани ли са или правени, много ме впечатлиха Heart Eyes както и купата с плодовете, браво coolcool
 easter при мен е ВЕЛИКДЕНСКО
тук са снимките от колажа photo https://picasaweb.google.com/106747088626244467840/EasterTableApril52012

Виж целия пост
# 499




това е една ръчно рисувана покривка с 3 допълнителни кърпи подарък от една приятелка вече много години.Но аз си я харесвам.Иначе ще сменя клончетата вече с върба и цъфтящи и ще покажа пак. По подредено.... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 500
Здравейте!
Честичко ви разглеждам, и реших да ви покажа зайчетата ,красящи холовата маса,които правих днес за Великден.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3373844957976&set=a. … ype=3&theater

Всички правите невероятни декорации!  bouquet
Виж целия пост
# 501
Момичета, слея ви отблизо, нищо че пускам по нещо само по празниците. Ето и на мен вече ми е великденско като на повечето от вас и ще ви покажа някои нещица от украсата вкъщи. Зюмбюла ми е любим. До него има една мъничка кошничка с цветя квилинг, но ми е за подарък и затова не съм я разопаковала от целофана, а така не се вижда красотата й. В действителност е много красива.
Много обичам всички пролетни цветя, затова нарцисите на Данчика, лалетата на Mitonela и venie, теменужките на siren, масата на matze, ми създават невероятно пролетно настроение.
ImaSmi, много оригинална маса  Peace
tarlio и при теб вече е великденско
His Princess, много са сладурски зайчетата.  HugОт чорапчета ли са? Гледах някъде из нета такава идея.
Чакам с нетърпение великденските украси на Леля Ог и Ягодка   bouquet









Виж целия пост
# 502
 easter
Mомичета прекрасни сте bouquet
Виж целия пост
# 503
mama 1+2 ,от мой дебел чорапогащник  Simple Smile ,който така или иначе си стоеше неизползваем...нямаме все още детски чорапчета ,с каквито пишеше да се направят,телата им са бурканчета,вътре пълни с малко деко камъчета за да стоят,а главите им са пални с ориз...очите и нослетата - кърфици...голяма импровизаця общо взето  Grinning иначе пише да се пълнят с леща...пробвах с ориз ,но стояха едни тумбести и затова трябваше да намисля др вариант....

Лека вечер на всички !   bouquet
Виж целия пост
# 504
Danchika, mama1+2 - благодаря!

Danchika, подложките и салфетката са и правени, и купувани. Laughing Една много близка приятелка на сестра ми се занимава с декорация професионално, има даже и уеб-сайт с нейна колежка в интернет на нещата, които сътворяват за продан - прекрасни са! Та търсех подарък за моя приятелка (всъщност, на тази маса използвах нейния сет, моят ще видите по-нататък) и тя ми ги уши. Оригинални са във всякакъв смисъл. thumbsup

А ето аранжировка и на цяла маса.



Момичета, моля някой да ми каже как се правят духаните яйца за украсата на клончетата ако знае! От много време са ми на сърце. Тук празнуват Великден тази неделя, но аз няма да бързам и ще аранжирам великденски маси другата седмица, а днес ще изпразнувам имен ден!  party006
Виж целия пост
# 505
ImaSmi Духаните яйца стават лесно.
1. Пробиваш  дупчици от двете страни на яйцето -да не са много малки-3-4 мм. и да са по големи не е проблем.
2. с дълга игла за шиене разбъркваш вътре жълтъка .Духваш от по малката дупка -да се източи съдържанието-не го хвърляш -правиш кекс или каквото искаш.Изплакваш го вътре с вода и го оставяш да се отцеди и изсъхне.
3.за предпочитане е бели яйца -по красиви са после
4 може да налепиш детайли от салфетка
http://tarlio.snimka.bg/holidays/velikden.235632.11420725
5 просто да ги боядисаш с боя за яйца
http://tarlio.snimka.bg/holidays/velikden.235632.23126133
6.с акрилни бои
http://tarlio.snimka.bg/holidays/velikden.235632.11493261
7.накрая се лакират с лак -може за дърво или за нокти

Виж целия пост
# 506
Tarlio, благодаря! Чудесни обяснения и снимки. Ще направя и ще покажа.  bouquet
Виж целия пост
# 507
  Здравейте  bouquet
Влизам само да пожелая Хубави Великденски празници, ако има сред нас католици. На другите другата седмица Heart Eyes
Днеска бяхме на обяд в проектосвекървата и жената се беше подготвила подобаващо, направих едно колажче на нейната маса. Агънцето и го подарих аз  Laughing easter


Ягодке липсваш ми Heart Eyes
тук може да видите снимката в по голям арзмер
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Виж целия пост
# 508
Разногледа ставам в тая тема и се чудя колко търпение, фантазия и желание трябва да имате, за да направите тези красиво аранжирани маси, украси, страхотни сте!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet

Още великденски идеи и великденски декорации  от абонамента ми, като не се захващам, да ги покажа поне, може пък да свършат работа на някого.
Виж целия пост
# 509
Много красиви маси, момичета! Разглеждам всичко с огромно удоволствие!  Hug bouquet

Лабрекс, много благодаря за линковете! Видях много интересни неща!  Hug
Данчика, много си мила!  Heart Eyes  Hug

Една детска маса от преди седмица-две:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия