Аранжиране на маса -тема 4

  • 195 743
  • 740
# 480
извинявам се, момичета, не съм по темата, но тази салата коя от вас я беше правила


пеп-4о на мен тази салата ми прилича на Леля Ог, но не мога да съм 100% сигурна
Виж целия пост
# 481
Пеп-чо такава салата не е поствана никога в тази тема. Laughing лично аз не знам чия е, но нямам спомен леля Ог да има такива чинии, .... но е възможно все пак не съм и ровила по шкафовете Mr. Green Огче Heart Eyes
tarlio  easter много Великденскко ми стана като видях снимката ти  със тази хубава салфетка и морковчетата bouquet
yagodka ей ме на  Laughing  баткото 100% е бил доволен от Спайдърменската аранжировка освен той и аз съм Hug Пролетната маса обаче по ми 'Аресва  Laughing салфетките са убиец и така както си сложила клонките и  свещите... наистина ми се дояде Суши.. тука е много скъпо, брр за 5 парченца сушита7-8 евро иии го подминавам... то по добре една сьомга да си купя Joy както Иван Манчев казва: Националната риба на България moresmile 
Аз исках да ви попитам лещата кога се сееше, колко време преди великден... аз май укъснях Joy
siren  хммм тази кокошка, впрочем Петел Simple Smile много готин, много обилно си нагостила семейството  в Събота Simple Smile Hug
леляО и Маце...бързо да се поправят като се запишаттт  bouquet


Виж целия пост
# 482
Не знам на кой е салатата но е голямо изкуство.наистина леля Ог е майсторка -може би е тя????????????
Виж целия пост
# 483
Той "проблема" отмина. Една жена  беше напускала салати на веси-н, разни плата и др(най-вече от руски сайтове) забравяйки да спомене, че не се нейни.  Дори поздравления за кулинарния си гений приемаше. Но се размирисаха нещата и докато се прибера от работа вчера - изтрити всичките и.
А точно тази салата си спомням, че миналата година по 8 март някой я показа, но май в Да украсим храната с храна.... Леля Ог я направи, но май не това е нейното изпълнение.
Благодаря ви и извинявайте   bouquet
danchika , сега знаеш защо ти знам за масите  Hug
Виж целия пост
# 484
пеп-4o хихии ами радвам, се аз преди влизах във вашата тема, ама една жена "ме нахрани" и повече не съм стъпила дори и с едно око да надникна Mr. Green там забелязах, че всеки краде на другия рецептите, а ги представя от на баба си тефтера Mr. Green Mr. Green Mr. Green с глас се смея и в такива комични ситуации не щЪ да изпадам Grinning
тука всички са готини, Ягодка, Маце, кака Ог, и новите момичета и е яко Heart Eyes
кака Ог прави яки тори и за салати време нЕма  Mr. Green тъй че  най вероятно "рускинята" я е правила Joy
Как може да има такива жениции Shocked Shocked Shocked  сигурно "в земята е потънала" като сте я разконспирирали, поне аз профила си даже ще изтрия hahaha

Виж целия пост
# 485
Момичета, няма ме много по тая част, или по-скоро мнооого рядко го правя, но с удоволствие разглеждам красивите ви маси. Затова си позволявам да сложа линк с великденски украси за маса, от абонамент ми е, днес дойде, може би ще ви хареса нещичко и на вас.  bouquet
Виж целия пост
# 486
Ей, голямо гадаене му хвърлихте с тази салата!  Grinning ПепчоHug за съжаление постоянно се появяват някакви хора и проявяват претенции към чужди произведения!
Лабрекс, благодаря ти за линка! Има доста идейни неща!  Hug
Тарльо, радвам се, че си харесала салфетките! Благодаря за комплимента!   bouquet Една съфорумка ги беше правила с платнени салфетки тези тикви и им беше сложила истински дръжчици - много красиво стоеше. Май в миналата тема около към септември  - октомври. Много свежа морковена пподредба!  Party Разгледах ти албума с яйчицата. Едно изрязано с пеперудки и едно с мидички ме заплениха! И тортите ти са красиви! Явно аранжирането във всякакви форми ти приляга!  Hug
ДанчикаLaughing вЕрно, вече по чиниите се познаваме. Знам, че Апр има такива чинии, но дали салатата е нейна - не знам. Много красив сентъпрайз, нали така му викат по хамериканско  Laughing, си имаш на първата маса! Това редуване на тюркоазено и лилаво много ми харесва. Пък и в допълнение с камъчетата и листенцата във вазата се е получило чудесно съчетание! Лявата и дясната снимка са жестоки! От втората ти маса си грабвам сливовицата - мъж ми ще й се зарадва  Mr. Green. Но си я грабвам с чашката и салфетката, ще знаеш!  Wink Hug Баткото наистина хареса Спайдърменската маса, въпреки, че днешната повече му хареса. Вече е големичък  и сега малката си играе с куклата на Спайдърмен. А тя каза, че бил страшен - говореше за черния Спайдърмен. Но пък днес беше много разочарована, че съм развалила масата с него. А все забравям да ти кажа: щом имаш идея с картина - давай я насам Тук идеите са общи, важното е да аранжираме и да се забавляваме! Виж на моята маса с книгите, ако не беше твоята маса  за следобедно кафе с Нешънъл Джиографик, както и на Леля Ог масата с една картина, едва ли някога щяха да ми хрумнат такива идеи!  Hug Hug

От мен една маса с лалета за закуска и една футболна маса, която замислях отдавна. Да го кажа тъй: днес вечеряхме с националния отбор футбол на Франция, но вечерята не  беше никак френска.    Laughing




Виж целия пост
# 487
: yagodka ,: labrex  Ей страхотни сте по идеите.Шапка ви свалям.Вярно.
В сайта на Лабрекс нещата са доста луксозни - за мен...- но все пак си е идея...
Сигурна съм че сега за празниците ще изобилства от красоти.
Ще мина по магазините да си потърся и аз някакви малки джиджавки , които дават атмосфера и пълнота на масата.
Виж целия пост
# 488
Още схеми за сгъване на салфетки: http://www.kovax.ru/salfet/art1.shtml

Виж целия пост
# 489
Здравейте, момичета-кокичета!

Ех, че много време мина от последния път, в който ви навестих, но пътуване, работа, липса на снимащи устройства и най-вече на време....Така де, знаете за какво говоря.

Съжалявам, че снимката ми не се е видяла. Опитах се да я кача през телефона си, защото повече от месец пътувах без лаптоп, но за пореден път се убеждавам, че не става. Ето я отново, както и още една, от същото пътуване. Sunglasses Нищо особено, по-скоро беше за добро настроение.   Nature Sunny





Chrissy - благодаря за компютърните разяснение, и да знам, и да не знам, винаги може да е от полза. Ако не на мен, поне на някой друг. Така че - благодаря!   bouquet

Bugsy, Chrissy - формичката за маслини от масата на Bugsy аз си купих преди няколко месеца от HIT в Люлин. И на мен страшно ми хареса, а и никак не беше скъпа.

Хайде, до скоро, че имам още малко да показвам тези дни. Wink
Виж целия пост
# 490
За часът на земята
Имах риба и так малко да засилим атмосферата.беше смешно -риба на свещи ,но се справихме

Виж целия пост
# 491
wavey здравейте sun
Ягодка- завиждам ти за многото лалета, тук са доста скъпи в цветарските магазини, за това от хранителни ги взимам Mr. Green, най евтино са в ALDI 7 лалета са 3 евро и чат пат си взимам  Laughing Сервиза с петела му е баш време сега около Великден Heart Eyes много ти го харесвам.... като те гледам с толкова много посуда.... как си я замъкнала от Бг в Германия  Grinning сега аз като се изнасям другата седмица, не знам кое по напред... в тая тема май много сме се преселили в тая държавваа  Twisted Evil хич не щЪ ама  Joy кво да се прай Peace
Другата маса с футболните топки ме разби, чак и "трева" си намерила... ееее  football
като спомена Apr... тя се изгуби тотално...  Stuck Out Tongue Winking Eye  много ми хареса идеята със стикерите   bouquet
ImaSmi - много хубав коктейл  Simple Smile
tarlio и аз отбелязах "Часът на Земята" само, че тук беше от 21.30- 22.30   Hands Thumbsup
Другата седмица се стягам да боядисвам яйцата, че Неделя е Великден и сме канени в проктосвектрвата  Laughing  Трябва да съм подготвена... в нас  от всякъде личи Виликденското настроение, днес направих и първата пред Великденска маса  easter
п.с. От няколко дена имам проблем с отварянето на Бг сайтове- странно,  не мога да си кача снимките в снимка.бг   за това се прехвърлих на Picasa!
тук можете да разгледате сниките:
https://picasaweb.google.com/106747088626244467840/BrptJE?authke … sRgCPX817HwzPjuOA
Виж целия пост
# 492
danchika -eй че красоти.Много е хубав този празник.Всичко е много нежно.Зайо е много сладурски.Аз днес започнах пак да оцветявам духаните яйца.Но още нямаме бели тук...........
Виж целия пост
# 493
Здравейте,понеделнишки....да ни върви на хубави украси, маси и идеи! Hug
Виждам много нови неща, Данчика, Ягодка, Тарльо, ImaSmi интересни пролетни и не само ...идеи. Салата с яйцата и венеца от червено цвекло и мен ме впечатли, поздравления на майстора, ще се възползвам и аз от идеята  Embarassed
Лабрекс ще разгледам предложените идеи, благодаря ти!
Днес се включвам с две маси от почивните дни, снимките не са много добри, светлината тотално ги сбърка, но съм забравила и нещо не мога да ги осветля и да добавя надпис в Пикаса, така че ме извинете и обърнете повече внимание на идеята, не толкова на качеството на снимките.... Embarassed


Виж целия пост
# 494
здравейте момичета,

напоследък нямам никакво свободно време-нито за форума, нито за подредба на маси и каквото и да било...Но пак страхотни неща сте направили!Браво!

Сега една много бързо подредена маса, с подръчни средства. Съжалявам, но нямам време и за колажи и тн.







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия