Професия "учител"

  • 499 203
  • 4 520
# 3 990
Възпитател в начален курс може и с обща педагогика. Но с филология - не.
Виж целия пост
# 3 991
Търся длъжностна характеристика на пом. директор по УВД. Намирам само една из нета, но нешо не ми допада, ако някой ме насочи ще бъда благодарна.
Виж целия пост
# 3 992
При какъв процент отсъствия от час, един ученик не може да се оформи със срочна оценка и минава на удължен срок?


В нашият правилник е заложено над 200 отсъствия, независимо извинени или не. Освен това по отделните предмети, ако е 36 часа годишно- над 11 отс, 72 часа- над 22 ост и т.н.
Виж целия пост
# 3 993
Бях на училищния събор в зала "Арена Армеец".
Външно погледнато, добре, (концерт, химна на РБ, химна "Върви, народе възродени", но всъщност си беше "МИЖИ ДА ТЕ ЛАЖЕМ".
Един огрооо...мен вятър на учителите!
Виж целия пост
# 3 994
Че ти нещо сериозно ли си очаквала? Изобщо не проявих желание да ходя на тоя цирк.
Виж целия пост
# 3 995
И днес цирка продължи... Кунева вчера: Вдигаме заплатите!, Бойко днес: Няма пари! Хахахахах, каква изненада 😁
Поне се забавлявах с Рачков и послушах Легендите, видях се с приятели и разнообразих ежедневието. Всичко останало беше фарс!
Виж целия пост
# 3 996
Колеги, какво представлява длъжността организатор обучение? Предполагам, че се изисква и стаж за длъжността? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 3 997
Да, фарс и цирк!
С 10% Rolling Eyes newsm78вдигат заплатите и 20% Rolling Eyes ooooh! - лекторските.
Виж целия пост
# 3 998
Колеги, какво представлява длъжността организатор обучение? Предполагам, че се изисква и стаж за длъжността? Благодаря предварително!
newsm78 За първи път чувам за такава длъжност.
Виж целия пост
# 3 999
Здравейте, случайно попадам в тази тема, но много ме интересуват някои неща. Много е дълга и не успях да я изчета, та ако е обсъждано вече извинете ме. Синът ми от малък иска да учи история и по-специално да е учител по история. Сега ще е 12 клас, но като обсъждаме с него решихме, че е по-добре да е учител по история и английски език (завършва езикова гимназия). Но аз не мога да се ориентирам как може да стане това. За сведение смята да учи в ПУ, но какво? Има чиста история като специалност, също и англ.филология, но двете как се съчетават? Моля, ако някой е наясно да каже, защото скоро ще трябва да започне да се готви.
Виж целия пост
# 4 000
Да, фарс и цирк!
С 10% Rolling Eyes newsm78вдигат заплатите и 20% Rolling Eyes ooooh! - лекторските.

Също както дадоха пари за 24 май. hahaha Joy За незапознатите е звучало гръмко, останалите бяхме наясно кой ще вземе и кой не.

Отдавна не обръщам внимание на идиотски приказки.

RRRP, съчетават се с магистратура. Записва едното, после другото. За комбинирана специалност още в бакалавърската степен не съм чувала, освен да го учи паралелно. Не знам какви са сега възможностите за това. Поинтересувайте се в конкретното висше училище, към което се е ориентирал.
Виж целия пост
# 4 001
Колеги, какво представлява длъжността организатор обучение? Предполагам, че се изисква и стаж за длъжността? Благодаря предварително!
Не съм чувала за такава длъжност.
Има помощник-директор по учебната дейност.
Да не е нещо по новия закон? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 002
Колеги, какво представлява длъжността организатор обучение? Предполагам, че се изисква и стаж за длъжността? Благодаря предварително!
newsm78 За първи път чувам за такава длъжност.
http://rio-kyustendil.com/svobodni-rabotni-mesta ето тук я видях позицията  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 003
Представа нямам какво е това, тази работа я върши помощник директорът по принцип. Не съм чувала на практика за отделна такава длъжност. Обади се  и попитай.
Виж целия пост
# 4 004
Това ли е най-актуалното относно изискванията за заемане на длъжността учител по отделните предмети.

http://www.riopz.com/normat_doc/instr_za_uchitel.pdf

Интересува ме Приложението към чл. 2, което е дадено най-отдолу на инструкцията дали е валидно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия