Любители на кучета-23

  • 54 349
  • 736
# 375
Здравейте, любители!  Grinning

Понеже не искам да пускам нова тема, а знам, че тази я преглеждат доста хора - търся си жена за моя красавец. Американски Кокер е и е на 3 годинки. Ако някой има женска, ще се радвам да пише. Благодаря! Хубав ден!
Виж целия пост
# 376
Привет и от нас,Ходихме днес на доктор и след толкова месеца проблеми с жлезата най-накрая ни включиха антибеотик,Дано да има ефект,А като го попитах за евентуално махане оперативно направо ме накара тотално от тази идея,Благодаря
Виж целия пост
# 377
Привет и от нас,Ходихме днес на доктор и след толкова месеца проблеми с жлезата най-накрая ни включиха антибеотик,Дано да има ефект,А като го попитах за евентуално махане оперативно направо ме накара тотално от тази идея,Благодаря

Дано ви подейства  Praynig, но по принцип като го направи един път, ще го прави постоянно  Sad Ако след курса антибиотици след месец го повтори, направо се замислете за операция  Hug. Аз много се радвам, че ги махнахме, защото изобщо забравихме за този проблем  Peace
Виж целия пост
# 378
-=Деси=- Като питах нашия вет,док,той като взе да ми обяснява след това какво щяло да стане аз ми настръхна косата,Като съм го вадила навън щял да се въргаля по земята ,защото нямал да може да души, нямало да знае къде да пиша,щял да обикаля като лудо и разни такива,И то защото жлезите на едно куче били отличаването му с друго,Или ако решим да го дадем да става татко нямало да може нищо направи,защото се били душили кучетата,И аз не зная,Направо вече  Whistling Whistling  Дано това ни помогне,   Hug  Ето го Майк възмутен,че съм оставила нещо върху одеялото му и не може да се пъхне вътре да спи, 
Виж целия пост
# 379
-=Деси=- Като питах нашия вет,док,той като взе да ми обяснява след това какво щяло да стане аз ми настръхна косата,Като съм го вадила навън щял да се въргаля по земята ,защото нямал да може да души, нямало да знае къде да пиша,щял да обикаля като лудо и разни такива,И то защото жлезите на едно куче били отличаването му с друго,Или ако решим да го дадем да става татко нямало да може нищо направи,защото се били душили кучетата,И аз не зная,Направо вече  

Много ме озадачи  newsm78 По земята не се въргаля, души всички храсти и подпикани места и пишка и тя върху тях, има си територия, която си бележи, разпознава другите кучета  newsm78 Може би при мъжките е различно, но ако постоянно правите възпаления, няма да имате друг избор. Ако искаш, ще питам в четвъртък дали нещо се променя при момчетата  Hug
Виж целия пост
# 380
-=Деси=- Ако не те притеснява,моля те питай и твоя док,В четвъртък сме пак на инжекции и ще питам пак дали има значение при мъжки и женски кученца,
Виж целия пост
# 381
Здравейте!
 
Можете ли да препоръчате хотел за кучета в София?
 
Няма да ни има 2 месеца, а за жалост няма на кого да оставим далматинката ни  Tired.
Виж целия пост
# 382
Ужас! Sad
Горкото куче...
Виж целия пост
# 383

Feeling, намери ли се дом за красавеца Лъки? Ще поразпитам и аз сред познатите си


Не аз му търся дом, но писах насам-натам. за жалост, не постигнах нищо, но се надявам красавеца час по-скоро да си намери любящ дом.   Hug   жгмъц, има ли някакво развитие?   newsm78

От днес даваме Калци Плюс на Ая и на Тара. Препоръчаха ни за Тара да направим 3 курса по десет дни, с почивка от 15 дни между тях.
На Ая ще правим десет дневен курс, веднъж месечно. Надявам се да правим най-доброто за тях!

-=Деси=- , радвам се, че Джесика е по-добре.
   Hug

tutune, бързо възстановяване и на вас! Голям сладур си имате!   Heart Eyes

Съжалявам, ако изпусна някого, прекрасни снимки сте пускали тези дни!   Hug
Виж целия пост
# 384
Здравейте!
 
Можете ли да препоръчате хотел за кучета в София?
 
Няма да ни има 2 месеца, а за жалост няма на кого да оставим далматинката ни  Tired.

И ние сме се чудели как сладураните да се чувстват най-добре, ако се наложи да ги оставим за ден-два.   newsm78
Виж целия пост
# 385
Един човек се свърза с мен във фейса, чакам новини...
Там разбрах, че още един голдън има същата съдба...
Дано има добри новини скоро, веднага ще пиша!
Виж целия пост
# 386
Не винаги стопаните мислят лошо на животинките които искат да подарят.
Преди месец и аз си мислех,че на Чери ще му е по добре при други стопани.
Научи се да прескача оградата/тя е телена и в момента ни е трудно да построим друга/ и да ходи на гости у съседите.
От четири месеца се налага да стои в дворчето си и да го пускаме само когато сме в къщи.
А сега често отсъстваме по цял ден.На него му се събират само един час сутрин и два-три вечер да вилнее.Той е такъв лигльо,само да има кой да му говори,да го милва и ако може да го храни непрекъснато, ще е щастлив.
Преди седмица се отворила врата на гаража към къщата и той се намъкнал до торбата с гранули.
Когато го видях напъхан вътре и да  грухти от удоволствие,онемях.
Ако има семейство пенсионери  да се грижат за него или като овчарско куче,просто ще е супер.
Но когато видя развял опашка и да търчи към мен си мисля,че той е може би щастлив.
Виж целия пост
# 387
Не винаги стопаните мислят лошо на животинките които искат да подарят.

Напротив, далеч съм от тази мисъл...
Все пак не са изхвърлили кучето на улицата, това би било лошо и безхаберно.
Виж целия пост
# 388
Не знам, аз също не мисля, че мислят лошо на животинките, но не мога да си представя как така ги оставят. Ами живота не може да е идеален, условията също, но щом са обичани, значи това е идеалният дом за тях. Със сигурност е по-отговорно да се намери друг стопанин, но просто не мога да си го представя.
Виж целия пост
# 389
Здравейте!
 
Можете ли да препоръчате хотел за кучета в София?
 
Няма да ни има 2 месеца, а за жалост няма на кого да оставим далматинката ни  Tired.

http://opashka.com/content/view/5/6/lang,bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия