Любители на кучета-23

  • 54 349
  • 736
# 390
Момичета пак съм аз. Бях писала в темата преди,ч е кучето ни има нещо като тумор на крака, горе при свивката. Водихме го в Син кръст, там пробиха топчето и изтеглиха част от течността със спринцовка. Течността беше доста гъста. Кучето пи антибиотик няколко дни. Казаха, че ако пак се напълнии трябва да го заведем да го оперират. Според мен лекарката не изтегли качествено течността, и днес видяхме, че махура отново се е напълнил.
Прилагам и снимка на образуванието, малко е кофти, ако прецените, че не е за тук, веднага я махам.
И ако можете да ми препоръчате наистина добър ветеринар, специално в тази област, ще ви бъда изключително благодарна.
Да припомня отново, кучето е кавказка, на 4 годинки.
Ето и снимката :
Виж целия пост
# 391
-=Деси=- Като питах нашия вет,док,той като взе да ми обяснява след това какво щяло да стане аз ми настръхна косата,Като съм го вадила навън щял да се въргаля по земята ,защото нямал да може да души, нямало да знае къде да пиша,щял да обикаля като лудо и разни такива,И то защото жлезите на едно куче били отличаването му с друго,Или ако решим да го дадем да става татко нямало да може нищо направи,защото се били душили кучетата,И аз не зная,Направо вече  Whistling Whistling  Дано това ни помогне,   Hug  Ето го Майк възмутен,че съм оставила нещо върху одеялото му и не може да се пъхне вътре да спи,  

Ееее, ама това са глупости, де  Joy Да се въргаляло по земята ...че да не му се нарушава вестибуларният апарат или искат да кажат , че понеже вече ги няма миризливите жлези видите ли кучето ще се маже с всичко , което намери само и само да смърди  и все няма да му е достатъчно . А по повод с бащинството това е пък най-малката причина, която да ви откаже от манипулацията. Аз съм против махането на жлезите и бих направила всичко дори и да е лечение няколко месеца. Бих опитала всеки вариант , но ако се налага операция естествено , че бих я направила. А описаните странични ефекти все едно ги е описал дядо от седянката ,а не ветеринар.   ooooh!

Теичка, отидете при друг ветеринар и проверете дали не е предизвикано от чуждо тяло - осил или друго. Просто поискайте друго мнение дори и да не е от осил какво може да е . Успех!
Виж целия пост
# 392
Здравейте!
 
Можете ли да препоръчате хотел за кучета в София?
 
Няма да ни има 2 месеца, а за жалост няма на кого да оставим далматинката ни  Tired.

http://opashka.com/content/view/5/6/lang,bg/

Vesi, имаш ли лични наблюдения от този хотел?
Виж целия пост
# 393
Здравейте момичета и кучовци !  Hug Hug Hug
Отдавна не съм се мяркала насам .Прочетох преди време за едни сериозни здравословни проблеми на едно малко БОК-че .Как е то , Марийка , пребори ли се с болестта ?
И за крачето на Джесика видях -какво стана със сладураната ...Има ли подобрение ?
И после ми с губи ....Ще ходя на да наваксвам .

Днес бил денят на животните -да ни е честит празника ,момичета !  Hug Hug  bouquet  bouquet Peace Peace

Ето как сме ние ...



Виж целия пост
# 394

Днес бил денят на животните -да ни е честит празника ,момичета !  Hug Hug  bouquet  bouquet Peace Peace


Честит празник!   Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes

Страхотно си изкарвате.   Hug
Виж целия пост
# 395
Чета ви,но не пиша.Няма нищо ново при нас.Дюк ходи с мъжът ми на работа ,а Зарка  се глези при мен.....
Тук гледаме филма-"Седем часа разлика"


А тук филма свърши.....
Виж целия пост
# 396
Чета ви,но не пиша.Няма нищо ново при нас.Дюк ходи с мъжът ми на работа ,а Зарка  се глези при мен.....
Тук гледаме филма-"Седем часа разлика"


А тук филма свърши.....


 Heart Eyes  Как се е отпуснало момичето.   Hug

Снощи гледахме "Марли и аз", поради невъзможността да го бяхме гледали в събота. Разпознах си палето в доста от сцените   hahaha   и си поплаках на тъжния финал. 
Виж целия пост
# 397
Feeling и ние точно така,снощи го гледахме с малката и такъв рев му дръпнахме накрая...Отдавна не бях плакала на филм.И такова гушкане й удариме на Зарито.....
Виж целия пост
# 398
Пепито, чудни сте!  Hug

Аша, разкошна е с тези котета около нея!  Hug

Джесика е добре с крачетата и ушетата, но тази сутрин нещо има разстройство  Sad Сега се чудя дали й стана нещо или е от парчето риба, което снощи падна и беше глътнато преди да успея да го взема  newsm78

Теичка, задължително потърсете второ мнение! Чувала съм само хубави неща за  "Син кръст", но може би ви трябва и свеж поглед Peace Аз съм страшно доволна от нашите доктори в "БайВет", може да минете за една консултация през тях Hug
Виж целия пост
# 399
Аша, да оправи се и вече е супер! Ама и вие си изкарвате добре! Сигурно е голям купон при вас!

Деси, едва ли е от рибата. Моите и тримата умираха за риба, освен ако породата няма нещо против рибата. newsm78

Теичка, за да не прозвучи като реклама ще ти пиша на лични къде спасиха моето куче, а и не само него.

Пепито, страхотни сте! Направо ви завиждам!
Виж целия пост
# 400
Деси, едва ли е от рибата. Моите и тримата умираха за риба, освен ако породата няма нещо против рибата. newsm78

Тя беше човешка храна - печена с олио, подправки и обилно полята с лимон, не от нейните консерви. Затова подозирам олиото и домата  newsm78
Виж целия пост
# 401
Е, все пак едно парче, нали не е облизала тавата? Макар че, би могло теоритично. Thinking
Виж целия пост
# 402
Деси, оправи ли се малката? Тоя дребосък не го оставихте намира, все му търсите нещо да му лекувате. ....Шегувам се , но дано вече се спрат проблемите!  Peace Praynig

Искам да попитам дали има някой, който да пътува за Стокхолм през януари и да е съгласен да придружи едно пале срещу заплащане?
Виж целия пост
# 403
-=Деси=- Ако не те притеснява,моля те питай и твоя док,В четвъртък сме пак на инжекции и ще питам пак дали има значение при мъжки и женски кученца,

Питах нашите лекари, бяха доста озадачени от това, което ти е казал човекът. Те са изключително коректни спрямо колегите си, затова единственият коментар, който си позволиха, беше: "Колегата не знае как се прави такава операция, не иска или не може да я направи, затова до последно ще ги мотае с такива оправдания"  Sad  В общи линии, каза това, което и ние тук - ако продължава да ги възпалява, просто трябва да се изрежат, и завинаги да забравите за тези проблеми, защото направи ли го веднъж, задължително повтаря.  Абсолютно нищо не се променя в поведението или функциите на останалите органи, когато се отстрани. Тази жлеза е нужна в дивата природа заради йерархията и територията, домашните животни си живеят абсолютно прекрасно и без нея, дори казаха, че е абсолютно излишна за домашните животни  Hug Също така казаха да си намерите читав хирург и да имате предвид, че след операцията още 3-4 дни ще трябва да ходите да ви бият антибиотик, да почистват и наблюдават раната  Peace

Е, все пак едно парче, нали не е облизала тавата? Макар че, би могло теоритично. Thinking
То на нашето стомахче колко му трябва?!  ooooh! Mr. Green

Ние сме съвсем добре (пу-пу-пу), след разходка да промиваме раничките с Риванола, но да спрем да мажем крачетата и ушите с антибиотика, би трябвало вече да се оправят самички Blush
Виж целия пост
# 404
-=Деси=- Много ти  Благодаря за всичко,Днес ни биха втората инжекция ,А доктора си потвърди мнението,незнайно защо, newsm78 Явно по този начин печелят повече ,И аз не знам как да си го обясня,С пожеланя бързо да се оправя Джеси,Пепито невероятна гледка сте,Зарка е много сладка,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия