Lady popular 6

  • 57 775
  • 769
# 480
Dili4 пращам...приемай Laughing
Виж целия пост
# 481
Dili4 пращам...приемай Laughing
Благодаря!
Виж целия пост
# 482
Момичета, във фейсбук създадоха специална страничка за Лейди БГ.
Който иска може да се присъедини като я хареса. Качват се доста интересни неща, а пък може да са ни и от полза.
https://www.facebook.com/pages/Lady-PopularBG/303183749740239   Heart Eyes
Виж целия пост
# 483
Момичета, тези дни ще пратя на тези от вас, които са писали в темата че помагат, по малко дуели, че скоро ще имам за цел 13 000 ooooh!. Надявам се да помогнете, лейдито ми е Росалина Grinning.
Виж целия пост
# 484
аз 200 не мога да направя а не знам с 13000как ще се справям ooooh!
пращайте дуели на valka malka!
Виж целия пост
# 485
с удоволствие ще помагам-лейдито ми е dijon84,на 37 ниво Grinning
Виж целия пост
# 486
Момичета, тези дни ще пратя на тези от вас, които са писали в темата че помагат, по малко дуели, че скоро ще имам за цел 13 000 ooooh!. Надявам се да помогнете, лейдито ми е Росалина Grinning.

Пращам! Лейди Dili4
Виж целия пост
# 487
и аз имам нужда от малко побутване с дуелите ... на 13 ниво съм
Виж целия пост
# 488
Момичета, тези дни ще пратя на тези от вас, които са писали в темата че помагат, по малко дуели, че скоро ще имам за цел 13 000 ooooh!. Надявам се да помогнете, лейдито ми е Росалина Grinning.

Пращам! Лейди Dili4

Благодаря  bouquet, изиграх ги. Аз мислех, че тези дни ще съм по-свободна и ще мога да ви разпратя дуели, но пак ме хванаха на работа по цял ден ooooh!. Ще го отложа за петък-събота.
Виж целия пост
# 489
Здравейте и от мен. Ще се радвам да ме включите в групата. Аз също помагам с каквото мога. Името на лейдито ми е Yolitta. Сега нямам много време, но като имам ще ви пращам и аз дуели, че имам в целите за нивото Wink Желая ви успех!
Виж целия пост
# 490
Да ви попитам - само на мен ли ми се струва, че от около 2 седмици няма ябълки? Или аз все не успявам да ги хвана?
Виж целия пост
# 491
Да бе и на мен ми направи впечатление, но реших, че аз ги изпускам  Thinking
Виж целия пост
# 492
Сутринта към 8 и нещо имаше към 40 хиляди и нещо. АЗ също ги чаках от няколко дни,  но явно много бързо свършват. Peace
Виж целия пост
# 493
Да, и аз днес си купих, но забелязвам че свършват за по-малко от ден ooooh!
Виж целия пост
# 494
Момичета, а коя е прическата,която трябва да направя на 33-то ниво, описанието май беше "огнени къдрици" newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия