Професионални серии за коса - 22

  • 58 404
  • 729
# 225
и конкретно кои продукти желаеш да вземеш  newsm78
Виж целия пост
# 226
a.l.e.n.a, ако въпросът е за мен, ето това съм харесала: http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Anti-Usure-200ml и http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Elasticizer-150ml.
Виж целия пост
# 227
ох  Crazy малко кръстосах с предното мнение Blush извинявай  Peace

прекалено маслени продукти ползваш  newsm78

къде живееш  newsm78

освен фиберсютик, за който писах  newsm78 бих те насочила и към шампоаните бейн сатин на керастаз и към реконструктори на джовани - магнитния, копринения (за по-нататък...)  Peace

също - подходящи стилизанти - волюмайзера на тиги - смол толк - лилавата топка  Peace

как я стилизираш  newsm78
Виж целия пост
# 228
Доставката от златна рибка още ли е 5 лв? 
http://zlatnaribka.com/zashtiten-spreji-s-keramika-chi-iron-guar … -ml-228-2009.html мисля да поръчам това за термозащита,гледам че много го препоръчвате  Peace
Виж целия пост
# 229
Благодаря, a.l.e.n.a   bouquet
Записах си надлежно и започвам един по един да взимам продуктите Simple Smile За стилизирането... ами не я стилизирам почти никак. Ползвам пяна за чуплива коса на Matrix от време на време и лак всеки ден /Joico в момента/. Рядко я суша със сешоар, предимно зимата. Живея в Монреал, цялото лято го изкарах с вързана коса Sad и това хич не й се отрази добре. Но при 60-70-80% процента влажност на въздуха няма как да се оцелее иначе  Simple Smile И аз така мисля, идват в повече маслата, благодаря още веднъж за конкретните предложения! Ще споделя резултата Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Доставката от златна рибка още ли е 5 лв? 
http://zlatnaribka.com/zashtiten-spreji-s-keramika-chi-iron-guar … -ml-228-2009.html мисля да поръчам това за термозащита,гледам че много го препоръчвате  Peace

май да  Peace добро е  Peace, също флатлайнър или на биосилк  Peace
Виж целия пост
# 231
Foncé  Hug при това положение - единия от сайтовете за пазаруване - ще ти е много удобен  Peace

http://www.iherb.com/Giovanni-Magnetic-Power-Treatment-MDL-23-5- … 150-ml/14837?at=0
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth-As-Silk-Xtreme-Protein-Hair … 150-ml/20919?at=0

ако не си пазарувала - има безплатна доставка за поръчки над 40$ и 5$ отстъпка при 1 поръчка (с код)

от къде пазаруваш керастаз, лореал  newsm78 тиги  newsm78
Виж целия пост
# 232
Благодаря, a.l.e.n.a Hug
Харесах си още няколко неща от сайта, който си дала Grinning Лореал пазарувам от годишните им разпродажби тук, TiGi ги има във всеки магазин за професионална козметика за коса. Керастаз до сега не съм ползвала, feelunique току-що ми отказаха поръчката заради бранд рестрикции newsm78. Това означава, че ще трябва да ги взема от ягодка Sad Koй Бейн Сатен смяташ, че ще е подходящ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 233
Привет на всички...
някой да е ползвал това http://www.fruugo.pt/joico-renu-fullness-body-preshampoo-treatment/p-1298447#i-28  newsm78 Дали е нещо като еластисайзера?
Виж целия пост
# 234
Благодаря, a.l.e.n.a Hug
Харесах си още няколко неща от сайта, който си дала Grinning Лореал пазарувам от годишните им разпродажби тук, TiGi ги има във всеки магазин за професионална козметика за коса. Керастаз до сега не съм ползвала, feelunique току-що ми отказаха поръчката заради бранд рестрикции newsm78. Това означава, че ще трябва да ги взема от ягодка Sad Koй Бейн Сатен смяташ, че ще е подходящ Rolling Eyes
Пробвай http://www.lookfantastic.com/  Hug
Виж целия пост
# 235
Foncé    Shocked Shocked Shocked какви са тези бранд рестрикции   Shocked Shocked Shocked newsm78

след като написа адреса за доставка ли излезе  newsm78

защото има сайтове за продажба на лореал и керастаз в САЩ, но особено на Керастаз - цените са ужасяващи  #Cussing out #Cussing out ooooh! ooooh!

в ягодка също  newsm78 не е най-изгодно - аз също мисля да опиташ с лукфантастик - там бяха и големит еотстъпки на шампоаните на керастаз

на мен двойката повече ми хареса, но с 40% отстъпка от 500 мл - бе останала само единица и е добър вариант  newsm78
Виж целия пост
# 236
Последната ми придобивка е шампоан за боядисана коса Loreal Деликат Колор и съм много доволна от него.    Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
a.l.e.n.a, milavanila, благодаря ви, момичета Hug
lookfantastic обаче също не шипват Керастаз извън Европа Shocked Подозирам, че това е преднамерена ценова политика Twisted Evil След оформянето на ордера директно ме отрязаха! Важното е, че вече имам насоки какво да търся, най-много да прекарам поръчката през България Laughing
Виж целия пост
# 238
Последната ми придобивка е шампоан за боядисана коса Loreal Деликат Колор и съм много доволна от него.    Heart Eyes
ехееее, отдавна не си наминавала  Hug

как го намираш  newsm78 добре ли измива - като е без сулфати newsm78

предполагам, че "да"  Peace - аз също съм се ориентирала към някиолко подобни  Hug
Виж целия пост
# 239
моми4ета,от къде мога да си купя инфра4ервена преса??от Фл или ЛФ може ли??А от Бг??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия