Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 81 334
  • 750
# 375
Колкото до ефекти, симптоми и така нататък по време на приема на Лида дали съм имала.....ДА ИМАХ ГИ ВСИЧКИТЕ..СУХОТА, ЖАЖДА, ЗАМАЙВАНЕ, ГЛАВОБОЛИЕ.НАМАЛИХ СИ ДОСТА КОЛИЧЕСТВАТА ХРАНА, ВЕЧЕР ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ОГРАНИЧАВАМ КАКВО ЯМ, ДА НЕ КАЖА ЧЕ ПОЧТИ НЕ ЯДЯХ.ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРМЕ НИКАКВО СЛАДКО, ХЛЯБ, ГАЗИРАНО И КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ.......И РЕЗУЛТАТА Е 2 КИЛА  WhistlingОТГОРЕ..УЖАССССССС
НЕКА НЯКОЙ МИ ОБЯСНИ, ЗАЩОТО СЪМ МЕКО КАЗАНО БЯСНА???!!!!!!!!!!! #Cussing out
КАТО ГЛЕДАМ КАК ВСЕКИ ВТОРИ ПИШЕ, ЧЕ ОТСЛАБВА ВЪПРЕКИ ЧЕ СИ ГИ КУПУВАТЕ ОТ РАЗЛИЧНИ МЕСТА....А АЗ ПЪЛНЕЯЯЯ...МАМ.....
 Sick
 Joy
[/size][/color]


Ей,не се притеснявай толкова..щом сама казваш че си имала характерните за  примащите лида симптоми-значи на истинска си си попаднала..но при условие че толкова време не си хапвала тестено,сладко,газирано,дори и лида да не си пила-пак е трябвало да свалиш поне 2кг...което ме навява а на мисълта че проблема ти не е в лидата ,а или в кантара или  някакъв друг,вероятно физиологичен проблем-помисли:ограничаваш се ,а качваш...Аз например когато съм в ПМС,и по време на самия МЦ,винаги съм не с 2 ,а с 3кг отгоре, и сам с много подут корем...след като премине всичко се регулира.
Дано съм успяла малко да те успокоя..според мен-продължавай си я и не се плаши-просто резултата може да се появи малко-по-късно
Виж целия пост
# 376
аз поръчах от lidapower и пак казвам,че не знам колко кг съм отслабнала,понеже ги пия 10 дни,а и имам малко за сваляне и затова е по-трудно при мен,но съм отслабнала и мисля,че са добри от там..нямам странични ефекти,само вода ми се пие и през деня ми пресъхва устата,но за разлика от през целия ми живот,мога да не ям,не съм гладна,поне до 6 вечерта,после си ям бисквити шоколадови или там каквото ми се прияде..мисля,че имат ефект,но за да не ви излъжа проверете и в оригиналната лида и преценете от къде да поръчате Simple Smile

И аз съм поръчвала от този сайт http://lidapower.com/ само, че мейзитанг и съм доволна. Пия А1 от вече 5 дни и съм свалила почти 2 килограма и си ям по колкото ми се яде и понякога и шоколад  Embarassed
Какво е А1?

има 3 вида мейзитанг.

Първи вид:
Meizitang известен още като MZT, неговия ефект е подобен на лида стара формула (сваляш килограми, но може и да имаш проблеми със съня, пресъхналост в устата и т.н)

Втори вид:
Meizitang MSV това е по-силна и концентрирана формула на нормалния меизитанг MZT. Тука ще имаш по добър резултат срещу килограмите, но вероятноста да броиш овце до среднощ е по голяма.

Третия вид:

Meizitang A1 - това е пречистена версия на meizitang msv, която няма да има силно изразени странични ефекти, но пак ще носи завидно по добри резултати от първия вид mzt.
Виж целия пост
# 377
    Някой имал ли е проблеми с МЦ докато е пил лида,или моя е решил да ми каже сбогом  newsm78
Виж целия пост
# 378
Колкото до ефекти, симптоми и така нататък по време на приема на Лида дали съм имала.....ДА ИМАХ ГИ ВСИЧКИТЕ..СУХОТА, ЖАЖДА, ЗАМАЙВАНЕ, ГЛАВОБОЛИЕ.НАМАЛИХ СИ ДОСТА КОЛИЧЕСТВАТА ХРАНА, ВЕЧЕР ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ОГРАНИЧАВАМ КАКВО ЯМ, ДА НЕ КАЖА ЧЕ ПОЧТИ НЕ ЯДЯХ.ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРМЕ НИКАКВО СЛАДКО, ХЛЯБ, ГАЗИРАНО И КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ.......И РЕЗУЛТАТА Е 2 КИЛА  WhistlingОТГОРЕ..УЖАССССССС
НЕКА НЯКОЙ МИ ОБЯСНИ, ЗАЩОТО СЪМ МЕКО КАЗАНО БЯСНА???!!!!!!!!!!! #Cussing out
КАТО ГЛЕДАМ КАК ВСЕКИ ВТОРИ ПИШЕ, ЧЕ ОТСЛАБВА ВЪПРЕКИ ЧЕ СИ ГИ КУПУВАТЕ ОТ РАЗЛИЧНИ МЕСТА....А АЗ ПЪЛНЕЯЯЯ...МАМ.....
 Sick
 Joy
[/size][/color]


Ей,не се притеснявай толкова..щом сама казваш че си имала характерните за  примащите лида симптоми-значи на истинска си си попаднала..но при условие че толкова време не си хапвала тестено,сладко,газирано,дори и лида да не си пила-пак е трябвало да свалиш поне 2кг...което ме навява а на мисълта че проблема ти не е в лидата ,а или в кантара или  някакъв друг,вероятно физиологичен проблем-помисли:ограничаваш се ,а качваш...Аз например когато съм в ПМС,и по време на самия МЦ,винаги съм не с 2 ,а с 3кг отгоре, и сам с много подут корем...след като премине всичко се регулира.
Дано съм успяла малко да те успокоя..според мен-продължавай си я и не се плаши-просто резултата може да се появи малко-по-късно

не съм в цикъл, не съм бременна, ограничавам се доста, но ефекта е обратен!!може нещо щитовидната жлеза, знам ли??благодаря ти за подкрепата;)))
Виж целия пост
# 379
    Някой имал ли е проблеми с МЦ докато е пил лида,или моя е решил да ми каже сбогом  newsm78
[/quote
ох, това е кофти, но не е задължително да се дължи на хапчетата или годинките.на мен примерно, когато е много студено, както в момента или голяма жега както беше през лятото ми се местеше цикъла или беше нередовен.поздрави и се надявам всичко да е ок при теб:))))))))))
Виж целия пост
# 380
A1 се води най-новата, силна и пречистена от странични ефекти формула на Мейзитанг. Колкото до това окси елит - нямам наблюдения, но вероятно има защо да му е такава цената.
[/quot]
окси елит е добавка, която дава резултат, но само ао се спортува активно и се спазва диета.не може изобщо да се сравнява с лида или мейтайзиг.това е фетбърн и се продават по фитнес магазините предимно.ускоряват метаболизма, дават енергия, повишават телесната температура и иаш енергия, която като изразходваш правейки физически упражнения дава резултат.горят мазнинки, ане всичко както при китайските добавки, които горят и мускули и всичко.аз пия в момента лида и за 10 дни нищо не съм свалила, а съм качила 2 килограма.чудя се дали изобщо има смисъл да продължавам или да я хвърля в кофата и да си поръчам нещо от фитнес магазините???
Виж целия пост
# 381
    Някой имал ли е проблеми с МЦ докато е пил лида,или моя е решил да ми каже сбогом  newsm78
[/quote
ох, това е кофти, но не е задължително да се дължи на хапчетата или годинките.на мен примерно, когато е много студено, както в момента или голяма жега както беше през лятото ми се местеше цикъла или беше нередовен.поздрави и се надявам всичко да е ок при теб:))))))))))
                                                                                                                                                                     Благодаря за успокоението Simple Smile не че му се притеснявам много,ама и килограмите ми няма да слязат надолу  Mr. Green
Виж целия пост
# 382
Относно МЦ-то, на мен ми дойде напълно нормално, на третото хапче от лидата, но това си ми беше и датата и се чувствам много добре! Даже май болките бяха по-слаби от обикновено Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Аз не мога да кажа нищо, защото съм от тези, на които нито Лида-та помогна, нито МЗТ.
Не отслабнах, но поне и не надебелях от тези хапове.
И въпреки всичко следя какво се случва с тайната надежда да се появи вълшебното хапче.
Виж целия пост
# 384
Здравейте отново от мен---не съм се включвала от много вереме.
Аз преди известно време пих  MZT  ,и определено бях доволна-свалих общо 8 кг.поръчвахме ги с майка ми и с още едно приятелка от един сайт но нещо го няма вече.При мене ефекта им са появи през първите две седмици,при тях двете- се появи чак след като  преполовиха   опаковките си.И трите пихме еднакви,от едно и също място,и е факт че и при трите подейства по различен начин и свалихме различно.
Сега, в момента пия лида,от старата формула,и до  момента свалих от нея общо 3.5кг.Ще ги направя-5 и после продължавам през ден още една кутия.Радвам се,че пък аз съм от тези на които хаповете действат.Успех ви желая на всички!
Виж целия пост
# 385
....знаете ли какво  се сетих:някъде четох,че  капсулите имали способността да спомогнат за  топенето на 20% от излишните мазнини,т.е. това подкрепя факта че  действат повече и по-добре,тогава,когато човек наистина има много излишни кг...за това и последните 5,над които повечето жени   се суетим,и които ни делят от идеалното тегло са най-тегави.....а и друга причина,която стопирала и неутрализирала ефекта им била приема на алкохол...това пък не си го обяснявам защо е така но и това ги прочетох повече
Виж целия пост
# 386
....знаете ли какво  се сетих:някъде четох,че  капсулите имали способността да спомогнат за  топенето на 20% от излишните мазнини,т.е. това подкрепя факта че  действат повече и по-добре,тогава,когато човек наистина има много излишни кг...за това и последните 5,над които повечето жени   се суетим,и които ни делят от идеалното тегло са най-тегави.....а и друга причина,която стопирала и неутрализирала ефекта им била приема на алкохол...това пък не си го обяснявам защо е така но и това ги прочетох повече
На моите 160 см височина и 78 кг  Embarassed не мисля че са ми останали последните тегави килограми,а що се отнася до алкохол и други- нито пия,нито пуша,пиех по две кафета за деня,като първото бе 1 час след хапчето,нито някакви други хапчета съм пила.Въпрос на организъм - поне аз мисля така.
Виж целия пост
# 387
Аз не мога да кажа нищо, защото съм от тези, на които нито Лида-та помогна, нито МЗТ.
Не отслабнах, но поне и не надебелях от тези хапове.
И въпреки всичко следя какво се случва с тайната надежда да се появи вълшебното хапче.
newsm10
Виж целия пост
# 388
От утре и аз започвам  Мейзитанг msv. Дано да има ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Здравейте!Аз почти свърших опаковката на Лидата,НО и аз да се оплача-от3-4 дни ям като прасе,не мога да се спра,даже на ден и по 2 хапчета да пия,пак ефектът го няма.Бях свалила малко,може би 2 кг,но на мен веднага ми личи и се чувствах много добре,носех си най-малките ми дрехи ......и сега вече не знам какво да правя,направо ми се плаче..Дали на мен не ми действа вече,кажете ми какво да правя,дали да поръчам от друг сайт,или да сменя Лида с Мейзитанг?........ Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия