Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 450
И в Петрич вече има детски.Дано днес всички си ги получат.
Виж целия пост
# 451
А за Русе, някой знае ли нещо?.  newsm78  Praynig
Виж целия пост
# 452
А за Русе, някой знае ли нещо?.  newsm78  Praynig
Аз съм на Инвестбанк и все още няма превод.
Виж целия пост
# 453
ЛОВЕЧ Пощенска,току-що ги преведоха
Виж целия пост
# 454
И в Петрич вече има детски.Дано днес всички си ги получат.

  Сигурно ли е
Виж целия пост
# 455
Да.Сигурно е .
Виж целия пост
# 456
Търговище -ЦКБ има късмет на останалите
Виж целия пост
# 457
В.Търново ЦКБ има детски.
Виж целия пост
# 458
плевен и бургас също има
Виж целия пост
# 459
чудесни новини Grinning
Виж целия пост
# 460
А за Русе, някой знае ли нещо?.  newsm78  Praynig
Аз съм на Инвестбанк и все още няма превод.
Ще чакаме.  Sad Аз съм към Алианц България.  newsm78
Виж целия пост
# 461
А за Русе, някой знае ли нещо?.  newsm78  Praynig
Аз съм на Инвестбанк и все още няма превод.
Ще чакаме.  Sad Аз съм към Алианц България.  newsm78
Въпроса е не към коя банка сте, а към коя община.Жени към една и съща банка, но различни общини получават добавките по различно време.
По темата София -Изгрев пари все още няма.Иначе съм към ПИБ.
Виж целия пост
# 462
кажете нещто и за Пловдив Praynig
Виж целия пост
# 463
Да, това ми е ясно, че зависи кога ще преведат пари на съответната община, а не от банките.  Hug
Виж целия пост
# 464
Да, това ми е ясно, че зависи кога ще преведат пари на съответната община, а не от банките.  Hug
Аз го казах , за да дам малко яснота , ако някое момиче не е наясно.Преди време едно момиче с е чудеше как нейни познати , които също са към нейната банка имат пари, а тя няма.Според мен е по-удачно освен банката да се споменава и общината към която е майката.Приятен ден на всички.Ако днес няма пари идва все пак понеделник.Аз съм с нет банкиране и ако има пари за Изгрев ,София веднага ще пиша, макар че винаги сме на опашката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия