Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
# 660
мамета някои да има превод на интегр. за Пловдив?

Ами има майки които още не са взели детските,затова не се и надявам на интеграционните.Другата седмица вероятно! А относно въпроса ти за ТЕЛК - увеличена е помоща на 189лв  Peace
  мерси за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 661
София, Илинден, ПИБ - ИМА!
Виж целия пост
# 662
Някакви новини за Лозенец?
Лозенец винаги сме последни,може и в понеделник чак.
И аз нямам нищо - сега проверих
Виж целия пост
# 663
Към 11.00 часа проверявах - в район Средец още нямаше преведени детски, което значи Триадица също, а така също и Лозенец, понеже трите района са в една социална дирекция. Това е поне от 5 месеца насам - последни ни превеждат парите. На нищо не прилича, поне да въртят районите, един път първи да сме... На горещия телефон в агенцията, колкото пъти кажа, толкова пъти отричат... Аман вече, на кого трябва да се обадим, за да разместят малко реда на плащането?!
Виж целия пост
# 664
Сутринта в Лозенец все така нямаше, дано до довечера се появят, че ми се изчака чакалото!
Виж целия пост
# 665
В Триадица вече има!
Виж целия пост
# 666
Сутринта в Лозенец все така нямаше, дано до довечера се появят, че ми се изчака чакалото!
Аз имах още в събота - Лозенец, ЦКБ
Виж целия пост
# 667
Сутринта в Лозенец все така нямаше, дано до довечера се появят, че ми се изчака чакалото!
Аз имах още в събота - Лозенец, ЦКБ

Аз съм в Инвестбанк Rolling Eyes ще видя следобяда какво ще е положението
Виж целия пост
# 668
Сигурно има леко забавяне от банката, но предполагам, че ще ти влязат днес Peace
Виж целия пост
# 669
Сутринта в Лозенец все така нямаше, дано до довечера се появят, че ми се изчака чакалото!
Аз имах още в събота - Лозенец, ЦКБ

Аз съм в Инвестбанк Rolling Eyes ще видя следобяда какво ще е положението
Виж целия пост
# 670
Сутринта в Лозенец все така нямаше, дано до довечера се появят, че ми се изчака чакалото!
Аз имах още в събота - Лозенец, ЦКБ

Аз съм в Инвестбанк Rolling Eyes ще видя следобяда какво ще е положението
Виж целия пост
# 671
Някой   в София  получил ли  е  интеграционни?
Виж целия пост
# 672
И в Пловдив няма Rolling Eyes инрегр.
Виж целия пост
# 673
Мами някой да знае защо няма интеграционни?Във Варна сутринта към 11.00 ч нямаше
Виж целия пост
# 674
В Бургас също няма интеграционни и кога ще има не се знае.Вече прекалиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия