След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 906
  • 742
# 240
Лека нощ и сладки сънища! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet





Виж целия пост
# 241
         Лека нощ!

Виж целия пост
# 242
Привет! Hug

Süleyman’dan Kuzey’e tam not

“Muhteşem Yüzyıl”ın Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç, önceki gün oğlu Ali’yle Bebek’teydi.

Ergenç, “Muhteşem Yüzyıl”la aynı gün ve saatte yayınlanan “Kuzey Güney” diziyle ilgili sorular üzerine, “Gayet güzel bir dizi. Kıvanç da çok güzel bir oyunculuk sergiliyor. Onu başarılı buluyorum” dedi.

тук има още снимки

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18858405.asp

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 243

Галееее...привет скъпа. Hug Heart Eyes Hug Къде се губиш...как си  Thinking
Малиииииии...двама сладурковци... #Crazy #Crazy #Crazy..Великия  султан ...и мъника шехзаде.... #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 244
Галка, пак ни изненада много приятно!

Виж целия пост
# 245
Виж целия пост
# 246
Виж целия пост
# 247

Сладури!
А таткото ще литне от щастие!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 248
Галееее...привет скъпа. Hug Heart Eyes Hug Къде се губиш...как си  Thinking
Малиииииии...двама сладурковци... #Crazy #Crazy #Crazy..Великия  султан ...и мъника шехзаде.... #Crazy #Crazy #Crazy


Светле, Hug не пиша често, но си чета темата.  Heart Eyes

Марче Hug

Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 249
Галееее...привет скъпа. Hug Heart Eyes Hug Къде се губиш...как си  Thinking
Малиииииии...двама сладурковци... #Crazy #Crazy #Crazy..Великия  султан ...и мъника шехзаде.... #Crazy #Crazy #Crazy


Светле, Hug не пиша често, но си чета темата редовно.  Heart Eyes

Марче Hug

Лека нощ! Hug


Лека нощ ,сладки сънища !!! Hug Heart Eyes Hug
Марче...и на теб,мила . Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 250
     Лека нощ!      newsm46 smile3524
Виж целия пост
# 251
Галка, пак ни изненада много приятно!



Добро утро! Снощи си пожелах да видим скоро Халит и Берг, но изненадата от Галка е невероятна! Все едно Халит е гушнал една малка Берг! Пу,пу,пу! Али е голям бонбон! Да им е жив и здрав! Галка,  Hug Hug Hug!

Успешен ден на всички! И много късмет! Heart Eyes Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 252
Г А Л К А, БЛАГОДАРЯ ти за снимките на любимите ми  м ъ ж е  -  Е Р Г Е Н Ч    love001  love001
Мама Берг и тя е там,но в умален вид   love001

Виж целия пост
# 253



Оле, каква кукла е Али. Момченце е, ама е хубав като кукла. Пу пу пу! Халит и Али заедно са прекрасни.


Галка, много ти благодаря!  Hug Hug Hug


Халит и Али са били в Бебек. Питали са Халит за сериала КГ, който  конкурира ВВ в сряда вечер Халит е казал, че е много добър сериал и е похвалил Къванч.
Виж целия пост
# 254
Какво приятно утро!!Галка...БЛАГОДАРЯ..много ни зарадва с твоята находка!!
Откога чакаме такива фотографии!! Големи са сладури наистина!!!
Малкия Али си е бонбонче!
Нека деня на всички е спокоен ,приятен и успешен!!
newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия