След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 38 908
  • 742
# 375
                   Добър ден!   bouquet

      Simo    newsm51
  
      Varna    newsm51

    





    Четейки превода на Варна, разбирам, че тефтера ще бъде основното оръжие на Хюррем! Ако не сме подведени от трейлъра, Якуп ще го обработи с отрова, за да може Ибрахим да се натрови, когато го използва. Този сюжет удивително ми напомня Умберто Еко и "Името на розата".
Виж целия пост
# 376
                   Този сюжет удивително ми напомня Умберто Еко и "Името на розата".

марманчи, същото си го помислих. Hug
Виж целия пост
# 377
marman wavey,аз видях,че Ибо  в р ъ щ а  тефтера....и ХЮ  е изненадана,пак ще погледна,но видях,че и Нигяр в заден план се изниза... newsm78
Виж целия пост
# 378
Нова фотосесия http://www.sacitaslan.com/galeri.php?id=46602на Мерием и интервю с нея.

Hürrem Sultan'ı hiç böyle görmediniz!

http://www.sacitaslan.com/magazin-hurrem-sultani-hic-boyle-gormediniz_46602.html
Виж целия пост
# 379
http://www.medyakafe.com/muhtesem-yuzyilin-valide-sultani-font-c … stemis-47470h.htm

  В този материал , Гугъл превежда, че Небахат е искала да се променя сценария? newsm78 Дали е така? Може би не иска да напуска филма както е предвидено  в края на годината? newsm78
Виж целия пост
# 380
Ако Валиде умира още през декември/ в края/, това означава, че  скокът във времето ще бъде голям . Долу-горе след 10-11 серии.
Виж целия пост
# 381

     Много разкрепостен вид има! Joy Дори зловещ в някой моменти! Опитали са да направят категорична смяна на вида й!
Виж целия пост
# 382

За всички,които обичат тези  к о т е н ц а Joy Joy Joy


Има уточнение в страницата на гръцките фенове, че тигърът е женски.  Wink

   И как му е името на тигърчето! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 383
Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 384
Здравейте ,дами!

Благодаря за многото новини и снимки на сем.Ергенч.    bouquet

Varna, благодаря за превода на интервюто!    bouquet

Не гледам ВВ,но чета всичко преведено от Даная   bouquet,вашите коментари и съм в час!  bouquet

                   Този сюжет удивително ми напомня Умберто Еко и "Името на розата".

марманчи, същото си го помислих. Hug

Романът е написан в наши дни ,но един век преди Еко, Александър Дюма е описал подобна случка
в романа"Кралица Марго". Там отровителка е Катерина Медичи.Явно това си е нещо характерно за средните векове.Не можеш да използваш оръжие и затова - отрова.
Виж целия пост
# 385
И във ВВ вече два пъти използват отровата - дюлите и кожата.
Виж целия пост
# 386

За всички,които обичат тези  к о т е н ц а Joy Joy Joy


Има уточнение в страницата на гръцките фенове, че тигърът е женски.  Wink

   И как му е името на тигърчето! Joy Joy Joy

Всичко що е от женски род  #Crazy newsm78,но с а м о  достъп до снимка Blush,е някои отъркаха раменце,но това е .....друга тема Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 387
Властта опиянява и правиш и невъзможното ,за да я притежаваш! Wink
Виж целия пост
# 388
  

     http://www.iimmgg.com/image/42d5b9c2bdd688d2a71842dbbfefdfdc
Виж целия пост
# 389


                   Този сюжет удивително ми напомня Умберто Еко и "Името на розата".

марманчи, същото си го помислих. Hug

Романът е написан в наши дни ,но един век преди Еко, Александър Дюма е описал подобна случка
в романа"Кралица Марго". Там отровителка е Катерина Медичи.Явно това си е нещо характерно за средните векове.Не можеш да използваш оръжие и затова - отрова.

    Така е, нищо ново под слънцето! Всичко е добре забравено старо! bowuu
    Обикновено отровата се слага в храната, това е класиката и използването по този хитроумен начин е малко познато, затова и прави впечатление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия