

Е,то си има значение и това,че е второ дете и има кой да му носи,но определено е по-боледуващ от кака си на същата възраст.
Просто пият вода да успокояват венците и дъвчат шишето

Аз умишлено не й предложих алтернатива на сукането(залъгалка, вода, сок, чай и т.н.). Исках да знае, че нощта е време за сън и да не я уча да се успокоява и приспива с такива неща. Стана много лесно, но дали ще е така и с Росен... няма как да знам, докато не го отбия. А засега не планирам отбиване. Така че, Маритка съвсем правилни са ти разсъжденията, поне според мен.

Гледам да не му давам, ама той като види и
И от царската туршия харесва морковчетата да ръфа
Абе понякога си хапва по-соленичко, въпреки, че не ми харесва и гледам да избегнем до колкото може този момент 
) От скоро се качва по едни стълби в хола, които са доста височки, но скоро няма да може да слезе сам
Препоръчани теми