Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 063
  • 743
# 270
   TARIH    03/10/2011       TOTAL INDIVIDUALS

S NO    PROGRAM ADI    KANAL    BASLANGIC    SURE    (R) AMR %    SHR %
1    ARKA SOKAKLAR    KAND    20:59:36    1:27:14    7,56%    21,13%
2    YER GOK ASK    FOX    21:56:13    1:39:25    6,25%    20,95%
3    ARKA SOKAKLAR (OZET.)    KAND    19:59:57    0:45:46    5,44%    15,66%
4    AL YAZMALIM    ATV    20:40:12    1:32:14    5,20%    14,33%
5    M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER    KAND    18:59:56    0:45:37    4,32%    14,96%
6    DENIZ YILDIZI.    FOX    19:02:05    0:49:09    4,24%    14,05%
7    ANNELER ILE KIZLARI    STAR    22:07:36    1:34:58    3,52%    12,13%
8    ALI KIRCA ILE ANA HABER    SHOW    18:58:15    0:46:29    3,47%    12,10%
9    UNUTMA BENI    FOX    15:39:40    0:50:08    3,46%    25,11%
10    ATV ANA HABER BULTENI    ATV    19:25:40    0:20:39    3,27%    10,67%
11    UGUR DUNDAR''LA STAR HABER    STAR    19:29:17    0:21:11    3,26%    10,52%
12    YALANCI BAHAR    STAR    20:09:36    1:25:40    3,25%    9,05%
13    SENSIZ OLMAZ.    SHOW    20:15:09    1:31:45    3,23%    8,92%

TARIH    03/10/2011      А/B
S NO    PROGRAM ADI    KANAL    BASLANGIC    SURE    (R) AMR %    SHR %
1    ARKA SOKAKLAR    KAND    20:59:36    1:27:14    7,42%    21,45%
2    ARKA SOKAKLAR (OZET.)    KAND    19:59:57    0:45:46    5,55%    16,45%
3    YER GOK ASK    FOX    21:56:13    1:39:25    4,60%    15,54%
4    AL YAZMALIM    ATV    20:40:12    1:32:14    4,54%    12,97%
5    UGUR DUNDAR''LA STAR HABER    STAR    19:29:17    0:21:11    4,30%    14,85%
6    KANIT    KAND    22:56:04    1:14:42    3,93%    16,88%
7    SENSIZ OLMAZ.    SHOW    20:15:09    1:31:45    3,89%    11,18%
8    SPOR GUNDEMI    KAND    19:51:58    0:02:23    3,50%    11,50%
9    ESRA EROL''DA EVLEN BENIMLE (KARSILASMA)    ATV    17:48:14    0:56:36    3,33%    17,31%
10    ALI KIRCA ILE ANA HABER    SHOW    18:58:15    0:46:29    3,17%    12,33%
11    M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER    KAND    18:59:56    0:45:37    3,17%    12,21%
12    ANNELER ILE KIZLARI    STAR    22:07:36    1:34:58    2,81%    9,73%
13    YALANCI BAHAR    STAR    20:09:36    1:25:40    2,71%    7,85%
Виж целия пост
# 271
Ванче мерси за рейтинга.Леле сериалите на Нургюл и Фериде как си менят местата  smile3521.А този дето е на първо място  ARKA SOKAKLAR има ли тема ,като че ли не съм го срещала  newsm78 Оф сега сега разбрах кой е сериала-Опасни  улици се казва на български,брей брей много висок рейтинг.

Виж целия пост
# 272
Ванче мерси за рейтинга.Леле сериалите на Нургюл и Фериде как си менят местата  smile3521.А този дето е на първо място  ARKA SOKAKLAR има ли тема ,като че ли не съм го срещала  newsm78

Сериалът на Фериди яко набира скорост, нищо че е в по късния час.
ARKA SOKAKLAR има тема тука, те нали го дават сега и у нас "Опасни улици".
Виж целия пост
# 273
Да Ванче сега видях ,че става въпрос за Опасни улици. smile3521
А сериала на Фериде се развива чудесно.А така какви бяха тия приказки ,че ще го спират.Такъв хубав сериал с чудесен сюжет и много добри артисти.

Виж целия пост
# 274
 Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин
Виж целия пост
# 275
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

  Любоооов! Какво да правиш!? Нали затова казват, че е сляпа. Joy Joy Joy Не се притеснявай, Саво добре ще се погрижи за него! Ще се срещне с обратната страна на ръката му, но ще ти направи доста нерви до тогава и не само на теб. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 276
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

  Любоооов! Какво да правиш!? Нали затова казват, че е сляпа. Joy Joy Joy Не се притеснявай, Саво добре ще се погрижи за него! Ще се срещне с обратната страна на ръката му, но ще ти направи доста нерви до тогава и не само на теб. hahaha hahaha hahaha
Той хубаво ще се погрижи за него Саваш. Но на Севги няма ли да и дойде акъла. Много нечестно постъпва с Ясемин.
Виж целия пост
# 277
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

  Любоооов! Какво да правиш!? Нали затова казват, че е сляпа. Joy Joy Joy Не се притеснявай, Саво добре ще се погрижи за него! Ще се срещне с обратната страна на ръката му, но ще ти направи доста нерви до тогава и не само на теб. hahaha hahaha hahaha
Той хубаво ще се погрижи за него Саваш. Но на Севги няма ли да и дойде акъла. Много нечестно постъпва с Ясемин.
  И тя ще прогледне, но и трябва време. Thinking
Виж целия пост
# 278
Виж целия пост
# 279
Виж целия пост
# 280
Виж целия пост
# 281

Хубавица Wink
Виж целия пост
# 282
Ask ve ceza_ep.7_ 2_Selected moments
Любов и наказание_еп.7_2_избрани моменти
Виж целия пост
# 283
Танче, бавно и славно се приближаваме към този момент.Но защо Яска лъже-забравила онази нощ. А малкия ага-Балдаровия принц? Той не разрешава забравата.
Виж целия пост
# 284

Колко сценарии написахме и пращахме сценаристите къде ли не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия