Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 064
  • 743
# 285
Аз сега имам време за кафе, затова каня и Вас.
Виж целия пост
# 286
Кати, е как все пак е жена и трябва да се прави на недостъпна в началото, ама тя бая се прави на такава, не била готова, а Саво, завалията, с какви надежди тръгна за уикенд.

  Мерси за кафето! Hug
Виж целия пост
# 287
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.
Виж целия пост
# 288
Виж целия пост
# 289
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.
ДИ-НИ- знам че Севги не е лоша , разбирам и че сама се бори за оцеляването си. Но е крайно нечестна. А може би и Ясемин си мисли че всички хора са открити като нея и прекалено и вярва. Но Севги можеше да каже истината на Ясемин- е Яска щеше да се поразвихри типично в нейн стил но щеше да и прости. Но тя предпочете да прикрие Бора лъжеики човека подал и ръка в труден момент. Чудно ми е Бора каква игра играе с Назан - знае че тя е луда по него , че за него е готова на всичко но нещо се върти в главата му . Дали пък не е решил да става зет на Саваш.
Виж целия пост
# 290
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.

 smile3501 newsm10

"Бих дала 10 години от живота си, за да изживея  10 дни такава любов като вашата" - Севги на Ясемин Wink
Виж целия пост
# 291
Кати мерси за кафенцето и аз ще си пийна с удоволствие .

Виж целия пост
# 292
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.
ДИ-НИ- знам че Севги не е лоша , разбирам и че сама се бори за оцеляването си. Но е крайно нечестна. А може би и Ясемин си мисли че всички хора са открити като нея и прекалено и вярва. Но Севги можеше да каже истината на Ясемин- е Яска щеше да се поразвихри типично в нейн стил но щеше да и прости. Но тя предпочете да прикрие Бора лъжеики човека подал и ръка в труден момент. Чудно ми е Бора каква игра играе с Назан - знае че тя е луда по него , че за него е готова на всичко но нещо се върти в главата му . Дали пък не е решил да става зет на Саваш.

  Бора беше решил, че Назан е неговата бъдеща банкова сметка, но не можа да прецени добре този път. Срещна на Саваш дългата ръка! hahaha hahaha hahaha Но все пак ще му стане и зет. Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Здрастиии... Hug Hug Hug

Гледам, зачекнали сте Севги. Thinking

И ся кат не мога да се въздържа, да си кажа и аз мнението от мойта камбанария.

За мен тя е комплексирана жена. Никога не е изживяла истинската любов и подкрепа от мъж. Сигурна съм, че обича Яска, но пуста злоба на моментий беше лош съветник. Защо направила така или онака...? Еми, защо? Защото се лута в чувствата си и не знае какво точно да предприеме. Едно я е яд на Яска за щастието което изживява, друго все пак я обича. Иска искрено да й навреди, но гледа да е някак си по-грациозно.
Абеее, странна птица. За някой неща подкрепи Яска и беше гроб. За други я предаде по най-гадния начин. Оффф, съвсем се обърках в мислите си. Crazy

Да обобщя...не искам "приятел" като Севги да се мота около мене. Peace
Виж целия пост
# 294
ask ve ceza - savas ve yasemin - howa da el 7lemt bieh

Виж целия пост
# 295
Е тоя Бора да рече човек че с мед е намазан. Назан си е загубила акъла по него , но нея я разбирам. Тя цял живот е била затворена държана в къщи не е научена да познава лицемерието у хората , не е запозната с това колко хитри са понякога мъжете и какви мръсници могат да бъдат. Но страшно ме е яд на Севги. Тя най - добре от всички познава Бора много добре е разбрала че не е човек  и продължава да го крие. Вярно и тя го обича но след това което направи - фалира агенцията остави толкова хора без работа, завлече и нея и Ясемин не е права да го прикрива особено пред Ясемин

Севги доста бе благоразположена към Яска,но винаги я е използвала.Първоначално , за да отмъсти на Бора затова,че той докара агенцията почти до провал,после за да се спаси като използва парите на Яска и да направят нова агенция и накрая,когато в най-тежкия момент от живота на Яска,когато тя скърбеше за загиналия Саваш я изостави съвсем за да отиде в Дубай.
Севги е нито лоша,нито добра - тя просто е една самотна ,измамена жена,която трябва да се грижи за оцеляването си,при това не е в първа младост и знае,че удаде ли й се сгоден случай не трябва да изпуска влака.
ДИ-НИ- знам че Севги не е лоша , разбирам и че сама се бори за оцеляването си. Но е крайно нечестна. А може би и Ясемин си мисли че всички хора са открити като нея и прекалено и вярва. Но Севги можеше да каже истината на Ясемин- е Яска щеше да се поразвихри типично в нейн стил но щеше да и прости. Но тя предпочете да прикрие Бора лъжеики човека подал и ръка в труден момент. Чудно ми е Бора каква игра играе с Назан - знае че тя е луда по него , че за него е готова на всичко но нещо се върти в главата му . Дали пък не е решил да става зет на Саваш.

  Бора беше решил, че Назан е неговата бъдеща банкова сметка, но не можа да прецени добре този път. Срещна на Саваш дългата ръка! hahaha hahaha hahaha Но все пак ще му стане и зет. Mr. Green Mr. Green
леле май започва да ми става жал за Шахнур
Виж целия пост
# 296
Здрастиии... Hug Hug Hug

Гледам, зачекнали сте Севги. Thinking

И ся кат не мога да се въздържа, да си кажа и аз мнението от мойта камбанария.

За мен тя е комплексирана жена. Никога не е изживяла истинската любов и подкрепа от мъж. Сигурна съм, че обича Яска, но пуста злоба на моментий беше лош съветник. Защо направила така или онака...? Еми, защо? Защото се лута в чувствата си и не знае какво точно да предприеме. Едно я е яд на Яска за щастието което изживява, друго все пак я обича. Иска искрено да й навреди, но гледа да е някак си по-грациозно.
Абеее, странна птица. За някой неща подкрепи Яска и беше гроб. За други я предаде по най-гадния начин. Оффф, съвсем се обърках в мислите си. Crazy

Да обобщя...не искам "приятел" като Севги да се мота около мене. Peace

Да ти кажа честно и аз. Приятел който те подкрепя когато му изнася и те предава когато пак  му изнася е мерси от такъв.
Виж целия пост
# 297

Виж целия пост
# 298
           
             ПРИВЕТ МОМИЧЕТА!    wavey  wavey  wavey

        ТАНЯ !       newsm51 smile3525 newsm51 Ти си както винаги супер!
   
          Благодарности за кафенцето!    love001 И малко музика за отпускане.


          http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A
          http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU&feature=grec_index
Виж целия пост
# 299
Стигнах до момента в който Саваш заведе Ясемин в къщи. Лейди Бос/ Шахнур/  така я гледаше на вратата че мене ме хвана страх. Не искам да съм на мястото на Яска при тази среща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия