Ама съвсем ще пощурея вече от такива предложения

Само ако можеше да се сбъдне
- на гръб ща нося до Стамбуля да видиш Боаза

- на гръб ща нося до Стамбуля да видиш Боаза

- на гръб ща нося до Стамбуля да видиш Боаза 

Тя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа
за всички останали госпожи надявали се да бъдат удостоени с нужното внимание от страна на Савашко няма никаква надежда,

Ама и те бая злобнички
Но превода ми харесва ,особенно на Ахмет Моран му докараха много добре изразите.И това булка Чичек умирам от смях като го чуя ама то си е така хората си превеждат както си му е ред.Най-накрая са хванали свестен преводач 
Тя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа 
Тя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа 
Препоръчани теми