Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 070
  • 743
# 630
di_ni имаш ли нужда от валидолче или валарианче казвай къс ша ти пратим д-р Саваш Балдар,той ша ти даде най-правилния илач




Ама съвсем ще пощурея вече от такива предложения  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Само ако можеше да се сбъдне  newsm18 - на гръб ща нося до Стамбуля да видиш Боаза Kissing Heart
Виж целия пост
# 631
Виж целия пост
# 632
di_ni имаш ли нужда от валидолче или валарианче казвай къс ша ти пратим д-р Саваш Балдар,той ша ти даде най-правилния илач




Ама съвсем ще пощурея вече от такива предложения  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Само ако можеше да се сбъдне  newsm18 - на гръб ща нося до Стамбуля да видиш Боаза Kissing Heart

Еххх ама и ти каква си значи обещаваш ама ако само го зърнеш доктора и ша забравиш и за Босвора и за всичко наоколо ,ама ней се ша са постарая да осъществя контакт че тия дни докторчето е много ангаже ,много закъсали кат тебе болни джанъмки има  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 633
Гледам трите жени, Надя, Ясемин и Севги. Харесвам стила на обличане на Надя - изчистен тоалет, делови. Ясемин и Севги бях чела ,че  са с дизайнерски рокли. Може , но не са подходящи според мен за работна среща, но кой ли ме пита след като така се рекламират определени марки дамски дрехи. Всичко е пари от спонсори.
Виж целия пост
# 634

Саваш намери истинско спокойствие при Ясемин, много са сладки, влюбени, тръпнещи,какво ги очаква

Големи са сладурковци двамата наистина..Но не знаят хич какво ги очаква ,за да са заедно накрая.
Ох а Надето и на мен ми е много интересно защо така и обърнаха изведнъж образа.То бива бива човек да се прикрива ама то нейното изобщо не се разбра.Може би наистина си е мислила ,че Ясемин ще е поредната забежка за Саваш и ако тя Надя е търпелива някой ден Саваш ще я погледне с влюбени очи.Ноооо е късно и за Надя и за Чичек .
Виж целия пост
# 635


но ей тия две пациентки са с по специален приоритет  Peace
и се нуждаят от постоянни грижи от д-р Саваш  Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 636
Ние се вълнуваме от Китка, Надя, харесваме Саваш и Ясемин. А те артистите освен, че работят, се и веселят на маса. Гледайте що мезета и ядене има

Виж целия пост
# 637
Свет особено Цветка знаеш ли как ще се зарадва на един по обстоен преглед на д-р Саваш JoyТя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа  Joy
Виж целия пост
# 638


така си е Ели  Peace  за всички останали госпожи надявали  се да бъдат удостоени с нужното внимание от страна на Савашко няма никаква надежда,
Савашко  има очи и сърце само за една и ние всички се уверихме че и тя го заслужи  Peace
Виж целия пост
# 639
Ние се вълнуваме от Китка, Надя, харесваме Саваш и Ясемин. А те артистите освен, че работят, се и веселят на маса. Гледайте що мезета и ядене има


Бая добре са си похапвали и са се веселели ми се струва.Само не ми е ясно защо при толкова ядене Мурат беше  отслабнал по едно време  newsm78
Виж целия пост
# 640
Ние се вълнуваме от Китка, Надя, харесваме Саваш и Ясемин. А те артистите освен, че работят, се и веселят на маса. Гледайте що мезета и ядене има


Бая добре са си похапвали и са се веселели ми се струва.Само не ми е ясно защо при толкова ядене Мурат беше  отслабнал по едно време  newsm78

Oт зор Ени, той си е все на екрана , снимки много ,той е главният герой.
 Ах и що жени се бяха вкопчили в него, ами то си е зор Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 641
Мама Шахи яко ги насмете тия всички кокошки във Ван  JoyАма и те бая злобнички JoyНо превода ми харесва ,особенно на Ахмет Моран му докараха много добре изразите.И това булка Чичек умирам от смях като го чуя ама то си е така хората си превеждат както си му е ред.Най-накрая са хванали свестен преводач  smile3501



   И аз взех да  харесвам превода. /Освен това е много близък, с определени изключения, разбира се, до превода на един от екипите, превеждал началните серии, който много ми допада./ Разбира се, има какво да се желае, но поне Саваш започна да нарича Назан "како" и изобщо сякаш преводачът вече се опитва да вникне в психологията на отделните образи. Например "булка Чичек е ялова" ми звучи съвсем наред в речника на традиционалистите ванци. Е, с това "бульо", с което преведоха "енге", щях да падна, прекалено селско и просташко ми прозвуча,но от устата на Мустафа как ли да ми прозвучи. Иначе ще ми е много интересно как ще преведат същата дума в устата на Саваш например... И актьорът, който дублира Саваш, май взе да "харесва" образа си, да се доближава до него. /Ха дано в следващите серии не ме опровергае./
Виж целия пост
# 642
Свет особено Цветка знаеш ли как ще се зарадва на един по обстоен преглед на д-р Саваш JoyТя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа  Joy

До сега плачеше, че е продадена като стока и то си е така , не е лесна такава съдба,но сега вече започна да реве заради това ,че Саваш не и обръща внимание. Облече се с рокля заради него , ама той гони Пепеляшка, дори и не забеляза, Мустафа и обърна внимание сутринта. Саваш го отбеляза вечерта за да я успокои.
Морски очи виждам че си тук Hug
Виж целия пост
# 643
Свет особено Цветка знаеш ли как ще се зарадва на един по обстоен преглед на д-р Саваш JoyТя точно се усети за какво иде реч и вече няма да подсмърча и да охка ,е ще охка ама от прегледа  Joy

Ени но тая другата нали знаеш как бърже ще го отсвири Савашко ,ако дори само погледне наша Китка ,нали знаеш как хвърля възглавници и сочи вратата Peace Peace
Виж целия пост
# 644
Привет девойчета Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия