Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 69

  • 38 070
  • 743
# 690


а какви масали разказваше на Ясето за Ванското овчарче и принцесата ,която била толкова красива че чак слънцето я е ревнувало  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 691

ама как се разсъни нашичкия като разбра нерде е спал ,а и като си знае че ако Ясето разбере каква буря ще се разрази,направо чак го съжалих    newsm09   newsm09

Бурята не закъсня много, имаше ураган не ами торнадо, хвърчаха възглавници, елече, сако но след това ........
Виж целия пост
# 692
Свет ,Илка това е страхотен момент  smile3501Толкова много желани да се съберат има у Саваш ,и има само миг да убеди любимата жена.Ай,ай ай голяма красота. Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

този момент го направиха незабравим Мурат и Нургюл с перфектната си игра  Peace

Да бяха страхотни.
Виж целия пост
# 693


Виж целия пост
# 694
Браво Ели как си го хванала Мурат тооочно в крачка Joy
А на втората снимка това момиче ли е момче ли не знам ама егати безразличната физиономия има.Еми кат не ти е кеф па не се снимай пусни ме мене да видиш каква усмивка ще съм пуснала и как ще съм го прегърнала тоя убавец Joy
Виж целия пост
# 695
Виж целия пост
# 696

ама как се разсъни нашичкия като разбра нерде е спал ,а и като си знае че ако Ясето разбере каква буря ще се разрази,направо чак го съжалих    newsm09   newsm09

Облече се със скоростта на светлината и имаше такава жална физиономия  Joy




Виж целия пост
# 697

ама как се разсъни нашичкия като разбра нерде е спал ,а и като си знае че ако Ясето разбере каква буря ще се разрази,направо чак го съжалих    newsm09   newsm09

Бурята не закъсня много, имаше ураган не ами торнадо, хвърчаха възглавници, елече, сако но след това ........

Снощи като гледах епизотчето по Фемилито много ми хареса дублажа. Като чели започват да навлизат в ролите. Та в този ред на мисли се чудя как ли ще звучат скандалите м/у Я. и С. и м/у Ш. и С.
Виж целия пост
# 698
Виж целия пост
# 699
ама как се разсъни нашичкия като разбра нерде е спал ,а и като си знае че ако Ясето разбере каква буря ще се разрази,направо чак го съжалих    newsm09   newsm09
Облече се със скоростта на светлината и имаше такава жална физиономия  Joy
[/quote]

[/quote]

Много гузен Саваш,сгазил е май много   Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 700

 JoyА ей за това говорех,виж го как се е стресирал Joy ама и Яска и та напъва JoyМи остави го човека да се разбуди да се намери къде е бил снощи  Joy
Виж целия пост
# 701
Виж целия пост
# 702


 вуйна Фидан беше един от любимите ми положителни образи ,за пореден път ме изуми по начина с който  успя да отнеме плика от абла Шахнур без да се усети  Peace
Виж целия пост
# 703
Е, с това "бульо", с което преведоха "енге", щях да падна, прекалено селско и просташко ми прозвуча,но от устата на Мустафа как ли да ми прозвучи. Иначе ще ми е много интересно как ще преведат същата дума в устата на Саваш например...
Сега се сетих, че братята на дядо ми също викаха на баба ми "бульо". Според мен е нямало как да й казват "како", защото дядо ми беше най-малкият брат. А баба ми казваше на племенниците на дядо ми /дъщерите на неговите братя/ "калино".
Eнге се превежда като вуйна, но пък на Саваш Фидан му е вуйна, но Чичек няма как да е вуйна на Мустафа.
В тази връзка може би преводът е правилен, но вече не се употребяват такива обръщения в съвременната реч и затова звучи неестествено.
Може би Алейнам ще ни го обясни най-добре, защото тя знае и двата езика перфектно.
Виж целия пост
# 704
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия