
много се радвам, че не си ни забравила. Всъщност нашият фолклор е богат на такива обръщения, които наистина в съвременния книжовен език не само не се употребяват, звучат грубо /поне на мен така ми прозвуча/, но и са непознати на младото поколение. Сигурно преводът да е правилен, но мисля, като модерен сериал, можеше да намерят по- подходящо обръщение. Пък и може и нарочно да го употребиха, знае ли човек.
.На мен ми е много непознато и остаряло но тя си се изразява такава.



Сигурно е бил много сладък и вкусен чая,
защото като видях с какво беше подсладен,просто няма как да е друго нещо.



Много е хубав клипа много го харесвам 

ако попитаме Таня за химн,веднага ще отговори "Ikimizde kaybettik".

Има го и в Тубето, но без превод.


Препоръчани теми