А ей за това говорех,виж го как се е стресирал
ама и Яска и та напъва
Ми остави го човека да се разбуди да се намери къде е бил снощи 


Сигурно е бил много сладък и вкусен чая,
защото като видях с какво беше подсладен,просто няма как да е друго нещо.



направо ме просна с този момент ,само дето не откачих тогава докато дойдат подсказките,трейлърите ,фрагманите ,сценаристите за пореден път ни изпитаха нервните системи
А ей за това говорех,виж го как се е стресирал
ама и Яска и та напъва
Ми остави го човека да се разбуди да се намери къде е бил снощи 

много се радвам, че не си ни забравила. Всъщност нашият фолклор е богат на такива обръщения, които наистина в съвременния книжовен език не само не се употребяват, звучат грубо /поне на мен така ми прозвуча/, но и са непознати на младото поколение. Сигурно преводът да е правилен, но мисля, като модерен сериал, можеше да намерят по- подходящо обръщение. Пък и може и нарочно да го употребиха, знае ли човек.
Препоръчани теми