




/
и аз това искам, откога пиша, ама няма кой да се навие, засега



- едната рода сутринта, другата - следобед.
раздала съм касички на бабите и като им се доще да купят нещо, да пускат парите в касичката
у нас - от сурвакане, от това-онова
харесала съм му подарък-билети за един концерт, но чакам заплатата... след около 2 седмици, че да мога да ги купя. Дано да не свършат 

После ме доядя, че не писахме и на 'общинския' дядо Коледа (красива дървена къщичка в центъра, голяма пощенска кутия, връщат отговор безплатно на адреса до дни), ама нейсе
Иначе детето беше много доволно, че пуснало писмото 'до джудженцето' 
Още реанимирам. Първата вечер имахме гости за вечеря (приятели от София, голяма игра стана с момиченцето им, което също е на 3). Ден втори: през деня разходки и забавления, следобеда - родата вкъщи. Този път мама се изхитри и поръча кетъринг, който беше прекрасно декориран и много вкусен (брускети, топли плата, рулца от тиквички и аншоа, пълнени краставици и пр. глезотии). Да си призная останах много доволна и от цената 150лв общо за вечеря за 10 души и за сандвичи, бисквити и ръчно правени бонбони за детския рожден ден на другия ден. На сутринта бяхме вкъщи родители и 5-6 дечица (трябваше да са повече, но се разболяха). Ангажирахме една приятелка за аниматор и тя доста ги забавлява (разпънаха един кадастрон на земята и всяко рисуваше с боички, с пръсти и ръце), бях направила 'коронки' от картон за всички деца (цветя, животни, индианци - от Крокотак), рисуваха си муцунките с боички за лица, а за всяко гостенче имаше малък подарък - бисквита с името на Хилендара. Мисля, че всички останаха доволни. Аз обичам партита вкъщи, защото съм спокойна, че децата могат да си лазят, да се търкалят и да си дивеят колкото си искат. Пък чистенето за половин ден се оправя.
Препоръчани теми