Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 375
  • 751
# 420
Jiji85 ти нямаш много за сваляне, спорд мен 10 дни на плодове и чай са ти достатъчни, а относно чая аз пия зелен чай и  лайка те са ми любими Laughing
 Нандито добре дошла и на теб  Hug Hug за помелото аз си го хапвам по едно на ден Peace
Виж целия пост
# 421
Благодаря ти за бързия отговор с.м.н.,дали ще сваля поне 5 кг с 10 дни как мислиш,а после колко дни захранване да направя,ти  как си с минусите до сега....??? Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Даде ми кураж Simple Smile, аз днес не посмях цяло, хапнах половина.., после ще го довърша
А да понахалствам още, за ананаса какво мислите? Разрешават го, но не е ли много сладко (макар, че действа  разхлабващо дори и в малки количества).

  bouquet
Виж целия пост
# 423
Хапвай ананас, не се притеснявай  Peace и помело може но до 800г или 1 кг с корите. Чайчета всякакви може, но гледайте да са билкови , от една билка, зелен чай е най добре. Напълни се темичката с плодуващи  Laughing
Успех на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 424
Много сте отзивчиви, за което благодаря!
Аз пия зелен чай и после слагам за малко пакетче  чай от мента , няколко капки лимон, за да не ми е  блудкаво. (това последното като идея )
Виж целия пост
# 425
Благодаря за бързите отговори ,много сте мили,сега ще тичам до магазина за чайчета...Wink
Виж целия пост
# 426
Може и малко мед в чайчето, ако сте свикнали да го пиете сладко. Това с лимона също е добра идея  Peace Аз пия най често мента или жасмин от кутия, но него почти никога не мога да го направя като хората  Sick
Виж целия пост
# 427
Майка на бандит ти от колко време си на плодчета и колко си свалила до тук....???Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Заинтригуваме с чая от жасмин и виж какво намерих :   http://blog.peio.org/?p=276
ще го пробвам и аз пише, че е подходящ за нашия режим  Grinning
 Hug
Виж целия пост
# 429
При мен все има вкус на трева  Sick снощи се помъчих да направя чай от пакетче , пак жасмин  Sick Sick Sick още по зле.
Jiji85,  плодувах 15 дни, като захранвах почти правилно 5, 6 дни  Laughing сега се върнах отначало, защото се чувствам добре на плодове и защото ме е страх да не си върна сваленото. Не съм се теглила нито преди, нито сега, но разликата в дрехите се усеща доста, а и в огледалото. Най -хубавото е , че кожата ми стана невероятно гладка, фина... Flutter и не само на лицето, а по цялото тяло, целулитът  ми е намалял също и то забележително  Party
Виж целия пост
# 430
Не е нужно да се ограничавате с 800гр.-1кг.плодове,може и по-голямо количество,особено в първите дни....
Виж целия пост
# 431
Майка на бандит,стархотно е това което прочетох и още повече ме амбицира....само напред с много минуси...Wink
Виж целия пост
# 432
Ей че готино темата се раздвижила доста  Hug
Jiji85 относно това колко ще свалиш е индивидуално за всеки организъм но може и да махнеш 5кг.Аз започнах от 66.900 и стигнах до 59.700  само да вметна че съм на този режим от 07.11.2011 г. като за първите  15 дни бях свалила 4.500 но след празниците съм 61.00 Embarassed и сега ще го боря този +
Виж целия пост
# 433
И мен много приятно ме изненада как се напълни темата  Hug
Вижте на какво попаднах  http://www.zemianazaem.com/archives/176  и смятам да го включа Thinking все пак не се гълта
Виж целия пост
# 434
ха мн интересноо,трябва да се изпробва,успех момичета...Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия