ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 47 955
  • 803
# 345
Благодаря!! Дано има ефект
Виж целия пост
# 346
При всеки опит да вляза темата "Коледа 2011 - тема 3" в готварския подфорум, ми излиза страховитото съобщение, в сайта на бг мамма има съдържание от сайта S07radikal.ru, който е зловреден, може да навреди компютъра ми и т.н.
Възможно ли е това? Има ли проблем в темата или проблемът е в моя компютър? Всъщност всички други теми, в които пиша, работят и се отварят нормално.

ПП. Междувременно излязоха нови публикации в темата, които се отварят нормално и установявам, че това съобщение касае само 38 и 39 страница от темата, но продължава да ми се явява.

Виж целия пост
# 347
И на мен от сутринта ми излиза това съобщение,вече в 5 подфорума.Прочитам по една страницаи на следващата-
ми излиза страховитото съобщение, в сайта на бг мамма има съдържание от сайта S07radikal.ru, който е зловреден, може да навреди компютъра ми и т.н.

Виж целия пост
# 348
    За същото идвам!Наистина много хора си качват снимките там, и може би наистина е по-добре да не влизаме. Но се дразня,като не мога да вляза и да видя. Направих нови опити, страници в които има и снимка, качена в радикал.ру, не се отварят.При мен проблема е само в готварския, защото само там отварям теми, в които има снимки от радикал.
Виж целия пост
# 349
И тук го има това съобщение:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=625683.405

Мисля, че идва от профила на http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=91379

Виж целия пост
# 350

 То и профила не се отваря...та не се вижда на кой е..., но пробвах с темата, с любимите на Лабрекс, нейните снимки са там и не се отваря.Зиче също качва в радикал, а има и доста други момичета.
Виж целия пост
# 351

 То и профила не се отваря...та не се вижда на кой е..., но пробвах с темата, с любимите на Лабрекс, нейните снимки са там и не се отваря.Зиче също качва в радикал, а има и доста други момичета.

Профилът е на Зиче. Peace
Аз съм с Линукс, нямам антивирусна и отварям всичко. Mr. Green
Виж целия пост
# 352
Не е само при Зичето, опитвам се да отворя рецептата за меденки на Джули, публикувана от Наталина (в коледната кулинарна тема) и се получава същата история и предполагам че проблемът е в снимките.
Моля ви, модераторите, да кажете дали е опасно или е безопасно и дали да игнорираме предупреждението и да си четем смело или да чакаме ваша намеса?
Виж целия пост
# 353
Временно цензурирах адреса.
Виж целия пост
# 354
Здравейте,
Не мога да пусна нова тема в подфорум Семейни отношения (или Татковци).Как да го направя?
Виж целия пост
# 355
Здравейте,
Не мога да пусна нова тема в подфорум Семейни отношения (или Татковци).Как да го направя?

БРОЙ МНЕНИЯ, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения!!!

Цитат
ОГРАНИЧЕНИЯ, ФОРУМИ ЗА ОБЯВИ

Поради зачестилите злоупотреби с форумите за обяви (продажба на стоки от магазини и оказиони, некоректни потребители, изкупуване и препродаване с голяма надценка и т.н.), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).

Заради злоупотреби, изключително много лъжливи теми от фиктивни акаунти и като следствие от това опорочаването дори на реалните теми, публикувани от редовни потребители на форума, то подфорум "Дом и семейство" (прекръстен вече на "Семейни отношения"), също е с рестриктиран достъп за новорегистрирани потребители.

В "Татковци" мисля, че няма ограничения.
Виж целия пост
# 356
Благодаря ви за инфото!жалко все пак, че не мога да се включвам в дискусиите там макар, че съм регистрирана от 2008 г. Peace
Виж целия пост
# 357

 То и профила не се отваря...та не се вижда на кой е..., но пробвах с темата, с любимите на Лабрекс, нейните снимки са там и не се отваря.Зиче също качва в радикал, а има и доста други момичета.
Целта ми не беше да накърнявам някого. Просто видях, че при мен от нейния профил идва това съобщение. Дали е имала аватар, подпис не знам...
Виж целия пост
# 358
Извинявам се, че отново повдигам този досаден въприс, но рекламата на "Фешън дейс" днес е по-нетърпима от всякога. Появява се точно когато публикувам нов отговор, скача из целия екран с движението на мишката и ми пречи да видя написаното. Изключително дразнещо е...
Виж целия пост
# 359
С какъв браузер се случва това?
Въобще не би трябвало да "скача".
Би трябвало да си стои в долния ляв ъгъл и да се затваря лесно, кликвайки върху х-чето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия