Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 570
Да са Ви живи и здрави рожденниците!Много късмет да имат в живота!
Аз съм щастлива,че пак е топло....и почти по цял ден съм навън,сред хора......мразя зимата и затварянето вкъщи......нищо,че понякога имам нужда и от него,но не обичам да е по принуда....
Виж целия пост
# 571
Да са здрави и много щастливи    bouquet  Все хубави неща да им се случват.
 
 
Аз също съм доволна от топличкото, трудно преживявам зимата.Много мразя студ и сняг.
Виж целия пост
# 572
На 5 октомври 2012 година Сатурн навлиза в Скорпион. Хармоничният аспект, който ще направи с Нептун в Риби на първо време ще даде нови стимули за водните знаци, и в голяма степен ще окаже благоприятно влияние за решаване по същество на спорни въпроси, провокирани от квадрата на Уран-Плутон. Сатурн ще се движи през Скорпион до 2015 година, през което време ще постави на дневен ред решаването на въпроси касаещи паричните потоци, монетарната система, валутите, начините за разплащане между хората и между държавите, банките като институции и сигурността на съхраняването на ценностите, обслужването на кредитите. Сатурн в Скорпион ще изисква стриктност в изпълняването на договореностите, изплащане на дълговете, коректност в търговските взаимоотношения. В следващите години може да се очаква постепенно раздвижване в търговията с недвижими имоти и повишаване цената на жилищата.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:EWOP0PEH3DQ … ct=clnk&gl=bg
Виж целия пост
# 573
Здравейте   bouquet Приемате ли още една риба  в темата  Grinning
Живея с мъж Близнаци , съвсем не много подходяща комбинация за нас рибите  Mr. Green ама какво да се прави любов  Mr. Green
Според мен рибата най-добре се разбира с Рак и с Риби разбира се.Ние сме си едни такива замечтани, отнесени  Grinning Най-добрата ми приятелка също е Риби  Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Kaliopa02, добре си дошла  Hug Hug
Аз имам впечатления само от един мъж Близнак, но той тогава беше на 19-20 години и винаги го оправдавам в мислите си, че просто е бил много млад.  hahaha hahaha hahaha

Те май са по-големи фантазьори и въздухари и от нас, но поне бъди сигурна, че няма да скучаеш.
Важното е любов да има, другото ще се търпите, че без любов ние сме загинали просто.
Ако не друго, ние сме по-хубави, и скромни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Идвам да помрънкам, че есенното време буквално ме побърква, спи ми се 24 часа в денонощието вече, а сега като сменят времето, просто не ми се мисли...  Confused Confused
Виж целия пост
# 575
Добре дошла, Калиопа! Grinning
Не се погаждам с раците аз. Идват ми твърде раними. Това ме дразни неимоверно много. / И въобще хората, за които водещи в отношенията им със света са страховете, извиненията за съществуването си и разни такива - това е вметка по принцип. / И освен това, аз и себе си не смятам за отлепена от земята. Че мечтая, мечтая, че се затварям в себе си, затварям се и даже не чувам нищо, ако съм в такова състояние, но съм и твърде здраво стъпила на земята, пресметлива и проклета. Тези, последните, винаги съм се чудила, защо някак не ги отбелязват за рибите като изявени черти... или само аз съм пресметлива риба!? Какво ще кажете, рибки?
Пресметливостта ако е код, я разшифровам като ясен поглед в ситуации, които ме касаят и точно отчитане на течението, действията ми,  негативите и позитивите...
 
Виж целия пост
# 576
Винаги ми е било интересно как умеем да съчетаваме склонността към мечтателност и способността за реално преценяване. Като допълня и далновидността, се получава точно това - достатъчно ясно осъзнаване на живота и всяка ситуация в него, та да можем да вземем и адекватно решение. Не го наричам пресметливост в онзи смисъл, в който може да се разбере ако не го обясним. Може би сме прекалено самокритични, а не трябва - според мен...
Виж целия пост
# 577
Добре де, защо не се разбирам с мъже Риби аз?Казвам ви, идвало ми е да им извия врата докато тръгнат да ми се обясняват и да ми носят от 10 кладенеца вода ooooh! Даже оня ден имах точно такъв контакт.
Добре дошла на Калиопа  bouquet
Виж целия пост
# 578
Здравейте и от мен !Дано има място за още една риба при вас !  bouquet
Родена съм на 21 .02 .... и живея с козирог  Naughty Ами да кажа добре .
Аз като  всички риби съм голяма романтична душа !Много съм емоционална и това почти винаги ми пречи ,но такава съм си  Crossing Arms
Каквото ми е на сърцето ,това ми е и на устата .Директно без завъртулки го казвам в очите .
Ами за сега толкова от мен лека и спокойна вечер !
Виж целия пост
# 579
Аз като ви казвам, че всички рибки, козирозите ги взимат  Laughing
 
Аз харесвах едно време един рибок.Симпатяга беше, но чувствата не бяха споделени и нямам почти никакви впечатления.
Иначе баща ми е риби и е голяма душа, но много нетактичен, досаден.Говори глупости, обижда и като му се разсърдиш чак се чуди що така.Умирам от срам с него по магазини и заведения..ако не се заяде с продавачката, няма да е той.Разни неща от рода"Може ли да не си чоплите ноктите?"  Laughing Не, че и аз не правя забележки на хората... но понякога ме е срам..него не.
И е малко фурнаджийска лопата. Иначе е добричък..майка ми, овцата много го тормози.
Той беше този, който ме гушкаше, казваше ми, че ме обича, носеше ми закуска в леглото..водеше ме по паркове, по сладкарници.Иначе беше ужасно строг и чак последните 2 години се сближихме и постигнахме примирение. Може би аз пораснах, а той поулегна.  
Много си приличаме не само по зодия, ами и по характер.
 
А с близnak съм ходила..аз разправях, а и ги недолюбвам.Беше ми съученик, разтакавахме се много.Той ходеше с други, аз също..после ой си остави приятелките (n на брой) и уж "тръгнем"..после го оставя..или той мен.  Беше много смешен, имаше си запазени погледи, начини на сваляне.Защо съм му се връзвала и аз не знам  Laughing Много се мотаехме взаимно..биеше разни заради мен, аз пък правех интрижки с гаджетата му.
Такива спомени имам от близката.
Виж целия пост
# 580
Аз се чудя Иван Ласкин защо е толкова пернат в устата, той Риби бил Laughing
Виж целия пост
# 581
Ха-ха,ама вярно все Козирози ни налазват/че и взимат/май....
Добре дошли на Калиопа и al4ojb  bouquet

Аз,да си призная,не се имам за перната в устата..даже за тактична и деликатна се взимам Embarassed/и скромна ..и скромна/...., обаче много приказвам.....и честичко в компания виждам оцъкления поглед на Козирог-а насреща ми.....и честичко ме засича,белким се усетя...., ама аз нищо лошо не мисля,че съм казала....и обикновено става една Rolling Eyes....Ама,поне за околните е весело/или поне така изглежда/.

Иначе и за далновидна се имам..., обаче вечно едни терзания, вътрешни, ме морят...и често не знам как точно го искам и защо го искам,но знам,че го искам и се стремя да го постигна,обаче обяснение защо-не мога да дам.....абе,шантава работа.
Виж целия пост
# 582
Не ми върви писането тази вечер и това е!  Crossing Arms
Започвам да пиша, с ясна мисъл какво искам да ви кажа и към края на второто изречение се разколебавам.
Това е третият ми опит и се надявам да е последен. Все се намира кой да реши да ми ангажира вниманието. Ето и сега Скорпито пръска огън и жупел по различни злободневни проблеми и иска да се съгласявам с него. А на мен в момента хич не ми е до битовизми, обществена дейност и изразяване на гражданска позиция.....
Иска ми се да си стоя под камъче и да си играя със слънчеви зайчета.  Laughing

Виж целия пост
# 583
Аз не, че съм цапната в устата, но съм много нервна и полудявам ако някой ми навлиза в личното пространство или се държи некултурно.Това да ми дъвчат с отворена уста, да застават на милиметри от мен, без да сме натъпкани в транспорта..или да си ровят с клечка за зъби в устата пак в транспорта..да си хвърлят хартиите, да се секнат с ръка..и всякакви такива.Полудявам и обикновено не ги оставям без забележка  Laughing Моя козирог все ми се кара, че съм груба, ама някои са пропуснали първите 7 години и урока да си слагат ръката пред устата като кашлят...и ако е в мое присъствие не си мълча  Crossing Arms
А баща ми е по-зле от мен  Laughing Да не говорим, че неговия начин на живот и разбирания също много му пречат(или по-скоро на другите) и се опитва да се налага. А..и бивш военен е  LaughingИма военен строй у нас и аз малко съм наследила командоренето.
А говоренето много ми е голям недостатък, понякога не се усещам, но често го правя нарочно.Тролче съм и ако някой, когото не понасям, се отегчава от мен нарочно бъбря още повече  Laughing . А пък познат да не ми каже здравей и да се направи, че не ме вижда  Crossing Arms Веднага тичам и нарочно казвам здрасти  Laughing  
Моя мъж използва доста груби епитети за това мое поведение.
Но нервността ми често избива в агресия и не мога да си удържам злобата  Laughing
 
Някой каза за пресметливост..аз съм си пресметлива.Но успешно я съчетавам с много мечти, фантазиране и циклене в една точка.Изпадам в едни мозъчни затъмнения, в които сякаш живея във филм..почват едни стратегии, планове, примерни сценарии..пък дали сега това, пък той как ще реагира, как ще се развият нещата.
Виж целия пост
# 584
Анджали, не страдам от самокритичност в оня вид, който смалява хората. Да не кажа, че не обичам да се само-критикувам. Отчитам си минусите, но не отглеждам терзания в тая посока.... Другия път може и да се поотпусна да пиша повечко, сега сивото ми в-во спи.

Не ми върви писането тази вечер и това е! Crossing Arms
Започвам да пиша, с ясна мисъл какво искам да ви кажа и към края на второто изречение се разколебавам.
Това е третият ми опит и се надявам да е последен. Все се намира кой да реши да ми ангажира вниманието.   Laughing


Ето, вече си го казала вместо мен. Аз и това не успях ясно да дефинирам.

Добре дошла,  al4ojb!
И лека нощ на всички. Утре ще ви чета и отговарям....  Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия