Тъкмо започвам да вярвам на някого, тъкмо ставаме близки приятели хоп предателство,интрига,завист,злоба.И после много ме боли,че съм се доверила и дълго го преживявам точно защото съм се привързала.
Тъкмо започвам да вярвам на някого, тъкмо ставаме близки приятели хоп предателство,интрига,завист,злоба.И после много ме боли,че съм се доверила и дълго го преживявам точно защото съм се привързала.



Прясно, прясно си разменихме две къси със скорпиона в къщи и сега е сърдит, обиден и все такива. Не му дадох никаква възможност да изкилифинчи казаното вече и да ми разясни колко много съм се объркала и не съм го разбрала. Тази скорпионска въртеливост и непрестанни опити да манипулира, за да стане на неговото вадят най-доброто от мен.
Ей така като го написах, че ми стана и още по-леекинко на душата. С останалите не изяснявам нищо.

Тъкмо започвам да вярвам на някого, тъкмо ставаме близки приятели хоп предателство,интрига,завист,злоба.И после много ме боли,че съм се доверила и дълго го преживявам точно защото съм се привързала.

Видя ми се вярно в известна степен, но и силно преувеличено пък.
, за да ми се отключи сърчицето.
Но за огненият дракон прочетох материала по-внимателно.
Одобрявам!
Но не съм го прочела баш на тази страница.
/че са ме изкарали върла материалистка.....,пък аз съм толкова загубена все за едната идея се продавам..../Иначе ,погледнах китайския ми знак/тигърче съм/-там определено съм по-съгласна......
/......обаче пък,колко ми е хубаво после,не е истина... Препоръчани теми