




побърках се вече и аз



побърках се вече и аз

Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този.

побърках се вече и аз

Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този.

Мъжо само като ме види да заемам обичайната поза пред компютъра и се врътва в другата стая.

побърках се вече и аз

Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този.

Мъжо само като ме види да заемам обичайната поза пред компютъра и се врътва в другата стая.
душичка честно големи красоти твориш
.Преди много ми харесваха колажите на Rand,Funda i Alfa,обаааче сега вече ти си ми фаворита.Пък и да не споменавам ,че тази снимка със Саваш и този толкова красив букет ми е любима ,а серията също много я харесвам.Препоръчани теми