Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 694
  • 746
# 330


Виж целия пост
# 331
Мустафа сгафи вече, та чак Пала е бесен на кака си.
Саваш да го беше замъкнал в полицията нямаше да има тези проблеми, но то пък сценарият  щеше да е друг  Joy Joy
Виж целия пост
# 332
Сега и аз да се споделя разочарованието си от дублажа на Савашко. Много монотонен и скучен е този негов дубльор.Незнам кой бълг. артист го озвучава, но е мъъъъка и то голяма. Никаква интонация, чувства и всичко останало няма. Добре, че Мурат  играе перфектно с жестове най-вече очи та да ми достави удоволствие.

 smile3521
Точно предадено и аз така се чувствам, Саваш оригинала като каже "Сус" и змиите настръхват , а тоз който дублира имам чувството че е полузаспал на някой диван и си чете сутрешните новини  ooooh!

Точно!

Това коментирах и аз преди няколко страници
Особено сцената след целувката на Надя - как само и викаше - Надя,сус!Сус!
Леле-мале - кожляка ми се накокошинва всеки път!

Да ви кажа сега гледам повторението от снощи , а на компа - 43 еп. - Шахнур не миряса почти до края!
Какво женище само - урсуз на ен-та степен.
От нищо не си взе поука!
Изобщо не ми домъчня за нея като заболя-може да е грехота,ама ей ме на - признавам си.
Възмездието за гадните й дела я застигна накрая и нея.Всеки рано или късно си плаща за греховете,а нейните са коджа големички!

Аз продължавам маратона - очаква ме 44 еп.Ще си поделям шницела със Савашко hahaha
Виж целия пост
# 333

Бел newsm10 smile3501 newsm51
Подгряваш ни със страхотни колажи за днешната серийка.
Машала бе къз! smile3521
Виж целия пост
# 334
Бел newsm10 smile3501 newsm51
Подгряваш ни със страхотни колажи за днешната серийка.
Машала бе къз! smile3521

Илка освен подгряването, това са ми от лщбимите епизоди, txtloves побърках се вече и аз Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 335


Аз продължавам маратона - очаква ме 44 еп.Ще си поделям шницела със Савашко hahaha

Много, много любим. Толкова много наелектризираща страст!Брррррр!

Има още един момент, който съм гледала емнайсет пъти. Joy Joy Joy
Това е серията когато арестуваха Саваш в Яскин дом. Като започне с гняв от незнанието какво се случва и от факта, че го арестуваха пред сина му и Ясемин.До учудването когато видя Щахнур, питащия поглед и отговора, който получи от реакцията на маман. Невероятна игра на Мурат и Томрис.
Виж целия пост
# 336
Бел newsm10 smile3501 newsm51
Подгряваш ни със страхотни колажи за днешната серийка.
Машала бе къз! smile3521

Илка освен подгряването, това са ми от лщбимите епизоди, txtloves побърках се вече и аз Crazy Crazy Crazy

Че то имаме ли нелюбими? hahaha Joy Joy Joy Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този. Peace Laughing
Виж целия пост
# 337
Г-жа Нервакова, добре дошла в темата! Радвам се че фенките на Мурат като Саваш се увеличават.   При нас ще ти хареса!


БЕЛЛ
, неуморна си , много са красиви колажите!

Саваш добре нагласи Мустафата , но Шахнур като орлица, не дава и косъм да падне от него. То затова ги сътвори едни простотии, че Саваш се чудеше как да се оправя.
Много са сладки двамата в бара, от тях струи любов, най- накрая успяха да се срещнат , без проблеми.
Виж целия пост
# 338
Нещо и от мен




Виж целия пост
# 339
Бел newsm10 smile3501 newsm51
Подгряваш ни със страхотни колажи за днешната серийка.
Машала бе къз! smile3521

Илка освен подгряването, това са ми от лщбимите епизоди, txtloves побърках се вече и аз Crazy Crazy Crazy

Че то имаме ли нелюбими? hahaha Joy Joy Joy Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този. Peace Laughing
newsm10 newsm10 newsm10
Май всички сме за едно и също отделение.  hahaha hahaha hahaha Мъжо само като ме види да заемам обичайната поза пред компютъра и се врътва в другата стая.
Виж целия пост
# 340
Бел newsm10 smile3501 newsm51
Подгряваш ни със страхотни колажи за днешната серийка.
Машала бе къз! smile3521

Илка освен подгряването, това са ми от лщбимите епизоди, txtloves побърках се вече и аз Crazy Crazy Crazy

Че то имаме ли нелюбими? hahaha Joy Joy Joy Аз нямам такъв. Цял куп преведени епизоди от другите сериали , а аз пак си гледам само този. Peace Laughing
newsm10 newsm10 newsm10
Май всички сме за едно и също отделение.  hahaha hahaha hahaha Мъжо само като ме види да заемам обичайната поза пред компютъра и се врътва в другата стая.


И при мен е така , същата работа Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 341
Виж целия пост
# 342
Виж целия пост
# 343
Виж целия пост
# 344
BELL   Hugдушичка честно големи красоти твориш    bouquet.Преди много ми харесваха колажите на Rand,Funda i Alfa,обаааче сега вече ти си ми фаворита.Пък и да не споменавам ,че тази снимка със Саваш и този толкова красив букет ми е любима ,а серията също много я харесвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия