


...с тези китки
....с вдигната якичка
...ухилен до уши
....просто ФБЮБЕН....

...с тези китки
....с вдигната якичка
...ухилен до уши
....просто ФБЮБЕН.... 

...на Яската и Саваш и ми харесват.... 

...с тези китки
....с вдигната якичка
...ухилен до уши
....просто ФБЮБЕН.... 

...много се заглеждаш по чужди мъже...

...с тези китки
....с вдигната якичка
...ухилен до уши
....просто ФБЮБЕН.... 

...много се заглеждаш по чужди мъже...

к'во да направя Све , любов е това



...на Яската и Саваш и ми харесват.... 



, голям калабалък е тук - за което се радвам
, но ми висят на главата, а аз влизам само за секундичка
. Гледах серииката и имам какво да кажа , но ще се опитам утре от тръстиката, но без чичеци и тем подобни .....
Само да спомена, че ми е приятно, че и при първия прочит и сега мислите ми са в една посока - съжале боку за някои дружки, но аз така ги виждам нещата....... очи различни - и кафеви и сини, пъстри /моите са такива


Препоръчани теми