Новите думи в българския език

  • 207 738
  • 3 542
# 2 895
Ама и вие какво се правите, че откривате топлата вода с w/ в-то руския   - доколкото си спомням, точно от там е дошъл и Вашингтон
Виж целия пост
# 2 896
Ама и вие какво се правите, че откривате топлата вода с w/ в-то руския   - доколкото си спомням, точно от там е дошъл и Вашингтон

виски, Аргентина, Гитлер,
Виж целия пост
# 2 897
И разбира се - Вини Пух Simple Smile
Честито, ИрПуц, разреши дилемата.  Wink

П.С. Аз пък си купих Дядо ПраС.

А вие по препратката на трета страница стигнахте ли?
Аз да (имам навика - почна ли да чета, ще е до край).
И ето резултат: пръкна се чудна думичка, как да не ѝ се порадваш.

анулация
Виж целия пост
# 2 898
Разглеждам едни оферти... Вижте на втора страница... Какво, по дяволите, значи 11,99 години и 15,99 години???  ooooh! ooooh! ooooh!
Съжалявам, че ще ви разочаровам, но това не е българска приумица или неграмотност. Така е прието да се изписва в туризма ненавършени години. И не само у нас. Може да погледнете каталози или оферти на много чужди туроператори или хотели.
Според мен логиката е - ако напишат например 11 години, 11 месеца тогава колко дни да напишат, като са различни в месеците? Та така.
Виж целия пост
# 2 899
Според мен проблемът се решава обяснително, така изглежда идиотски, независимо чия приумица е.

Лоана, от коя препратка изпадна тоз бисер неземен?

ПП Честито. Поздрави Сюзън от мен. Mr. Green
Виж целия пост
# 2 900
Съжалявам, че ще ви разочаровам, но това не е българска приумица или неграмотност. Така е прието да се изписва в туризма ненавършени години. И не само у нас. Може да погледнете каталози или оферти на много чужди туроператори или хотели.

Нямам представа кой е този туризъм, където това е прието, нито кои точно туроператори и хотели имате предвид, но това е абсолютен нонсенс и се радвам, че не съм попадала до сега на него, защото това за мен означава да зачеркна абсолютно и на момента въпросния туроператор или хотел  Peace  
В хотелите, където отсядаме, обикновено цените се определят от навършените години.
Виж целия пост
# 2 901
ИрПуц, в туристическата препратка, със странните възрасти Simple Smile
Ще предам, непременно.
Виж целия пост
# 2 902
Съжалявам, че ще ви разочаровам, но това не е българска приумица или неграмотност. Така е прието да се изписва в туризма ненавършени години. И не само у нас. Може да погледнете каталози или оферти на много чужди туроператори или хотели.

Нямам представа кой е този туризъм, където това е прието, нито кои точно туроператори и хотели имате предвид, но това е абсолютен нонсенс и се радвам, че не съм попадала до сега на него, защото това за мен означава да зачеркна абсолютно и на момента въпросния туроператор или хотел  Peace  
В хотелите, където отсядаме, обикновено цените се определят от навършените години.

Кой туризъм ли? Ами същия - туризма. Не разбирам защо нападате и показвате сарказъм, вместо да приемете, че сте научили нещо ново и полезно? За разлика от Вас работя със и съм виждала стотици договори и каталози на най-големите световни фирми от същия този туризъм. Съветвам да не бързате със зачеркването, че голямо драскане ще падне. Иначе разбрах, че имате възможност да пътувате и почивате, където си искате. Това е чудесно!
Една бърза и случайна справка с Гугъл:
немски:
http://www.atacamadventure.com/de/tarife.html - долу вдясно
http://www.bls.ch/d/reisen-ausfluege/ausfluege-so-reisen-brienzersee.php - долу
английски:
http://www.thomascookegypt.com/holidays/cPackage.aspx?PkgID=589& … ID=1&DeptID=3
За мен дискусията е приключена.
Виж целия пост
# 2 903
С поздрав за съ-фен АнгиMr. Green
А аз не съм ли?  За мен поздрав няма ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 904

Муахаха, а гледала ли си филма му "Крепкий орешек"? Извинете, извинете, но е просто невъзможно да подмина този преводачески бисер.  hahaha

 hahaha Joy Joy

Аз имах соц-издание на творби на Уйлям Шекспир.

А уйкендът е много хубаво нещо, дума да няма, не може да се сравни с обикновен уикенд.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 905
С поздрав за съ-фен АнгиMr. Green
А аз не съм ли?  За мен поздрав няма ли?  Rolling Eyes

Звинети, разбира се.   bouquet Ти си по подразбиране.  Mr. Green

Уйкендът в моето сърце беше безапелационно изместен от луйкенда.  Naughty
Виж целия пост
# 2 906
Луйкента искаш да кажеш вероятно?  Grinning
Виж целия пост
# 2 907
Луйкента/луйкенда е какво?  newsm78
Виж целия пост
# 2 908
Луйкента/луйкенда е какво?  newsm78
Уикенд вероятно Joy
Виж целия пост
# 2 909
Луйкента искаш да кажеш вероятно?  Grinning

ЖДНБ, и таквоз ли има? Или очите ми просто са отказали да видят цялата истина?  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия