
Не разбрах какъв е проблема да съхнат вътре? По моята логика ако парното (печката) изсушава въздуха, мокрите дрехи би трябвало да го овлажняват 
За първи път от много време насам се наспахме 



И аз незнам защо.Иначе знае думичката дядо.
Иначе другото при нас е ,че му никнат кучешките и е малко крив.Хубаво обаче е ,че поне яде .Щурав до небесата,все е на беля.Особено ако е с кака си става война.Много се карат двамата за играчки.Иначе е весело с две деца.Малко шумно и разхвърляно,но приятно
.Кети с голямо старание украси елхата и сега на всички се хвали с произведението си.На Жоро му се скарах няколко пъти да не пипа и спря да и обръща внимание.Обаче на Дядо Коледа не му прощава.По цял ден го разнася и го приспива 
В краен случай и аз ще го използвам. И на мен не ми се вярва, като разказваш, че лесно е станало. Дано сега хапва повече и да си по-спокойна. аз все още не съм се решила да отбивам, въпреки че покрай растежа на кътниците имаше два следобеда, в които ме ползва за чесалка на венци и нервите ми се бяха опънали много, мечтаех тогава да е отбита и да не издевателства с мен. аз ще я отбия сигурно като дойде време да отивам на работа, мисля и за вариант да не суче през деня, а през нощта и вечер пак да си суче, ще видим.
))) Мъжа ми излиза отпуска от 6.12 до 12.1. мисля, че това е момента за нас. Ще видим какви ще ги свършим... А как е сега твоя юнак с храненето?
, ама така е, като искам всичко да си кажа:)))) И 100 % съм пропуснала нещо/някой. 


Долу-горе и аз правя по 7-8 минути инхалация, ама май малко пъти- 2-3. Мислям, че няма предозиране и наистина може само да помогне, все пак си е физиологичен разтвор
Аз оздравях на 7я ден, таткото и той е почти добре, но като се върна назад малкия си влачи хремите по 2 седмици с остатъчна кашличка и сополки. Аз му водя дневник и направих една такава статистика. И съответно още сме с кашлица от време на време, дано скоро отшуми всичко, че направо... 

.Наистина преди само при мисълта за отбиване настръхвах и се бях настроила да е кошмар.Може би просто улучих момента.Дано и при вас да се получи така.Днес амбицирах моя близка с пристрастен кърмак на 2.6 год. и й дадох мазилото и тя да се пробва.Сега ще видя дали ще успее.А иначе за храненето-да прояде.По цял ден ходи и вика "ам,ам".Е ако предложа храна,която не обича пак няма да я яде,но определено прояде повече.А за съня-пак си е мираж.Снощи примерно плака доста.Но не търси вече гърдата.Мисля,че е период със зъбките и ще мине. Препоръчани теми