Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 47 005
  • 733
# 645
Нормално е да не се пише нищо. Ще се пише, като излезе нов епизод. Не е редно и да пишеш няколко мнения едно след друго.
Виж целия пост
# 646
Знам, че не е по темата, но просто никой не пишеше нищо и не се сетих за друго
Не се притеснявай  Wink - ще се научиш  Grinning
Мошеш да си пишеш и други нещица, но за да не замязва коментара ти на спам, винаги можеш да сложиш готина картинка  Grinning, така хем си в регламента, хем освежаваш темата
  Wink Joy

Виж целия пост
# 647
Което да не се приема като "Може да си пълниш темата с всякакъв вид спам, стига да правиш така, че да зарежда бавно и мудно заради купища безсмислени снимки". Моля. По добре изчакай новия епизод или просто измисли нещо за писане ПО ТЕМАТА, като ти се пише.
Виж целия пост
# 648
ЧРД, Robert Carlyle!.
 (По темата съм нали МГМ?  Grinning)
Виж целия пост
# 649
Много смешно. Wink Не ми е приятно да вляза в темата очаквайки коментар по темата, и да попадна на някой, който си ударил главата в масата. Не ми казвайте, че на някого му е. Simple Smile

Иначе мда, по темата си. Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Мерси, Тина  bouquet Един от любимците ми е  Heart Eyes Blush Да е жив и здрав и много щастлив  kiss dancing

Помислих да сложа една тУрта (пича заслужава  Heart Eyes ), ама може да ме набият
  newsm43

Виж целия пост
# 651
Еха, да е жив и здрав и да намери Бел Mr. Green
Виж целия пост
# 652
Grinning Ем да е жив е здрав и всичко най-хубово и с Бел  леко с танците на сватбата. Grinning

Опс...грешка сори  Grinning




Виж целия пост
# 653
Здравейте,

може би сте го коментирали в темата, но сериала има ли го качен в замунда?
Нещо не успявам да го открия там... или ако може да ме насочите откъде да си го изтегля?
  bouquet



Виж целия пост
# 654
В замундата съм го търсила няма го там незнам защо,има го в Арена
Виж целия пост
# 655
В замундата съм го търсила няма го там незнам защо,има го в Арена
Zamunda имат нещо като "споразумение" с Fox да не качват сериали, които се излъчват в България.
Виж целия пост
# 656
А откакто промениха арена, с новия дизайн, нещо и там не мога да го намеря Sad
Виж целия пост
# 657
Дам ще разпитам от къде го теглят, аз го гледам от vbox7 има ги всичките 18 епизоди.
Виж целия пост
# 658
А откакто промениха арена, с новия дизайн, нещо и там не мога да го намеря Sad
Мдааам и аз не мога да го открия там. А кога излиза новият епизод?
Виж целия пост
# 659
На 23 април излиза епизод 19,после епизод 20 на 30 април и 21 еп. на 7 май и последният 22-ри излиза на 14 май
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия