Прием в СМГ след 4 клас

  • 131 764
  • 779
# 360
Всички са проверени и оценени. Oще в сряда са предали всички работи аз арбитраж. Питах, но няма да има резултати преди 10ч на 2-ри

и аз питах Laughing очевидно искат да се предпазят от гафа през 2010 г., не че това ще спести манипулациите, но дано да са по-малко.
Виж целия пост
# 361
Още малко търпение  Grinning
Миналата година и ние се пържихме на този огън, но пък работите бяха проверени
изключително прецизно и оценени с точност до половин точка.
Нямаше родител, видял работата на детето си и възразил срещу получената оценка.
На мен поне този подход определено ми харесва повече, отколкото бързото
проверяване на работите още в деня на изпита, което доведе до скандала преди две години.
Виж целия пост
# 362
Дали ще публикуват в сайта си резултатите от изпита? За сега няма нищо още.
Виж целия пост
# 363
Дали ще публикуват в сайта си резултатите от изпита? За сега няма нищо още.
Съмнявам се.
Предполагам, че вече са изнесени във фоайето на СМГ.
Виж целия пост
# 364
Дали ще публикуват в сайта си резултатите от изпита? За сега няма нищо още.
Съмнявам се.
Предполагам, че вече са изнесени във фоайето на СМГ.

Преди 10 мин. ги нямаше, казаха след 10ч.
Виж целия пост
# 365
Преди 10 мин. ги нямаше, казаха след 10ч.
Да, раничко е.
Миналата година отидох преди 10.00ч. в гимназията и бяха изнесени.
За по-сигурно проверете след 10.00ч.
Виж целия пост
# 366
Преди 10 мин. ги нямаше, казаха след 10ч.
Да, раничко е.
Миналата година отидох преди 10.00ч. в гимназията и бяха изнесени.
За по-сигурно проверете след 10.00ч.

Сега и не биха Ви пуснали, защото се влиза само по списъците за записване на курсовете, а хората са доста изнервени.
Виж целия пост
# 367
Сега и не биха Ви пуснали, защото се влиза само по списъците за записване на курсовете, а хората са доста изнервени.
Благодаря.
Щях да питам как минава записването за курсовете?
В такъв случай дано разлепят резултатите накъде отвън.
Виж целия пост
# 368
Сега и не биха Ви пуснали, защото се влиза само по списъците за записване на курсовете, а хората са доста изнервени.
Благодаря.
Щях да питам как минава записването за курсовете?
В такъв случай дано разлепят резултатите накъде отвън.
Голямата опашка е за 3-4 клас, за горните (5+) може би вече са минали всички записани по списъците.
Виж целия пост
# 369
Списъците с резултатите били сложени вече.
Виж целия пост
# 370
Преди повече от 40 минути резултатите бяха изкарани в двора на училището. Максималния резултат е 44.5 минималния 1 точка. До номер 99 или 100 (не помня кое от двете) като резултат от изпита са деца с до 28.5 точки. До 55 място са деца с резултат до 31.5 точки, с 31 точки са 10 или 11 деца. Това успях да запомня Simple Smile
Споменаха, че май няма да ги качват онлайн, защото нямали съгласието на родителите. Което ме учудва, защото за пробните изпити това не има пречеше. Имаше родители с фотоапарати, надявам се, че по някое време ще качат резултатите.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 371
Дано някой да качи снимки... Praynig
Виж целия пост
# 372
Само част от списъка мога да споделя:
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Виж целия пост
# 373
не се отваря, Вили!
Виж целия пост
# 374

и аз не го отварям.....може ли отново да го качите?
Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия