Прием в СМГ след 4 клас

  • 131 764
  • 779
# 375

и аз не го отварям.....може ли отново да го качите?
Благодаря
[/quote
Готово
Виж целия пост
# 376
Ние сме с 30 т., но за съжаление са е явявал само на Кенгуру и там има 105 точки-май ..заради рейтингите ще останем навън! Cry
Виж целия пост
# 377
Аз съм снимала класирането по точки, но незнам как да ги кача. Ние сме с 31 точки.
Виж целия пост
# 378
И аз не зная как се качват снимките, но това с рейтинга е много вярно. Сега като се сложи рейтинга от предишните 4 състезания /ЧХ, МТ, Олимпиадата и ЕК/ и класирането ще добие съвсем нов вид.
Виж целия пост
# 379
Цитат
Сега като се сложи рейтинга от предишните 4 състезания /ЧХ, МТ, Олимпиадата и ЕК/ и класирането ще добие съвсем нов вид.
Както виждам kodbg вече работи по въпроса и скоро ще ни даде яснота.
Поздравления за сина на kodbg! Както винаги на висота!  bouquet
Виж целия пост
# 380
kodbg мисля че дължа каса бира Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Може ли някой да качи резултатите от изпита! Ще съм Ви много благодарна!
Виж целия пост
# 382
Може ли някой да качи резултатите от изпита! Ще съм Ви много благодарна!

Част от тях:


До довечера може да имате и класиране! Peace
Виж целия пост
# 383
Мога да ви дам списъка до 111 място от ОМТ, къде да го изпратя??/
Виж целия пост
# 384
В Excel...
Виж целия пост
# 385
Ще въведа точките, но... едно имам доста работа, второ това класиране по точки е доста по неприятно отколкото азбучното класиране и трето и най-важно - няма снимка на пълния списък.
Ще въведа точките на сниманите деца, ще ги кача, но ще се получи объркване от непълните резултати...
За да има коректно класиране вечерта, дайте снимка на целия списък.
Виж целия пост
# 386
Може ли някой да качи резултатите от изпита! Ще съм Ви много благодарна!

Част от тях:



До довечера ще имате и класиране! Peace
Може ли линк към мястото, на което ще има класиране до довечера?
Ето какво имам аз от списъците:
http://prikachi.com/images/341/4970341L.jpg

[url]http://prikachi.com/images/344/4970344z.jpg][http://prikachi.com/images/343/4970343Z.jpg/url]
[url]http://prikachi.com/images/344/4970344z.jpg

http://prikachi.com/images/346/4970346y.jpg

[url]http://prikachi.com/images/348/4970348y.jpg][http://prikachi.com/images/347/4970347Y.jpg/url]
[url]http://prikachi.com/images/348/4970348y.jpg

http://prikachi.com/images/353/4970353y.jpg
http://prikachi.com/images/354/4970354B.jpg
Виж целия пост
# 387
Мога да ви дам списъка до 111 място от ОМТ, къде да го изпратя??/

Супер! Дай го!
Виж целия пост
# 388
Може ли някой да качи резултатите от изпита! Ще съм Ви много благодарна!

Част от тях:

Може ли линк към мястото, на което ще има класиране до довечера?

До довечера ще имате и класиране! Peace


kodbg, мога да ти изпратя снимки и въведени в Excel първите 110 от ОМТ, останалите не се четат от снимката ми...ако това ще те улесни, кажи мейл, на който да ти го изпратя...

Виж целия пост
# 389
само кажете как и къде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия