Прием в СМГ след 4 клас

  • 131 763
  • 779
# 390
Може ли линк към мястото, на което ще има класиране до довечера?
http://setcombg.com/smg/forumc1.asp

kod.bg помоли за пълния списък с резултатите на всички деца. Ако някой го е снимал, то моля да го качи!

Класирането е НЕОФИЦИАЛНО!!!

Виж целия пост
# 391
kod.bg помоли за пълния списък с резултатите на всички деца. Ако някой го е снимал, то моля да го качи!
Само кажете къде да кача снимките!

Така http://tschakam.snimka.bg/other/spis-ci-smg.687234  става ли?
Виж целия пост
# 392
kod.bg помоли за пълния списък с резултатите на всички деца. Ако някой го е снимал, то моля да го качи!
Само кажете къде да кача снимките!
Тук ги качи и му пиши на ЛС.
Виж целия пост
# 393
Може ли линк към мястото, на което ще има класиране до довечера?
http://setcombg.com/smg/forumc1.asp

kod.bg помоли за пълния списък с резултатите на всички деца. Ако някой го е снимал, то моля да го качи!

Класирането е НЕОФИЦИАЛНО!!!


Благодаря, но моето дете го няма там newsm78 Казва се Виктор Петров Божилов от НУКК?
Виж целия пост
# 394
Дали бъркам, или Tmin = 1 за ОМТ (според един от постовете, в който пише, че най-малкия брой получени точки е 1)? Дали kodbg го е вкарал в изчисляването на рейтинга?
Виж целия пост
# 395
При мен го има, но не му знам рейтинга...
Виж целия пост
# 396
1 е, колкото и да е странно...
Виж целия пост
# 397
Списъка в ексел от Dzidzo с учочнение
"Само правя уточнение, че съм взела рейтингите от http://setcombg.com към вчерашна дата... и са само до 110 дано е полезно..."

Това не са окончателни резултати а ориентировъчни, според мен трябва поне до 200 да се въведе  за по-точни резултати, а най-добре всички Simple Smile

http://bushido-sofia.org/OMT_2012.xls

Снимките:

http://bushido-sofia.org/02072012813.jpg
http://bushido-sofia.org/02072012814.jpg
http://bushido-sofia.org/02072012815.jpg
http://bushido-sofia.org/02072012816.jpg
http://bushido-sofia.org/02072012817.jpg


Виж целия пост
# 398
При мен го има, но не му знам рейтинга...
Къде го виждате, освен в резутатите от изпита в СМГ? Аз го търся в codbg и там няма такова дете newsm78
Виж целия пост
# 399
Къде го виждате, освен в резутатите от изпита в СМГ? Аз го търся в codbg и там няма такова дете newsm78
Явявал ли се е на състезания?
Виж целия пост
# 400
там и аз не го намерих...
Виж целия пост
# 401
там и аз не го намерих...
Ако не се е явявал на състезания или само на Кенгуруто (независимо колко точки има) го няма в списъка. Същото важи и за точките от ЕК, когато са по-малко от 65. Това ще доведе до някои отклонения с истинското класиране, особено в долната му част.
Виж целия пост
# 402
Къде го виждате, освен в резутатите от изпита в СМГ? Аз го търся в codbg и там няма такова дете newsm78
Явявал ли се е на състезания?
Да-на олимпияда, но не стигна областен кръг и на ЕК-там има 105 точки, за другите състезания не сме знаели Sad
Виж целия пост
# 403
Да-на олимпияда, но не стигна областен кръг и на ЕК-там има 105 точки, за другите състезания не сме знаели Sad
Вероятно kod.bg е пропуснал неволно детето в списъка си.
30 точки са добър резултат, но понеже не сте участвали в другите състезания шансът е минимален.
Виж целия пост
# 404
Да-на олимпияда, но не стигна областен кръг и на ЕК-там има 105 точки, за другите състезания не сме знаели Sad
Вероятно kod.bg е пропуснал неволно детето в списъка си.
30 точки са добър резултат, но понеже не сте участвали в другите състезания шансът е минимален.
Явно ще е след 7 клас CryНищо...ще продължим с италиански и танци в училище и курсове в СМГ!
А дали сега могат да ни добавят, поне да видя на кое място е newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия