Пейпал - помощ! - 5-та тема

  • 45 308
  • 745
# 120
здравейте, искам да ви попитам ако продам стока в UK, за която те си поемат всички разходи и имат желание да ми платят само с paypal, когато ми преведат сумата, каква такса трябва да платя, за да си преведа парите по сметка?
Виж целия пост
# 121
2 евро за Пейпал.
Пейпал взима и комисионна за трансакцията. Тук: https://www.paypal.com/bg/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside
И банката-издател на картата ви, към която ще превеждате пари, може да взима комисионна за входящ валутен превод, която може и да достигне до 20 евро.
Може да преведета пари само по карта Виза. С Мастъркарда не става.
Виж целия пост
# 122
другото което се сетих сега е, че не съм си верифицирала картата основната, която ми я блокираха след вкарване на грешен код, изпратих им копия на исканите документи, но все още нямам отговор
вкарах си друга карта, от която пазарувам, но и тя не е верифицирана, ако получа пари в пейпал  каква такса ще ми вземе пайпал, колко ще ми струва да си ги прехвърля в актуалната карта сега, изисква ли се верификация за теглене на пари?
Виж целия пост
# 123
Не картата е блокирана, а акаунта. Т.е и с другата карта не можеш да плащаш.
Защо не си верифицираш картите, всъщност? Спестява много разправии.
В горния пост съм написала кое колко струва.
Виж целия пост
# 124
пуснала съм верифициране, имам кода, но поради вкарването на грешен код ми е блокиран акаунта само за тази карта с другата си пазарувам без проблем, изпратих им копия на документи, които ми поискаха, но все още нямам отговор, вече 8ми ден....
мога да пусна ново верифициране на новата карта, за който код трябва да изчакам отново, но мисля че няма смисъл да го правя след като вече имам код
Виж целия пост
# 125
Така,във връзка с Ларедутския въпрос писах на сайта,нямам отговор и пуснах диспут в Пейпал,въпросът ми е ако ми върнат парите къде се вижда,че са ми ги върнали? ( дай боже)  newsm78
Виж целия пост
# 126
В акаунта в Пейпал се отразява трансакцията като Refund. И след 4-5 работни дни се виждат по картата.
Виж целия пост
# 127
Алекс, готин аватар  Joy
Виж целия пост
# 128
.

Трия писаното, че много се изложих, само да ми кажете като съм избрала една трансакация от хисторито и съм дала Move to Recent Activity  какви съм ги свършила
Виж целия пост
# 129
Днес пуснах диспут в Пейпал за стока, не отговаряща на описанието, с молба за частичен рефън, явно продавача е решил да ми ги върне и диспута е затворен, но рефънда е със следния статус
Pending Until Dec 13, 2011
до сега като са ми връщали пари е пишело статус Completed и до 3-4 дни са влизали в картата.
Та въпроса ми е трябва ли да направя нещо, за да ги получа, защото не виждам бутон никъде и не пише да се изисква нещо от мен.
Виж целия пост
# 130
.

Трия писаното, че много се изложих, само да ми кажете като съм избрала една трансакация от хисторито и съм дала Move to Recent Activity  какви съм ги свършила

Никакви. Просто си й преместила визуализацията.

Днес пуснах диспут в Пейпал за стока, не отговаряща на описанието, с молба за частичен рефън, явно продавача е решил да ми ги върне и диспута е затворен, но рефънда е със следния статус
Pending Until Dec 13, 2011
до сега като са ми връщали пари е пишело статус Completed и до 3-4 дни са влизали в картата.
Та въпроса ми е трябва ли да направя нещо, за да ги получа, защото не виждам бутон никъде и не пише да се изисква нещо от мен.

Нищо. До 13-ти декември ще стоят така. После, до 4-5 работни дни ще се появят и по картата ти.


Нема да ми заглеждате комшията, че...  bash
Виж целия пост
# 131
В сайта  на пейпал ми показва ,че нямам пари в картата, а имам близо 100лв вътре и искам да си поръчам нещо. Все още не съм въвела 4 цифрения код, но нали уж може и без него да си пазаря с някакъв лимит?
Виж целия пост
# 132

Мигленаа,

Имайте предвид, че в Пейпал НЕ СЕ ВИЖДА наличността по картата, която сте регистрирали. Там ще седят само нули, ако ще и милиони да имате по картата. Това не е електронно банкиране и няма как да ви се виждат парите.


Това го копирах от първия пост на Алекс
Виж целия пост
# 133

Мигленаа,

Имайте предвид, че в Пейпал НЕ СЕ ВИЖДА наличността по картата, която сте регистрирали. Там ще седят само нули, ако ще и милиони да имате по картата. Това не е електронно банкиране и няма как да ви се виждат парите.


Това го копирах от първия пост на Алекс


Благодаря за бързия отговор  Hug  Сега ще пробвам да поръчам тогава   bouquet
Виж целия пост
# 134
В сайта  на пейпал ми показва ,че нямам пари в картата, а имам близо 100лв вътре и искам да си поръчам нещо. Все още не съм въвела 4 цифрения код, но нали уж може и без него да си пазаря с някакъв лимит?

Пейпал не е електронно банкиране, за да ви показва наличностите по картата.
Можете да пазарувате от тази карта до 100 евро общо, преди да ви я блокират. Ако не въведете кода, разбира се.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия