Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 615
Пантерка,  Hug Hug HugДнес всичко ще е ясно Whistling
Виж целия пост
# 616
Момичета, тази тишина ме плаши  hahaha hahaha hahaha Казвайте какво става  newsm78 newsm78 Крики, bugito .....
Виж целия пост
# 617
Ехоо bugito какво става всички сме в очакване не ни дръж в напрежение моляти се охх аз дойдох от днес на работа и ми едно такова странно ужасно направо за едно се бях нагласила а то какво стана Sad ама пон имам добра новина  Grinning вече са стогнали до 11 000 номер за даването на парите от ин витро фонда а аз съм 11 575 номер и с една дума февруари ще ме викнат да ми дадът парички  Hug
Виж целия пост
# 618
Здравейте момичета. Сега се връщам от преглед. Точицата се видя.... Едничко ембрионче 7мм. Но пък сега ще чакам сърчицето. Стискам палци на всички да стигнат до този момент и до края  Hug
Виж целия пост
# 619
Marzelivka69  супер Simple Smile, дано след всеки преглед имаш само хубави новини.Моят преглед е в петък и от сега съм изтръпнала какво ще каже доки.
Виж целия пост
# 620
Момичета, днес доктора ми каза, че щом имам кръв нещата не са на добре и нищо не е станало Cry
Чхг ще излезе утре Tired
Виж целия пост
# 621
ето ме и мен на хоризонта, голямо чакане днес пред тия кабинети от 8часа сутринта до 13часа. Кръвните резултати днес са Естр. 1305, Лх 1.12 фоликулите са между 17,5мм и 16мм 6бр и няколко по 12-14мм/ днес последен ден може би инжекции, утре наново кръв за хормоните и преглед и ако всичко е наред най вероятно вечерта Прегнил и в четвъртък пункцията.
Виж целия пост
# 622
bugito   Cry  дано да греши  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 623
Момичета, днес доктора ми каза, че щом имам кръв нещата не са на добре и нищо не е станало Cry
Чхг ще излезе утре Tired

охххх дано не е така  Praynig
а с това чакане за резултат бих полудяла  Rolling Eyes аз едва 1 час издържам, не бих могла да си представя какво е цял ден  #Crazy
Виж целия пост
# 624
Още от вратата ни посрещна с предложение за лапаро и че е очаквал вече да ми е дошло (но още не е). После ме пита за чхг, които си правих и като чу, че от 0.67 е станало1.13 каза, че това е позитивно и явно става нещо, но дано да не е извън маточна #Crazy Вече направо се побърках Rage
Виж целия пост
# 625
Голямото чакане сега ми предстой.Днес ми беше трансфера на 2 ембриона и след 2 седмици ще видя има ли резултат.Стискайте палци и на всички ,който чакат като мен успех Hug
Виж целия пост
# 626
bugito има надежда, вярвай  Hug
стискам палци  Praynig

Marzelivka69   bouquet честита точица   bouquet
и аз се моля за една такава  Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 627
bugito ситуацията е много странна но не губи вяра. По някога се случват чудеса..
Incredible  стискаме палци. Не го мисли само да се тормозиш. Каквото има да става ще стане. Уплътни си времето за да минава по бързо. Ще те чакаме с хубав резултат.
kriki Успех дано всичко мине гладко  Praynig Пък после и за другото така  Praynig
Виж целия пост
# 628
Няма да има никакво чудо, просто доктора май не го бива. Сега ще трябва не само да мисля за следващ път, а и да се чудя при кой доктор #Cussing out
Виж целия пост
# 629
Няма да има никакво чудо, просто доктора май не го бива. Сега ще трябва не само да мисля за следващ път, а и да се чудя при кой доктор #Cussing out
поговорете първо и виж какво ще каже док, но ако имаш усещане, че това не е твоя доктор можеш да го смениш. избираш други клиники, отиваш и преценяваш, ако и там не ти хареса въпроса става сложен, ако някой ти допадне и хареса - опитваш. 50 процента от успеха е спокойствието и вярата ти в лекаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия