Marks&Spencer- 4!

  • 56 495
  • 767
# 45
Миналата година коледните намаления започнаха още на 24-ти следобед, първата ми поръчка тогава е от 18ч, на 25-ти вече нямаше почти нищо от размерите които взимам.
Виж целия пост
# 46
Здравейте,
детските дрешки отговарят ли на размерите, които са посочени в табличките (за ръст, талия и т.н.) ? А обувките? Взимам 11 по УК номерация- Адидас и тук ли толкова?
Предварително ви благодаря?
Виж целия пост
# 47
Възможно е и да са блокирани, както пишат момичетата тук, при мен бяха изтеглени и ми ги върнаха по сметката. И в двата случая не е нужно да им пишеш  Simple Smile

Благодаря! Ще почакам още няколко дни!

Аз още си чакам паричките! Не мога да си представя: възможно ли е да се върнат пари по кредитна карта? Нямам никакво движение, откакто от M&S си изтеглиха сумичката, без да имат предвид, че след това се оказва, че няма наличност на един от артикулите... Sad
Виж целия пост
# 48
...
Аз още си чакам паричките! Не мога да си представя: възможно ли е да се върнат пари по кредитна карта? ...
Пари се връщат и по кредитна карта.
Виж целия пост
# 49
Да на мен са ми възстановявали по КК, но от друг сайт.
Аз поръчах 2 комплектчета за рождения ден на баткото, както и за малчо- възползвах се от отстъпките. А по Коледа има ли изгодни нещица? Безплатна доставка? А какво е това за м/ ународна доставка, важи ли за БГ или е по- изгодно с посредник. Аз всъщност поръчах за първи път и ползвам Габко.
Виж целия пост
# 50
Нинам, за този клин http://www.marksandspencer.com/Autograph-Cotton-Flower-Embellish … amp;mnSBrand=core ти завидях искрено. Докато пуснем поръчката с мойта приятелка и замина  #Cussing out, много ме е яд още.
По ваши наблюдения пускат ли бройки от изчерпаните продукти, има ли смисъл да ги следя?
Този сайт ми е любимия като качество Heart Eyes.
Цъфс ти писали им за парите? На мен преди време ми бяха объркали един продукт, писах им и ми възстановиха бързо бързо парите.
Виж целия пост
# 51
Нинан, за този клин http://www.marksandspencer.com/Autograph-Cotton-Flower-Embellish … amp;mnSBrand=core ти завидях искрено. Докато пуснем поръчката с мойта приятелка и замина  #Cussing out, много ме е яд още.
По ваши наблюдения пускат ли бройки от изчерпаните продукти, има ли смисъл да ги следя?
Този сайт ми е любимия като качество Heart Eyes

nonich, на живо е още по-хубав  Wink, да пускат. И при мен са свършвали неща, които искам ... следила съм и съм поръчвала  Peace
Виж целия пост
# 52
Момичета, имам следния въпрос - Може ли да платя с моята карта, а за получател да посоча друго лице в Англия? Дали ще ми приемат плащането?
Виж целия пост
# 53
Момичета, имам следния въпрос - Може ли да платя с моята карта, а за получател да посоча друго лице в Англия? Дали ще ми приемат плащането?
Ами аз така направих- платих с моята КК, а поръчката е към англ. адрес с друг получател. Пише, че е доставена, ще я чакам с курса.
Нонич, аз писах, че от друг сайт са ми възстановявали- ЛаРедут, не бях получила едно яке и след комуникация с тях ми пуснаха сумата по КК  Peace
Виж целия пост
# 54
Клинът се появи, в сайта пише, че са две бройки и аз ги поръчах, сега се моля да ми минат и да пристигнат.
Виж целия пост
# 55
Като правят Коледно намаление, всички стоки ли са с % отстъпка или само определени артикули? И в какъв размер е намалението? Стига ли и до –50%?
Виж целия пост
# 56
Включвам се с предложение за размяна. Получих този сет за дъщеря ми - 4-5 год. и е огромен за нас.
http://www.marksandspencer.com/Piece-Cotton-Charlie-Pinafore-Out … mp;qid=1323851828
Ако някой има размер 3-4 и е склонен за размяна, моля да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 57
Клинът се появи, в сайта пише, че са две бройки и аз ги поръчах, сега се моля да ми минат и да пристигнат.


Видя ли  Peace, казах ти, че зареждат - имала си късмет да ги хванеш  Wink, дано са вашите два клина, и задължително да се поФалиш, като пристигнат  Mr. Green
Виж целия пост
# 58
Клинът се появи, в сайта пише, че са две бройки и аз ги поръчах, сега се моля да ми минат и да пристигнат.


Видя ли  Peace, казах ти, че зареждат - имала си късмет да ги хванеш  Wink, дано са вашите два клина, и задължително да се поФалиш, като пристигнат  Mr. Green
В понеделник уж съм ги поръчала, два дена нямах компютър и днес си отварям пощата - ни вест ни кост от сайта и супер нервна влизам и оооооо  Shocked клинчетата ги има пак само 2 броя и пак ги поръчах, този път си видях мейла и имам потвърждение, надявам се сега вече наистина да дойдат.

Включвам се с предложение за размяна. Получих този сет за дъщеря ми - 4-5 год. и е огромен за нас.
http://www.marksandspencer.com/Piece-Cotton-Charlie-Pinafore-Out … mp;qid=1323851828
Ако някой има размер 3-4 и е склонен за размяна, моля да ми пише на лични.
Мацка, а колко пари му искаш на комлекта? Може и на лични де, харесва ми и ако ме устройва цената бих го взела!
Виж целия пост
# 59

Мацка, а колко пари му искаш на комлекта? Може и на лични де, харесва ми и ако ме устройва цената бих го взела!
[/quote]
nonich, благодаря ти за предложението,   bouquet но не искам да продавам, тъй като вече е изчерпан. Наистина е много свеж комплекта, но явно ще почакаме за да го поносим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия