Marks&Spencer- 4!

  • 56 495
  • 767
# 60
Айде пак с мойта драма за клинчетата - ми отказа ли са ми поръчката, защото не били налични, а ги виждам в момента ги има.
Може ли да са ми я отказали за това, че са само двете клинчета в поръчката?
Има ли някакъв минимум за поръчка от този сайт?
Виж целия пост
# 61
Здравейте!
За първи път ще пазарувам от този сайт (като цяло от чуждестранен сайт) и искам да попитам 1-2 неща Simple Smile Може ли в М&S да се плати чрез paypal, тъй като лично мен много ме е страх и не искам да си въвеждам данните на КК в интернет. Търсих инфо на сайта им, но не открих. И второ - струва ли си да чакаме коледните намаления, ако наистина стоките се разграбват буквално за часове, или да си поръчаме спокойно от сега?
Виж целия пост
# 62
За тези обувчици може ли помощ кой номер одговаря на УК 9 - ЕУ 27?
http://www.marksandspencer.com/Leather-Round-Toe-Contrast-Moccas … mp;qid=1324566294
Виж целия пост
# 63
Това е от днес от страницата във ФБ   Grinning
Shh! You’re one of the first to know – our online SALE starts at 5pm TOMORROW. Set your alarm.
Виж целия пост
# 64
Това е от днес от страницата във ФБ   Grinning
Shh! You’re one of the first to know – our online SALE starts at 5pm TOMORROW. Set your alarm.


Аз от сега давам рефреш непрекъснато  Grinning, нямам търпение  Mr. Green
Виж целия пост
# 65
Момичета намалението си върви ... както обикновено доста по-рано от официално обявеното, даже вече някои неща се поизчерпаха размери ...
Аз пуснах  Peace
Виж целия пост
# 66
да тъкмо това щях да напиша Simple Smile
и аз пуснах дори изпуснах едни пижамки но нищо..
но искам да попитам някой от нещата не бяха намалени...дали още не са успели или няма да ги намалят? нямат знак да са нови  newsm78
Виж целия пост
# 67
И аз пуснах добре че бяхте вие да ми  кажете че е почнало Hug.Не са останали много неща пък и не са намалени точно на 50% ....
Виж целия пост
# 68
те поначало не пуснаха много намалени неща, не повече от 30 процента във всяка секция, ако не и по-малко
както знаете, ще има финално намаление, но до тогава размери я има, я не
Виж целия пост
# 69
Много малко намалени неща и малък избор на номера, почти нищо интересно. Аз от тук пазарувам основно бельо, пижамки, клинчета, доста са хубави като качество.
Виж целия пост
# 70
И аз съм малко разочарована... Много малко неща са намалени с -50%, основно няма размери, въобщее... За пръв път участвам в Коледното намаление на М§С и бих искала да попитам: а включват ли постепенно и други артикули, които да имат %? (всичко което съм си харесала - не е намалено още)
Виж целия пост
# 71
вероятно утре по времето, през което днес започна намалението /след 3 часа наше време/ ще заредят отново изчерпани артикули или номера
дебнене си иска, за да се вредим, пък и ако са единични бройки не е гаранция, че ще го пратят
Виж целия пост
# 72
И аз  се записах с една поръчка, но в бързината съм поръчала 2 бр от един артикул, мога ли да откажа единия или няма такъв вариант?
Виж целия пост
# 73
И аз успях да пусна една хубава поръчка, за чудо нямах проблеми с номерата  Grinning.

И аз  се записах с една поръчка, но в бързината съм поръчала 2 бр от един артикул, мога ли да откажа единия или няма такъв вариант?

Да, можеш да променяш поръчката.
Виж целия пост
# 74
Ще съм благодарна, ако споделиш точно как, че аз единственото което открих, е че мога да променя дали искам да е с опаковъчна хартия или не. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия