Но за свеки не ми е потвърдена информацията официално.


Това ще са най-дългите 3 седмици сигурно. 


. Него май от големи хора не го е страх ама да видиш като дойде някое малко, веднага надува гайдата
Когато дойде, явно не му е времето...
моля те, не си прави труда, мила. Няма проблем. Наистина.Пък за следващата тема може да ми хрумне нещо по-актуално 
Поне с височината нямаме проблем, не сме с плоча, таванът ни е скосен и от най-високата му част до пода е близо 4 метра. Не ме питайте как се отопляваме, затова все ми е студено.
нека не лишаваме другите от по-голям избор
Ама скоро ще си имаш 2 госпожици. 
На мен ми е трудно да си представя такова екстремно нещо като 2 деца вкъщи с много малка разлика
Сигурно ще е доста забавно и шумно
Ама котката поне мога да я изхвърля ако ми причернее
Мисля, че Алекси много ще се радва на елхата и подаръците под нея като дойде Коледа. Даже нямам търпение
,а пък и покупки ни очакват все пак ,трябва да има настроение
.С опазването ,наистина няма идея как ще се справим,но все пак е само 1 месец,ще удържим фронта все пак
не мога да си представя какво разнасяне на играчки ще е,но ще е забавно....Дони си има любимо занимание ...да изкарва дрехите от шкафовете особено чорапите и бельото на кака си ,и слага всичко в коша за пране,а и обувки съм намирала вътре и тетрадки и какво ли не
та си представям къде ще са играчките от елхата или в пералнята или в коша 
и наистина ще е много интересна срещата на голямото бебе с малкото бебе

а у нас в пералнята (но вече я заключвам)

добре, че после ги вадя да сортирам, че колко камиона - щя да са минали на "автомивка"
и да се чудим какво се е развалило, та дрънка


Препоръчани теми