Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 150
Минавам само да споделя,че за по-сухите кожи е добре нощния крем да е по-силно хидратиращ,ако за дневен се ползва дъвката.Моята е такава и ми се появиха леки лишеи по лицето! Peace
Виж целия пост
# 151
Здравейте, не срещнах дали е писано във Варна може ли да се закупи отнякъде крем бяла дъвка или само от сайт? Много много ме заинтригувахте с този крем Simple Smile
Виж целия пост
# 152
На лични съобщения ще ти пратя адреса на магазина във Варна. Аз още не съм ходила,но ....
Виж целия пост
# 153
Аз днес ще се чуя с жената,която отговаря за Варна и ще пиша.
Виж целия пост
# 154
  Въодушевена от вашите положителни отзиви Hug и аз преди малко поръчах кремчето Simple Smile За колко дни пристига доставката Thinking...това не съм проверила...Преди винаги залагах на скъпи кремове на реномирани марки-нали все пак грижа за лицето е Wink,но последния крем,който ползвах беше на Фитокод - http://phytocode.net/vm/details/8/4/rosa-damascena/krem--phytoco … ne-35%20.html?vm/пак зарибена от форума Laughing/-ами много доволна бях-леко,приятно...-Тогава се замислих,че всъщност българската козметика,и в частност-бялата,е подценявана...включително и от мен Tired
   Със смесена кожа съм,склонна към периодична поява на пъпки..тук-таме Confused надявам се,кремчето да ми допадне,ще споделя отзиви Peace
    Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 155
Аз днес ходих при майка ми и пробвах  нощния крем, който й бях купила заедно с дъвката (нищо, че не е нощ, любопитството е по-силно). Въпреки коренно различния състав, написан на опакоката, кремът мирише по абсолютно същия начин  ooooh! Явно наистина са яко парфюмирани. Като консистенция и усещане пак е същия като дъвката, но с една съвсем малка идея по-мазен. Според мен е прекалено лек за нощна грижа при суха кожа, но им беше единствения нощен крем, който имаха  Thinking
Виж целия пост
# 156
На лични съобщения ще ти пратя адреса на магазина във Варна. Аз още не съм ходила,но ....
Напишете го в темата, има и други които искат да го пробват. Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Магазинът  във ВАРНА е на ул."Христо Попович" 17, над сладкарница Маргарита /зад Градска болница и
Централна поща/. Работно време: понеделник, сряда и петък от 11:00 до 17:00 часа.
Виж целия пост
# 158
  Въодушевена от вашите положителни отзиви Hug и аз преди малко поръчах кремчето Simple Smile За колко дни пристига доставката Thinking...

От къде си? Вчера сутринта майка ми го е поръчала, днес сутринта е бил доставен. Това за София  Peace
Виж целия пост
# 159
Тук идва на следващия ден, от както е изпратен  Peace
Виж целия пост
# 160
  Въодушевена от вашите положителни отзиви Hug и аз преди малко поръчах кремчето Simple Smile За колко дни пристига доставката Thinking...

От къде си? Вчера сутринта майка ми го е поръчала, днес сутринта е бил доставен. Това за София  Peace

От В.Търново съм Wink Предполагам тогава,че утре ще имам доставка Peace
Виж целия пост
# 161
Мисля, че това е крема за тъмни петна и лунички  http://www.kristag-bg.com/product_info.php?prod_id=12
Виж целия пост
# 162
Вие ме утрепахте с този крем, аз съм от Радомир, знам, че има завод за кремчета, но никога не съм чувала толкоз хубави отзиви, все съм с предразсъдъци, че всичко произведено в БГ не е нищо особено.

П.П. Сега ще разуча за кво иде реч  Laughing
Виж целия пост
# 163
Здравейте, знае ли някой за коло време пристига поръчка от този сайт:
http://kristag-bg.com/products.php

Поръчах на 22.03.2012 доставена беше на 27.03.2012.
за гр. София

Ще споделя отзиви  Wink
Виж целия пост
# 164
Съвсем случайно вчера в един магазан за козметика видях  рафт с продукти на Krista G, тъкмо преди това бях изчела темата за крема бяла дъвка. Искам обаче да попитам дали някой е пробвал шампоана за растеж на косата и маслото за коса и мнения за тях ако може
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия