Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 90


 
 Не съм забравила за отзивите, но ми се щеще да съм сигурна в думите си. Забелязвам, че кожата около очите е по-стегната и бръчиците са поизпълнени. Дано не си въобразявам Simple Smile
ако е така - супер, значи и него ще взема Peace!
Виж целия пост
# 91


 
 Не съм забравила за отзивите, но ми се щеще да съм сигурна в думите си. Забелязвам, че кожата около очите е по-стегната и бръчиците са поизпълнени. Дано не си въобразявам Simple Smile
ако е така - супер, значи и него ще взема Peace!
Ред попи, а самият крем като се нанесе има ли някакъв перлен ефект в/у кожата, в смисъл, нещо като блясък, или си е като обикновен крем - попива и не личи? Нали все пак има перлен прах и се чудя дали е с озаряващ кожата ефект newsm78 /би ми се искало да е така Mr. Green/
Виж целия пост
# 92
Всеки крем изисква време, за да се прецени има ли ефект. Не може след 4-5 нанасяния да е твърди каквото и да било освен как го усещаш, опъва ли, мазнее ли и т.н.
Затова дамите не бързат да дават оценки  Peace
Виж целия пост
# 93


 
 Не съм забравила за отзивите, но ми се щеще да съм сигурна в думите си. Забелязвам, че кожата около очите е по-стегната и бръчиците са поизпълнени. Дано не си въобразявам Simple Smile
ако е така - супер, значи и него ще взема Peace!
Ред попи, а самият крем като се нанесе има ли някакъв перлен ефект в/у кожата, в смисъл, нещо като блясък, или си е като обикновен крем - попива и не личи? Нали все пак има перлен прах и се чудя дали е с озаряващ кожата ефект newsm78 /би ми се искало да е така Mr. Green/
И мен това ме интересува,че от тия тъмни кръгове няма отърване:(
Виж целия пост
# 94
Аз не забелязах озаряване, но го слагам само вечер в момента и може би просто не го забелязвам  Thinking
Виж целия пост
# 95
Забелязвам озаряване, както писах по-рано, но в никакъв случай не е натрапващо. С малко фон дьо тен след това, изобщо не си личи. Днес дори отидох на работа само "по крем"  Mr. Green
Виж целия пост
# 96
Забелязвам озаряване, както писах по-рано, но в никакъв случай не е натрапващо. С малко фон дьо тен след това, изобщо не си личи. Днес дори отидох на работа само "по крем"  Mr. Green

Мерси, аз дори търся този озаряващ ефект, така че за мен ще е супер Peace
Виж целия пост
# 97
Пристигнаха.Мъжът ми веднага се наклепа!Направо ме смъдна,като видях как щедро се маже,а са ми едни малки бурканчетата... Laughing
Виж целия пост
# 98
Пристигнаха.Мъжът ми веднага се наклепа!Направо ме смъдна,като видях как щедро се маже,а са ми едни малки бурканчетата... Laughing
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 99
Да споделя и аз отзиви  Simple Smile Ползвам го от петък и е много рано за генерални заключения, но като ето първи впечатления - върху бръчиците няма никакъв положителен ефект, но като цяло кожата изглежда видимо по-стегната и много, много гладка  Peace  Аз съм със суха кожа, но не усещам опъване. Не е мазен изобщо, което за мен го прави просто перфектен за овлажняване преди грим (със или без база). Лицето си остава матирано.
Миризмата му е доста гадничка, но се преглъща  Laughing
Виж целия пост
# 100
Да споделя и аз отзиви  Simple Smile Ползвам го от петък и е много рано за генерални заключения, но като ето първи впечатления - върху бръчиците няма никакъв положителен ефект, но като цяло кожата изглежда видимо по-стегната и много, много гладка  Peace  Аз съм със суха кожа, но не усещам опъване. Не е мазен изобщо, което за мен го прави просто перфектен за овлажняване преди грим (със или без база). Лицето си остава матирано.
Миризмата му е доста гадничка, но се преглъща  Laughing
Напълно съм съгласна с всичко и аз!Перфектния дневен крем!Аз оба4е като 4е ли забелязвам и леко опъване на бръ4иците около устата,но не мога да кажа дали е от него,тъй като от един месец насам всяка ве4ер си правя и масаж на лицето с кокосово или бадемово масло!
Виж целия пост
# 101
Aз съм със смесена кожа,мажа с "дъвката" цялото лице (без околоочния),но в никакъв случай не ми омазнява!Засега мога да кажа,че не съм алергична нито към околоочния,нито към бялата дъвка.Ама мъжа ми продължава да се маже,ще си поръчвам в скоро време пак,то е ясно!
Виж целия пост
# 102
 Аз от два дни комбинирам дневния и нощния ми крем на Виши с бялата дъвка и ефектът е страхотен! Слагам Вишито (той е против бръчки с ретинол и е много хубав за тази цел, но не стяга цялостно като дъвката) като серум само където имам изразени фини линии, а отгоре и върху цялото лице мажа бялата дъвка.  Определено оставам на тази комбинация. Явно съставките на двата продукта се допълват перфектно върху моята кожа. За два дни виждам такава промяна на лицето си, каквато съм забелязвала с кремове за 100+лв чак след месеци употреба  Crazy Имам съмнения обаче, че в момента, в който спра да се мажа и всичко ще се върне по старому защото толкова бърза промяна няма как да е трайна  Tired
Виж целия пост
# 103
Аз от два дни комбинирам дневния и нощния ми крем на Виши с бялата дъвка и ефектът е страхотен! Слагам Вишито (той е против бръчки с ретинол и е много хубав за тази цел, но не стяга цялостно като дъвката) като серум само където имам изразени фини линии, а отгоре и върху цялото лице мажа бялата дъвка.  Определено оставам на тази комбинация. Явно съставките на двата продукта се допълват перфектно върху моята кожа. За два дни виждам такава промяна на лицето си, каквато съм забелязвала с кремове за 100+лв чак след месеци употреба  Crazy Имам съмнения обаче, че в момента, в който спра да се мажа и всичко ще се върне по старому защото толкова бърза промяна няма как да е трайна  Tired
Мдааа,и аз в по-предишните си постове споделих подобно мнение!Само се надявам нещата да не се влошат!А и като се замисля,натуралната козметика и трябва пове4ко време ,за да подейства,не стават нещата веднага както с другите кремове,пълни с химия.Тука оба4е уж натурална,ама действието е моментално.... newsm78Абе както и да е,права си,4е такива резултати се виждат след месе4на употреба на скъпи кремове,така,4е и аз оставам засега на тази вълна!ТРябва да пишем дружно до Криста Джи,ако е възможно да се промени миризмата,наистина е като на препарат за съдове.... Sick
Виж целия пост
# 104
Ааа...на мен ми харесва миризмата Peace

Особено сравнена с леко гранивата натурална миризма на подобни кремове (напр. Веледа)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия