Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 195
запис  bowuu
някой с отзиви от крема им за пигментации   bouquet
http://www.krista-g.com/index.php?action=product&ID=1032& … mp;i=6&group=
Виж целия пост
# 196
Известно време след покупката му (споделих по-рано в темата) съм все по-доволна от билковия мехлем за избистряне на тена.  Откакто съм с него ми се налага да ползвам още по-малко количество от и без това лекия си фдт. За туширане на признаците на умора и недоспиване при много светли кожи, съдейки по моята, е много удачен.  Peace
Виж целия пост
# 197
Известно време след покупката му (споделих по-рано в темата) съм все по-доволна от билковия мехлем за избистряне на тена.  Откакто съм с него ми се налага да ползвам още по-малко количество от и без това лекия си фдт. За туширане на признаците на умора и недоспиване при много светли кожи, съдейки по моята, е много удачен.  Peace

  bouquet това го видях , но не разбрах просто тена ли избистря или има конкретно действие върху петната   bouquet
Виж целия пост
# 198
Сигурно ще има някакво избистряне на тена. След като има в състава си магданоз е много вероятно да го прави. Имах една възрастна козметичка, която непрекъснато ми повтаряше да си правя лосион от магданоз. Ами когато се преборя с мързела си и направя /но и го ползвам  Mr. Green да обтривам лицето си/ има страхотно избистряне на тена и заличаване на по-нови и невинни петънца.
Виж целия пост
# 199
Rusalka:) ,сподели начина на приготвяне на лосиона,може и на лични с.
Виж целия пост
# 200
Rusalka:) ,сподели начина на приготвяне на лосиона,може и на лични с.
и аз искам Blush, направо го напиши в темата, ако не те затруднява, Русалка Peace
Виж целия пост
# 201
Някой има ли отзиви от лосиона за почистване на грим на Криста Джи?
Виж целия пост
# 202
Цитат
bouquet това го видях , но не разбрах просто тена ли избистря или има конкретно действие върху петната  bouquet

В това отношение го ползвам по-скоро превантивно, но имам малко бледи лунички, които са като че ли допълнително избледнели. Но дали се дължи на крема или на слънцезащитната грижа - не мога да определя. За петна  и белези - за да не се образуват петънца при зарастване на ранички и за избистряне на по-стари, вече образувани, съм била много доволна от Цикалфат на Авен. С крема на Криста Джи целя повече поддържане на кожата в свеж вид и с оглед на това - доволна съм Peace
Виж целия пост
# 203
Rusalka:) ,сподели начина на приготвяне на лосиона,може и на лични с.
и аз искам Blush, направо го напиши в темата, ако не те затруднява, Русалка Peace
Рецептата е простичка и може да се импровизира  Simple Smile
Китка магданоз с корени се изкисва и измива добре, нарязва се и се залива с вряла вода (да се покрие). Добре е да поври 1-2 минути. Оставяме да престои около 1 час и прецеждаме. Ако кожата не е чувствителна към лимоновия сок е добре да се добави около 1 ч.л-ка. Почистваме / обтриваме лицето с лосиона поне 2 пъти дневно. Съхранява се в тъмно стъклено съдче в хладилник.
Понякога съм го правила с розова вода или с чай от лайка. Има ефект, особено ако си постоянен.
Виж целия пост
# 204
Rusalka:) , голямо Благодаря  bouquet за рецептата, днес си купих дебела връзка магданоз заради нея Laughing А колко е трайността на лосиона, ако се съхранява в хладилник?
Виж целия пост
# 205
Нямам спомен да се е развалял.
Виж целия пост
# 206
Rusalka:) , голямо Благодаря  bouquet за рецептата, днес си купих дебела връзка магданоз заради нея Laughing А колко е трайността на лосиона, ако се съхранява в хладилник?
и от мен благодаря  bouquet, Русалка
Виж целия пост
# 207

http://www.krista-g.com/index.php?action=product&ID=1032& … mp;i=6&group=
 За каква кожа е кремчето( суха,мазна,комбинирана) и дали е удачно да се ползва сега, имайки предвид ,че избелващи кремове не се ползват лятото?
Виж целия пост
# 208
Наминавам да кажа, че от седмица някъде за през нощта ползвам Бялата дъвка и перления прах за зоната на околоочния контур. Много съм доволна. Принципно съм със смесена, към мазна кожа, изключително чувствителна. Няма да преувелича, ако напиша, че още след първото нанасяне тенът ми се избистри, а самата кожа стана сякаш по- еластична и стегната едновременно.

*Л-и-я* , сега още си е хладно, влажно... Предполагам, няма да е проблем да се използва този крем до момента, в който се затопли и слънцето пробие трайно през облаците.  Thinking
Виж целия пост
# 209
Май ще е по-добре да си взема сега Бялата дъвка,а пък за есента да оставя мехлема .  Peace
Благодаря ти.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия