Дневникът 66 - Да отслабнем всички заедно!

  • 37 202
  • 737
# 225
Здравейте, Дневничета  Hug Heart Eyes

Първо искам да честитя , макар и със закъснение,  всичките ви празници /няма да изброявам, да не пропусна някого/ да се ви живи и здрави поводите и вие, за да им се радвате   bouquet  bouquet  bouquet

Аз все още не съм захванала някое режимче  Crazy
Но не ни започна добре тази година и това ме демотивира в голяма степен  Cry

Но обещавам да надничам и да намеря при вас отново мотивацията си  Hug
Виж целия пост
# 226
Боби, че ти толкова много се движиш, и на танци ходеш, остава и в къщи да тренираш Hug Hug
Обмислям ден-два да карам само на протеинов шейк и чай колкото поема, ама ще видим... правила съм го вече и не е много приятно...
Това и аз съм го правила, 5х5, мноого ефикасно, за съжаление после се уливам отново и само прецаквам резултата, така че сега диета с ядене Laughing
Аз отчитам днес трети ден на Скарсдейл, доволна съм, засега върви успешно, доволна съм от режима много, иска ми се по 2кг да смъквам на седмица, достатъчно ще ми е, засега свалям по-бързичко, ама тези ги качих следпразнично, та е нормално LaughingДавам меню:
З:препечена филийка ръжен хляб, кафе и малка круша;
О:скумрия на скара и портокал;
В-пилешко бутче със зелена салата с домати и краставици.
Харесва ми режима, има си ядене, при мен трудното е да привикна към тридневно хранене, сега като свикнах ми е по-лесно, да видим Simple Smile
Желая ви хубав ден, ще давам мерки и теглилки на 21.февруари Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Е не успях да издържа само на протеинов шейк и чай, но пък е не съгреших кой знае колко - две сурови чушки (от тези червените, умирам за тях просто) и преди малко една шепа сурови слънчогледови семки. Не правих силова тренировка днес, тъй като нямаше да имам сили за кардио, а пък то ми е по-важно сега - разписах се с 4,5 мили... Утре кантара дано е мръднал, пък било то и само с грамчета някакви си. Утре ще се пробвам без чушки и семки, но за всеки случай ще ида да си взема, че днес схрупах последните, че иначе ще схрупам нещо друго като озверея Blush
jedira, я сподели колко време си изкарала така и колко успя да свалиш? И това 5х5 какво ще рече? Моята спонтанна интерпретация е пет дена по пет шейка Laughing
И тази сметка дето си я правиш, че ще сваляш по 2кг. на седмица за съжаление ще е до едно време, зависи колко имаш да сваляш, ама съм сигурно, че ти си го знаеш това Blush. И аз такива сметки си правих, и по тях още декември вече трябваше да съм фиданка ама нейсе... Сигурно съм имала предвид следващия декември Laughing

И един въпрос имам относно шкембака си - не мога да разбера това само мазнина ли е, или мускулите не са се прибрали още? Сега на 4-ти февруари ще станат 7 месеца от раждането на бебо. Щото като се самоизследвам определено усещам около пръст мазнина, но отдолу си е твърдо, което ще рече, че е мускул? Искам си стария корем  newsm45 и съм сигурна, че се крие някъде там отдолу...
Виж целия пост
# 228
Добро утро, Прекрасни, слагам кафенце Hug

За три дни съм свалила 2.5кг, ето затова тази диета ми е любима, радвам се, че успях да започна Grinning
Менюто ми днес:
З:препечена филийка ръжен хляб, плод и кафе;
О-препечена филийка, 2яйца, сирена от различни видове, домати7
В:пиле , спанак или зелен фасул, зелени чушки.
Относно обяда ще съм навън и се чудя дали да не си направя Дюканското хлебче newsm78
Lana, 5дни 5пъти на ден шейк е схемата LaughingНе е лесно, но изчистването е страхотно, друг е въпроса после как се задържа де Mr. GreenМоите килца са повечко в момента, изпуснах се и се докарах до невероятни висоти, затова сега бързо падат, колкото повече-толкова повече Laughing
А за корема много ти е мъничък бебо, ще се прибере още повече че си сериозна с тренировките Hug
Виж целия пост
# 229
Жени, браво! Впечатляващ резултат!
Ще прочета и аз за тази диета, предполагам има тема в БГ-мама.
Менюто ще успея да го пригода за излизане.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 230
Здравейте Simple Smile Браво на всички за духа и резултатите Simple Smile
Аз се сдобих със степер и мисля да действам вечер по колкото мога, като за начало. Иначе режима си върви и вече свикнах вечер да не ям и не ми прави никакво впечатление, чак не вярвам как е възможно. През деня ям 3 пъти, като последните дни е кисело мляко за закуска, а не плодове, понеже пазарите хич ги няма...Мисля, че прекалявам единствено със суровите ядки, но ще го оправя полека лека това. Хайде, успешен ден  Hug
Виж целия пост
# 231
Дънките почна'а да ми 'лопат  Mr. Green Иху

Аз преди няколко години бях на диета с протеинови шейкове. За мен резептата бе да заменям едното хранене (обяд или вечеря) с шейк, през останалото време да се храня разумно. И така по-дълго време (4-5 месеца беше, ако не се лъжа.

Ефектът, естествено беше докато ги пишх, после бавно и полека с връщането на старите навици се върнаха и старите килограми

Лана, тренирай по малко всеки ден. При секцио малко по-бавно стават нещата. Дай си срок една година от началото на тренировките (да, знам, звучи много, но не искам да те лъжа)
Виж целия пост
# 232
jedira, страхотни резултати!!!!!! Като ми втръснат протеиновите шейкове, ще чекна твоят режим Mr. Green Аз също много се притеснявах, че като престана да бъда режимна, пак ще се надуая, ама не - имам си чийтинг/зареждащи дни, понякога и седмици, че няма иначе как да пробия застоя - и си хапвам по три, че и по четири пъти на ден, и то каквото ми душа сака - най-вече чийзкейк... и не качвам и грам. Не свалям, но и не качвам. А пък и начинът ми на живот винаги е включвал спорт и здравословно хранене, така че това не ме притеснява.

Мис Каприз, аз си тренирам всеки ден. Е, не всеки ден, някой път събота и неделя пропускам, че и мъжът ми има нужда да му обърна внимание Mr. Green, но минимумът тренировки на седмица са 5, максимум 6, като доста често тренирам и сутрин, и вечер. Знам, че бебо е много малък още, обаче края на април се връщам на работа, а още не мога да закопчея ни един панталон, да не говорим как ми стоят ризите с това шкембе... а нови дрехи за прасета не купувам Naughty само да не се обиди някой сега - аз като се самообиждам се надъхвам Joy Една година просто няма как да стане. Проклета съм и съм на финала, така че знам, че ще успея- не се отказвам за нищо на света! А и с ваша помощ няма начин да не успея Embarassed

Кантара не мърда... сега като приспя бебо се мятам на пътеката и довечера пак...

Лек и успешен ден желая на всички!!!
Виж целия пост
# 233
Здравейте, прекрасни Hug
Минавам на отчет, въпреки че днес нямам минусче Simple SmileНо пък то не може всеки ден WinkА и мц си чакам още, та и това оказва влияние, сигурна съм FlushedВажното е, че съм режимна, няма как да не се получи. Днешната манджа:liplick:
З:както всеки ден, препечена филия, кафе и една малка круша;
О:Филийка с кашкавал, трябваше и спанак, но навън го пропуснах;
В:зелена салата с риба тон, много ми е любима  chef
Виж целия пост
# 234
Здравейте, Дневничета  Hug Heart Eyes

От вчера се метнах в някакво мое си режимче  Laughing

з. ябълка с чай
о. кисело мляко с мюсли
в. зеленчуци със сирене и яйце в гюведже

Вчера менюто беше същото само вечерята беше - чушки с доматен сос и сирене.



Дънките почна'а да ми 'лопат  Mr. Green Иху


Оу, Каприсче, благородно ти завидях  Heart Eyes

Жени, ще взема и аз да надникна при твойта диетка  Hug

Лана, Никито , браво за спортовете  Laughing Тия дни мисля и аз да пораздвижа кростренажорчето тия дни, да видя да не е ръждясало  Wink

Боби  Hug

Приятна вечер на всички  Hug





Виж целия пост
# 235
Днес почти режимна.... Вечерях пиле с ориз..... това не ми е позволено... качвам от въглехидрати....
Понатрупала съм умора.... петък е и се отдадох на ...... мисли за семеен бюджет.... сега си сипах и вино... Ходя на две работи..... ще се включа с малко часове и в допълнителен проект.... и ... пак трудно ще се справим....
За режими с месо..... не ми се мисли.... но ще се взема в ръце.... сега се старая да съм умерена, а след рождения ден на Марти в строг седмичен режим.....
Хубава петъчна вечер!
Виж целия пост
# 236
Здравейте и от мен.
При тези нечувани студове ми е абсурдно да пазя диета. Заради студа не бях и няколко дни на работа, и това стоене в къщи ми се отрази пагубно. Постоянно се чудя какво да ям, но организма си иска своето. За да се стопли - храна.
Утре пък се задават събота и неделя, но мисля да вляза в някакви рамки и да огранича храненето отново, че успехът ми замина по дяволите. (((
А съм с планове до края на април да съм разкарала 10кг.
Не е невъзможно, но е прекалено студено в момента да го подкарам на плодове.- Иначе резултата от 6кг за 15дни е перфектен, но...за сега ще се задоволя и с разни грамчета.
Виж целия пост
# 237
продължавам да не мърдам  Sad, но все си мисля че е заради мц, чакам да мине до ден два и да видим тогава. иначе съм режимна и броя калориите, чак ми писва - днес съм на 925ккал и след мускулната треска от вчера не можах да тренирам почти нищо. 35ккал на степера и направо се схванах.  Sad изобщо... мъка.
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета!!!! Кантара мръднааааааааааа! И то здраво - цели 500 гр. долуууууу  #2gunfire
Работата е ясна - глад и търчане на пътечката по два пъти на ден Rolling Eyes Да видим до кога ще издаяна Grinning До тук свалени 26 - остават 4  Crazy Така като гледам, както съм го подкарала свалям по около 1 кг на седмица, но е твърде хубаво за да продължи така до края. Но от по-другата седмица ще разполагам с повече свободно време и тогава вече ще подпаля пътечката  Twisted Evil Събота и неделя ще почина малко и ще си позволя малко повече хапване с цел да не забавя метаболизма си и с надеждата да избегна застой. И гости чакам утре, но ще готвя само здравословни манджи - и хората са предупредени - ако ще ми носят разни шоколадови бонбони, торти, морти и т.н., хич да не ми се появяват Mr. Green Краставици и домати!

elan, внимавай да не разтегнеш нещо, че после много време се възстановява човек... Пожелавм ти скоро да влезеш във форма!!!

Mirama, пожелавам от сърце да ги гътнеш тия 10кг до края на април!!

lideto70, добре дошла в редиците!!!  Hug Щом си почнала - никакво отказване Naughty Ако мотивацията ти закуца - ще те мотивираме Joy

Днес не съм тичала, че колената ми заскърцаха, но иначе съм си супер режимна! Лека вечер!
Виж целия пост
# 239
Цитат на: Lana_
...някой път събота и неделя пропускам, че и мъжът ми има нужда да му обърна внимание Mr. Green
Мчи то и тва си е тренировка  Mr. Green
Евала, за атитюда. Точно толкова надъхана и мотивирана бях и аз. Кардио му е майката. Интервално за предпочитане. Килограмите се топяха като сняг през пролетта.
Мажеш се и с нещо за стягане на кожата, нали?

Лиде, радвам се да те 'видя' пак. Как си, що си?

При мен застойче. Трябва да почна тренировките Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия