Нашите мании, навици и странности

  • 127 220
  • 1 945
# 1 485
Имам портмоне, но там има само карти. Парите незнайно защо са набутани директно в чантата или по джобовете ми. Не знам дали е мания, но много често си намирам приятни изненади в дънки или панталон носени преди половин година.Жълти стотинки никога не давам, събирам си ги, навремето едно гадже правеше същото с идеята да ги спре от обръщение Sickявно ме е разболял и мен.
Виж целия пост
# 1 486
Aз събирам всички жълти стотинки и ги давам на 1 човек, нещо като клошар. Той се храни в някаква католическа църква. Все не мога да му обясня защо не искам да давам стари дрехи, като обясня за смесените енергии, винаги ме прекъсва. LaughingМай мисли, че съм хахо. Grinning Joy
Виж целия пост
# 1 487
Мои носени дрехи и обувки давам, дъщеря ми носи дрехи от братовчедите си, ама аз да облека нещо носено от друг е абсурд, даже като си купувам дреха изпадам в едно неприятно състояние от мисълта, че може някой да я пробвал преди мен.
Виж целия пост
# 1 488
Аз пък с удоволствие си ползвам и нося неща на друг - е, стига вече да са си мои и да са изпрани!  Party
Парите в портмонето ми са подредени от едната страна и по номинал във възходящ ред. Ако имаше как и стотинките щях да си подреждам. Не обичам да давам дребни пари, винаги си давам едрите, за да ми ги развалят и да съм сигурна, че в определен момент някой като ми поиска точно аз ще имам.  Laughing
Имам фобия от птици, направо мога да получа инфаркт ако някоя такава е около мен, а не ми се мисли какво ще правя ако кацне на мен.. Брррр  ooooh! ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 1 489
Побърква ме шумът от драскане с нокът по гланцирана хартия (само при мисълта и настръхвам)  Sick , а също мразя аз или друг да докосва стиропор ,да не говорим ,ако се трият парчета или се рони  :  Sick smile3511 smile3514
Това със стиропора ей Богу мога и в лудница да вляза..даже докато пиша и настръхвам.Не всеки настръхва,моя мъж не се впечатлява smile3503
По едно време бях се вманиачила на тема чистота,но до толкова че само ходех и погледа ми в земята забит да следя кви мръсотии сме оставили... ooooh!Да,сега ми е странно но тогава #2gunfireможех да изтрепя някой я е изцалап....
Преди сън или ако гледам филм си въртя кичур коса,много ме успокоява  LaughingИма и още но те моите са нищо в сравнение с вашите   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 490
Сетих се и друго - винаги като простирам всяка дреха трябва да е с две еднакви щипки.  Laughing
Виж целия пост
# 1 491

- кръглите числа (особено на ТВ звукът);


При мъжът ми са нечетните - звук на телевизор, радиото в колата (винаги ме проверява като увеличавам или намалявам), дори будилникът - навива се за 6.59 или 7.01, но не и за 7.00  Laughing
Моят будилник също звъни в 7:27 Blush
7.17  Laughing Друго си е сред свои. Колко са ми се чудили....
Виж целия пост
# 1 492
При мъжът ми са нечетните - звук на телевизор, радиото в колата (винаги ме проверява като увеличавам или намалявам), дори будилникът - навива се за 6.59 или 7.01, но не и за 7.00  Laughing
Моят будилник също звъни в 7:27 Blush
7.17  Laughing Друго си е сред свои. Колко са ми се чудили....

7:07  Laughing
Виж целия пост
# 1 493
Обичам парите в портфейла ми да са подредени от по-дребни към по-едри и да са сложени от една и съща страна на банкнотата. Видя ли разбъркани такива и незнайно защо мога да се вбеся  smile3511
Виж целия пост
# 1 494
Ех,че готина темичка...Записвам се и с радост откривам,че не съм толкова ненормална,колкото си мислех Thinking
Същата история при мен с парите-по големина и винаги първо харча по-захабените,че да ми останат новичките.
Щипките също еднакви по цвят Peace
За звука на ТВ-нечетни числа....
Като излизам проверявам дали съм заключила поне пет пъти #Crazy

Като се сетя друго ще допълвам


Виж целия пост
# 1 495
Обичам парите в портфейла ми да са подредени от по-дребни към по-едри и да са сложени от една и съща страна на банкнотата. Видя ли разбъркани такива и незнайно защо мога да се вбеся  smile3511

И аз съм като теб и за мой див ужас благоверния отказва да носи каквато и да била форма на портфейл  #Cussing out . И като трябва да плаща вади от джоба разни пари и почва едно търсене "Абе имах 5 лв, сигурен съм ..."

Единствената полза е, че така и стотинките му стоят там и когато ми даде дънки да пера без да е извадил монетите си остават за мен. Така веднъж се оказах с 12 лв и кусур  hahaha .
Виж целия пост
# 1 496

Същата история при мен с парите-по големина и винаги първо харча по-захабените,че да ми останат новичките.

 Grinning , и аз така !

И ненавиждам някой да ми подаде смачкани , нагънати банкноти ! smile3515
Виж целия пост
# 1 497
... Все не мога да му обясня защо не искам да давам стари дрехи, като обясня за смесените енергии, винаги ме прекъсва. LaughingМай мисли, че съм хахо. Grinning Joy

Моля те, обясни това за енергиите Praynig. Аз всеки сезон вадя дрехите, които преценявам, че няма да носим и ги давам на разни домове. Отделно си имам една дружка, която редовно ми дава дрехи, които е купувала в моменти на шопинг мания и по-късно решава, че няма да носи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 498
Имам фобия от птици, направо мога да получа инфаркт ако някоя такава е около мен, а не ми се мисли какво ще правя ако кацне на мен.. Брррр  ooooh! ooooh! Whistling
Същата работа и при мен.Това е най-големия ми страх.Плакала заради  пернати.Освен това всяка твар с перушина наричам "гарга"  Joy
Виж целия пост
# 1 499
Винаги часовника на телефона ми (понеже го ползвам за аларма сутрин) е навит напред и задължително не знам с колко точно минути  Mr. Green между 10 и 15
Винаги се туткам точно преди да изляза - задължително се връщам до стаята поне веднъж.

Побърква ме шумът от драскане с нокът по гланцирана хартия (само при мисълта и настръхвам)  Sick , а също мразя аз или друг да докосва стиропор ,да не говорим ,ако се трият парчета или се рони  :  Sick smile3511 smile3514
Това със стиропора ей Богу мога и в лудница да вляза..даже докато пиша и настръхвам.Не всеки настръхва,моя мъж не се впечатлява smile3503

Същата работа. Настръхнах, докато четох  Mr. Green

Много ме е страх от кучета. Изпитвам панически страх от тях. От пернати също. Имам чувството, че всеки момент ще ми скочи и ще започне да ме кълве.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия