Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 135
Аз съм скромно луда:
...
- по три пъти натискам бравата за да проверя дали съм заключила;
А аз по седем пъти я ръчкам, 'щото шест явно са ми недостатъчни да се уверя, че е заключено. Ако като извикам асансьора има време докато дойде, се връщам и пак проверявам.
Знам, че не е нормално, но пък иначе 99% от изброените досега неща никак не ме притесняват, дразнят или въобще привличат вниманието. Включително влечугите, "излекувах" се от страха си от тях точно с близка среща с крокодила Хектор и хамелеона Нафарфорий. Crazy
Виж целия пост
# 136
Аз пък не слагам към странностите задължителния душ преди лягане  Rolling Eyes или пък това е, защото и аз я имам тази странност? По тази причина не мога и да си помисля за преживявания като спане на палатка или хижа.
Виж целия пост
# 137
Аз пък не слагам към странностите задължителния душ преди лягане  Rolling Eyes или пък това е, защото и аз я имам тази странност? По тази причина не мога и да си помисля за преживявания като спане на палатка или хижа.

За мен е странност, защото аз правя това винаги, при всякакви обстоятелства, ако не се изкъпя, просто не мога да заспя, независимо, че умирам за сън.
Виж целия пост
# 138
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.
Виж целия пост
# 139
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Ето това е идея! Благодаря!
Виж целия пост
# 140
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

 hahaha много ми хареса!
Виж целия пост
# 141
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.
Е,те това ме разби.....      Joy Joy
Виж целия пост
# 142
Гледам "Монк" с голямо удоволствие.
Само да допълня - кърпите в банята - имат точно определена форма,опрявам
ги винаги и само аз.На другите не им прави впечатление.
Не обичам някой преди мен да е разлистил вестника.
Ще допълвам.
Виж целия пост
# 143
Събирам цифрите от номерата на колите.
Не пия от пълни чаши, за което съм обект на непрекъснати подигравки, обичам чашата да е малко над половината налята (не говоря за алкохол).
Виж целия пост
# 144
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Трябва да го правя с ютията  Joy
Виж целия пост
# 145
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Неврозите никога повече няма да бъдат същите.  Mr. Green

Аз не мога да заспя, ако ми се пишка, дори малко. Това се превръща в леко неприятен проблем, когато си на горния етаж на туристическа спалня, тоалетната се намира на 15 м. от хижата, а пътя дотам минава през спалнята на хижарите.
Виж целия пост
# 146
Гледам "Монк" с голямо удоволствие.
Само да допълня - кърпите в банята - имат точно определена форма,опрявам
ги винаги и само аз.На другите не им прави впечатление.
Не обичам някой преди мен да е разлистил вестника.
Ще допълвам.

това за вестника е от маниите на мъжа ми,никой не трябва да му го пипа преди да го е прочел
Виж целия пост
# 147
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Номинирам те! Ти си №1! Засега....  Joy
Виж целия пост
# 148
  Нямам никакви подобни на описаните тук... неща.

  И слава богу.
Виж целия пост
# 149
Да се включа в темата Simple Smile (някой беше споменал за този емотикон : ) - и аз постоянно го слагам  Mr. Green )
 
Това със снимането на ютията няма как да стане, защото вечно бързам сутрин, но пък когато съм я ползвала си повтарям 3 пъти изключена на глас и така съм спокойна (преди да открия, че това работи при мен, си представях някакви батални сцени с изгорял блок Crazy)
Имам си и аз предпочитания за тоалетната хартия, но не ми е мания.
НО имам фобия от жаби Blush И то огромна - повечето хора, преди да ме срещнат дори твърдят, че не са виждали жаби в София; но аз се сблъсквам с тях постоянно. Обзема ме тих (и не до толкова тих) ужасТ. Мразя да се прибирам по тъмно, защото не знам откъде ще наизкачат. Мъжа ми редовно ме пренася на гръб, ако случайно се натъкнем на жабок. При мен номерът да си взема жаба няма как да проработи - просто ще ми се пръсне от ужас сърцето. Знам си, че съм за терапия, ама кога ли ще отида... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия