Нашите мании, навици и странности

  • 127 243
  • 1 945
# 150
Аз имам два влудяващи околните навика - постоянното въртене на кичур косар отделям къдричките една от друга Laughing нон стоп по всяко време, ако съм си изправила косата пък не я бутам.Другото ужасно дразнещо е барабланенето с крак, все едно постоянно съм нервна  често са ме питали и дила пне трябва да си взимам дозата Rolling Eyes ама въобще не се усещам. Друг навик е че след всичко което сложа в устата си трябва да лапна дъвка и понякога омитам по 2-2 пакетчета на ден, особено след като съм пушила цигара или съм пила кафе откачам без дъвка и даже избягвам ад говоря с хората ако нямам. Рол он или дезедорант - навсякъде и по всяко време на час трябва да се пръсна 1, 2 пъти инъче имам чувството че смърдя  Mr. Green л Както и изчеткването на езика като си мия зъбите ако не го направя имам чувството че не съм си умила зъбките. Тези последните навици ги добих в училище, защото направо ми се е гадило от миризмата на дъха на някои съученички или миризмата на пот Sick
Виж целия пост
# 151
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Неврозите никога повече няма да бъдат същите.  Mr. Green

Аз не мога да заспя, ако ми се пишка, дори малко. Това се превръща в леко неприятен проблем, когато си на горния етаж на туристическа спалня, тоалетната се намира на 15 м. от хижата, а пътя дотам минава през спалнята на хижарите.

Аууу, не мога да повярвам.За пръв път срещам човек с този проблем.При мен е същото. Mr. Green
Аз съм способна да стана и 15 пъти, ако имам и една капка да изпишквам.Иначе просто не мога да заспя и се измъчвам.Когато съм била на място с външна тоалетна, хората вдигат ръце от мен.
Виж целия пост
# 152
  tedi9330, има бутон редактирай горе вдясно.
Виж целия пост
# 153
Аууу, не мога да повярвам.За пръв път срещам човек с този проблем.При мен е същото. Mr. Green
Аз съм способна да стана и 15 пъти, ако имам и една капка да изпишквам.Иначе просто не мога да заспя и се измъчвам.Когато съм била на място с външна тоалетна, хората вдигат ръце от мен.

Когато бях в осмия и деветия месец, ставах сигурно по 8-10 пъти на вечер, преди да заспя. Най-дразнещото беше, че наистина зорът беше за 1 капка.  Mr. Green

Мога да добавя също, че ходенето до тоалетна навън ми е трудно: не мога да се изпишкам, ако знам, че още някой чака за тоалетната; ако трябва да бързам; ако е тихо и някой шумоли в съседната тоалетна; във влак или автобус - абусрд. Гадното е, че няма значение колко много ми се пишка. Това май се наричаше "срамежлив мехур".
Виж целия пост
# 154
Аууу, не мога да повярвам.За пръв път срещам човек с този проблем.При мен е същото. Mr. Green
Аз съм способна да стана и 15 пъти, ако имам и една капка да изпишквам.Иначе просто не мога да заспя и се измъчвам.Когато съм била на място с външна тоалетна, хората вдигат ръце от мен.

Когато бях в осмия и деветия месец, ставах сигурно по 8-10 пъти на вечер, преди да заспя. Най-дразнещото беше, че наистина зорът беше за 1 капка.  Mr. Green

Мога да добавя също, че ходенето до тоалетна навън ми е трудно: не мога да се изпишкам, ако знам, че още някой чака за тоалетната; ако трябва да бързам; ако е тихо и някой шумоли в съседната тоалетна; във влак или автобус - абусрд. Гадното е, че няма значение колко много ми се пишка. Това май се наричаше "срамежлив мехур".
Това не фобия,това е нормално.
Не мога да ползвам чужди тоалетни.
Издържам от София до Турция без тоалетна и без течности - само цигара и "тик-так".
Относно тоалетните до турската граница  Stop
Виж целия пост
# 155
Аууу, не мога да повярвам.За пръв път срещам човек с този проблем.При мен е същото. Mr. Green
Аз съм способна да стана и 15 пъти, ако имам и една капка да изпишквам.Иначе просто не мога да заспя и се измъчвам.Когато съм била на място с външна тоалетна, хората вдигат ръце от мен.

Когато бях в осмия и деветия месец, ставах сигурно по 8-10 пъти на вечер, преди да заспя. Най-дразнещото беше, че наистина зорът беше за 1 капка.  Mr. Green

Мога да добавя също, че ходенето до тоалетна навън ми е трудно: не мога да се изпишкам, ако знам, че още някой чака за тоалетната; ако трябва да бързам; ако е тихо и някой шумоли в съседната тоалетна; във влак или автобус - абусрд. Гадното е, че няма значение колко много ми се пишка. Това май се наричаше "срамежлив мехур".

Да, по време на бремеността ми беше особено тежко, заради тази ми странност.

А много често просто усещам, че имам някаква капка, но реално стоя 5, 6 минути докато я изпишкам. Crazy

В автобус или самолет ми е почти невъзможно, имам чувството, че всички са съсредоточили мислъта си върху мен в този момент.Не рядко излизам, изчаквам да се изредят всички и евентуално влизам отново, на спокойствие.
А има ли някой пред вратата на тоалетната, както се изрази-абсурд.Просто мъчително стискам до края на пътуването. Tired
Виж целия пост
# 156
Аз пък отскоро имам... незнам кое по точно от изброените....но броя Crazy:примерно вадя 4 яйца от хладилника ама така едно по едно и ги броя едно, две, три.....сякаш кой знае колко ще извадя че да не им загубя броя... ooooh!чак си се ядосвам. #Cussing outМалее а като чистя ориз какво броене пада Crazyнапаво #Crazy Joy
Виж целия пост
# 157
Имам и една мнооого странна мания.Честичко решавам, че примерно трябва да пипна нещо си /човек, животно, предмет/ или да прочета нещо, което не е лесно видимо /номер на кола, която е доста пред нас, някакъв надпис на сто метра височина и все в тоя дух/. Crazy
Доста е мъчително, защото е свързано с отклоняване от маршрута ми, слизане от транспортно средство и подобни абсурди.
А, когато не съм сама, действията ми са направо идиотски в очите на човека до мен.
Виж целия пост
# 158
Ще отклоня малко темата, но не мога да се сдържа да не попитам, след като прочетох за един нещастен съпруг, превърнат в ездитно магаре от жена си  Joy Та... как гледат в семейството ви на вашите странности? Аз имам проблем у нас. Confused Мъжът ми ме побърква заради маниите ми. Обявил ме е за луда, защото се подготвям по няколко дни, когато ще пътуваме дълго, а аз не мога да ходя до обществена тоалетна. Дори ми повтаря непрекъснато, че съм болна, защото съм го предизвикала с поведението си (хронично болна съм, но това няма общо с някоя от странностите ми) Tired Подлагат ли ви на подигравки у дома?  ooooh!
Виж целия пост
# 159
Мъжът ми се изнервя, когато сме на място без лесен достъп до тоалетна и аз го привиквам по няколко пъти през нощта, за да си пусна капката.
Относно другият ми странен навик, просто ме гледа с един такъв снизходителен поглед, като някое дете направило беля, ако протегна ръка в магазин, например и пипна някой. Mr. Green



Виж целия пост
# 160
Подигравки - не. По скоро гордост - моята жена може ......................
Може да е фобия,може да е "Монк", но в чужда тоалетна  Stop,
особено на път - няма начин.
Мисля си,че по-скоро това са навици, които уважавам.
Виж целия пост
# 161
"Срамежливият мехур" със сигурност не е фобия, но е невротичен симптом. Аз бих предпочела да го нямах, не го намирам за нормално.
Виж целия пост
# 162
Имам една странност и тя е да броя на пръсти всяка казана дума.Правя го,когато съм нервна и обичам да се завършва на 5тия пръст,така ми е добре.  Mr. Green
Виж целия пост
# 163
unadaptable на моя мъж ли съчувстваш? newsm78
Честно казано у дома никой не ми обръща внимание на навицити е маниите....
Сетих се за още- винаги редя чиниите на сушилката по големина и цвят. Чашите също, с дръжката към мен, да е удобна за взимане....Имам ужесен навик от дете да си хапя коричките на устата... Мога да го правя денонощно и често до кръв. Дрехите в гардероба са по вид и цвят пак.
Виж целия пост
# 164
Алексче, sorsha, присъединявам се към клуба Mr. Green Не мога да заспя, ако не съм отишла поне 5-6 пъти до тоалетната, за да си изходя едната капка Laughing За това винаги се притеснявам, когато се налага да спя на чуждо място, оттам идва и факта, че мразя да спя на чуждо място.
Обичам края на тоалетната хартия да е от вътрешната страна, по-удобно е, иначе ме дразни и я оправям.
Задължително, за да заспя трябва да съм завита, врата и ушите ми да са завити и да е напълно тъмно и тихо. Ако има някакъв източник на светлина или шум, ползвам маска за сън и тапи за уши Crazy Главата ми по време на сън винаги се намира на долния ляв или десен ъгъл на възглавницата, в зависимост на коя страна съм обърната, никога по средата. Заспивам по корем. Винаги.
Мания са ми обувките.
Мразя да стъпвам боса където и да било, освен в леглото.
Пукам си пръстите Laughing
Имам фобия от насекоми, и разни лигави гадинки като голи охлюви, червеи, гъсеници... Дори и сега настръхвам при мисълта за тях (веднъж в един дъждовен ден видях мутирал червей - и в двата края беше раздвоен, т.е. с четири глави - е такъв ужас преживях ooooh! )
Също имам фобия от тесни пространства и дълбока вода.
Когато танцувам не знам къде да си сложа ръцете Mr. Green и постоянно си пипам косата, ужасно е!
Дразня се, ако някой друг разлиства любимото ми списание преди мен, държа аз да си го разгледам първа.
Винаги се оглеждам, минавайки покрай витрини и огледала Crazy
Когато стоя някъде и чакам, винаги си играя с колието ми.. навик ми е.

Със сигурност имам още, но в момента не се сещам, ще допълвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия